Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Kultura in literarni kotiček

Kultura in literarni kotiček prireditve, dosežki, novosti, knjige, pesmi, literatura ...

Orodja za teme
Staro 02.04.2006, 19:49
techka Uporabnik techka ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce techka
Član od: Jan 2006
Sporočila: 25
Privzeto Re: na poti v večnost

spet...

spet in spet zahajam z mojim mislimi nekam drugam... raje sem tam pri njem, kot da ždim sama s svojo senco v tej napol temni sobi...

rahlo ga že pogrešam, čeprav sem ga videla še danes... še danes sem se utapljala v njegovih modrih očeh in nisem mogla pogledati stran... zasanjano sem ga gledala,medtem ko se je on smehljal s svojim popolnim nasmeškom in me od trenutka na tretutek pogledal... pripovedoval mi je neštete stvari, ampak zapomnila si nisem skoraj nič... raje sem poslušala njegov glas in si ga poskušala zapisati v spomin, da ga čez ta teden ne bom pozabila...

všeč mi je bilo, ko sem dobila kasneje sms, da sem mu všeč in da me ne bi nikoli prizadel..da to priseže... luštkano...

mislim, da sem zaljubljena...

---------------------------------------------------------------------------------------
sem brez predsodkov.... vse sovražim enako...
Staro 24.05.2006, 22:56
techka Uporabnik techka ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce techka
Član od: Jan 2006
Sporočila: 25

...kako sem obstala na trdem betonu s srečo in upanjem v rokah...

predvčerajšnjim sem Mu pobegnila...

zjokala sem se pred vsemi in ko me je objel sem se nekak izvila iz njegovega toplega objema... moje oči so bile popolnoma razmazane od te preklete maskare, moja usta polna neizrečenih besed, moje roke pa tako zelo osamljene... ne vem kaj mi je bilo, da sem se obrnila, svojo glavo potopila v dlani, ter odšla stran... kar tako... brez poslavljanja, brez zadnjega pogleda in objema... začela sem hlipati... potiho.. da me nihče ne bi slišal...

On je ostal tam odprtih ust... najprej ni vedel, kaj naj reče, kaj naj naredi, saj takšnega izpada še ni doživel ( razen takrat, ko sem se mu nenapovedano pojavila pred vrati, ter mu objokana skočila v objem...)... nato je odšel za mano...

slišala sem Njegove korake, ki so se prepletali z mojimi... pospešila sem korak, saj nisem hotela, da me dohiti... začel je klicati za mano, a sem si zatisnila ušesa, da bi lahko ubežala Njegovim besedam in Njegovemu glasu... moje patetično hlipanje je postalo glasnejše in v naslednjem trenutku sem se zlomila pod nežnim pišem vetra... padla sem mu v objem... objel me je tako trdno, kot še nikdar... ni me hotel spustiti...

obrnil se je proti meni in poskušal ujeti moj pogled,a sem se mu izmuznila...

"poglej me..." je rekel z žametnim glasom... pogledala sem ga, čeprav silno težko... nisem hotela,da me vidi takšno... s svojim pogledom je prodrl v najbolj skrite kotičke moje duše... umiril me je, ter ponovno trdno objel, kot da je to slovo...

"rad te imam..." je rekel, ko je odhajal... L´ultimo bacio in nato je odšel...

obstala sem tam...

---------------------------------------------------------------------------------------
sem brez predsodkov.... vse sovražim enako...
Staro 12.06.2006, 21:32
meadow sun Uporabnik meadow sun ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce meadow sun
Član od: Jun 2006
Sporočila: 244

TECHKA-hudo lepo znaš tole skup spravljat,men kr na hudo udar
Ko se opogumim,bom pa še jaz kakšno objavila!
Staro 13.06.2006, 08:16
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201

Citat:
Objavil-a techka
...kako sem obstala na trdem betonu s srečo in upanjem v rokah...

predvčerajšnjim sem Mu pobegnila...

zjokala sem se pred vsemi in ko me je objel sem se nekak izvila iz njegovega toplega objema... moje oči so bile popolnoma razmazane od te preklete maskare, moja usta polna neizrečenih besed, moje roke pa tako zelo osamljene... ne vem kaj mi je bilo, da sem se obrnila, svojo glavo potopila v dlani, ter odšla stran... kar tako... brez poslavljanja, brez zadnjega pogleda in objema... začela sem hlipati... potiho.. da me nihče ne bi slišal...

On je ostal tam odprtih ust... najprej ni vedel, kaj naj reče, kaj naj naredi, saj takšnega izpada še ni doživel ( razen takrat, ko sem se mu nenapovedano pojavila pred vrati, ter mu objokana skočila v objem...)... nato je odšel za mano...

slišala sem Njegove korake, ki so se prepletali z mojimi... pospešila sem korak, saj nisem hotela, da me dohiti... začel je klicati za mano, a sem si zatisnila ušesa, da bi lahko ubežala Njegovim besedam in Njegovemu glasu... moje patetično hlipanje je postalo glasnejše in v naslednjem trenutku sem se zlomila pod nežnim pišem vetra... padla sem mu v objem... objel me je tako trdno, kot še nikdar... ni me hotel spustiti...

obrnil se je proti meni in poskušal ujeti moj pogled,a sem se mu izmuznila...

"poglej me..." je rekel z žametnim glasom... pogledala sem ga, čeprav silno težko... nisem hotela,da me vidi takšno... s svojim pogledom je prodrl v najbolj skrite kotičke moje duše... umiril me je, ter ponovno trdno objel, kot da je to slovo...

"rad te imam..." je rekel, ko je odhajal... L´ultimo bacio in nato je odšel...

obstala sem tam...
ta mi je všečna ....manjka ji tisto je blizu tistega čemur jaz rečem...NAJ TEČE...
lahko en mali nasvet: piši-nič ne sestavljaj-sam piši....tule ti je dokaj dobro ratalo...

sory...druge mi niso všeč...
Staro 11.08.2006, 23:25
Pripravnik

Oblaki
obrobljeni z zlato,
kot tvoja podoba
v mojih sanjah,
nedosegljivo,
kot najina večnost,
izginja vse,
ostajajo le oblaki
in večna,
neizpolnjena ljubezen.

(13.junij 2006)

Be Careful What You Wish For...
It May Come True

Staro 28.09.2006, 00:48
Pripravnik

Bojim se,
da se bova izgubila
nekje na poti v večnost.

Bojim se,
da nama bodo zdrsnile dlani
iz najinega objema.

Bojim se...

...pa se nebi smela bati,
ker je objem najinih dlani,
močnejši od večnosti.

p.s.
ljubim te!

Be Careful What You Wish For...
It May Come True

Značke
poti, večnost

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:05.