Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 20.05.2008, 09:36
ant Uporabnik ant ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2008
Sporočila: 2
Privzeto Re: Turčija:)

joj šele sedaj sem opazil tvoj odgovor

nekaj časa sem še spremljal temo pa ni bilo odziva, zato sem kar pozabil

hvala za odgovor
Staro 27.05.2008, 20:40
frik Uporabnik frik ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 5

Kot sprasuje jagadu, tudi mene zanima ce ima kdo izkusnje s hotelom Alaiye resort? Potujeva s punco tja konec avgusta za 2 tedna in ze komaj cakava. Lani sva bila na Djerbi, tako da imava ze nekaj izkusenj z muslimanskimi drzavami in njihovo kulturo, barantanjem, higieno, itd. Vseeno bi prosil ce ima kdo kaj koristnih informacij o temu hotelu.
Staro 16.06.2008, 14:32
btrafela Uporabnik btrafela ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 17

Mi gremo konec meseca v Turčijo (Antalya). Zanima me, ali je bolje imeti zraven dolarje ali evre (saj veste, tečaj). Lani v Egiptu so Eure in dolarje računali 1:1. Pa za napitnine, ki so bojda tudi zaželjene v Turčiji, je boljše papirnat denar.
Ima kdo kaj izkušenj s tem?

Lp,
Staro 24.06.2008, 20:05
potovalka Uporabnik potovalka ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 55

Jaz sem eure zamenjala v turške lire, ker drugače je vse 1 euro.

V notranjosti imaš lahko problem - evre ti sicer vzamejo papirnate, kovancev pa ne in tudi vrnejo ti v turških lirah.

Ampak v Alanyi ne boš imela teh problemov.

Uživaj, saj je Turčija fantastična. Bolj ko se vračam, raje jo imam. No vzhodna Turčija me še čaka.
Staro 09.07.2008, 12:16
kozolc Uporabnik kozolc ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 5

Bil že premnogokrat, res se strinjam da je fantasitčna in vedno boljša večkrat, ko jo obiščeš.

Letos se vračam po dolgem času (tokrat z malčkom ) v antalyo. Če čte vidt v ker hotel, mi rečte, zgleda krasno in komi čakam na konc avgusta ko grem
Staro 09.08.2008, 09:59
*Miriam* Uporabnik *Miriam* ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 4

Tudi midva nekako planirava še en 7-dnevni dopust v Turčiji letos, ampak definitivno oktobra, ko so tudi temperature malo bolj znosne in cene nižje (predvidevam )

V bistvu zaenkrat malo spremljam vse ponudbe preko agencij in sm dejansko malo zmedena med vso to ponudbo hotelov...
Niti ne vem še, za katero mesto bi se odločila? Rada bi, da je blizu hotela tudi spodobna plaža, da se lahko kopaš, pa možnosti za šoping seveda ne sme manjkat , po drugi strani bi bila rada nekje na sredini med vsemi temi mesti, da bi si jih tud vsa ogledala, mogoče bi avto rentala al p z busom...

Kaj priporočate, tisti, ki ste bili že večkrat? Mogoče tudi kakšen hotel?
nekak se bolj nagibam k Antalyi kot Alanyi, to pa je tudi vse.
Staro 22.08.2008, 18:30
Deklica68 Uporabnik Deklica68 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 2
Smile Re: Turčija:)

Citat:
Objavil-a *Miriam* Prikaži sporočila
Tudi midva nekako planirava še en 7-dnevni dopust v Turčiji letos, ampak definitivno oktobra, ko so tudi temperature malo bolj znosne in cene nižje (predvidevam )

V bistvu zaenkrat malo spremljam vse ponudbe preko agencij in sm dejansko malo zmedena med vso to ponudbo hotelov...
Niti ne vem še, za katero mesto bi se odločila? Rada bi, da je blizu hotela tudi spodobna plaža, da se lahko kopaš, pa možnosti za šoping seveda ne sme manjkat , po drugi strani bi bila rada nekje na sredini med vsemi temi mesti, da bi si jih tud vsa ogledala, mogoče bi avto rentala al p z busom...

Kaj priporočate, tisti, ki ste bili že večkrat? Mogoče tudi kakšen hotel?
nekak se bolj nagibam k Antalyi kot Alanyi, to pa je tudi vse.
Definitivno je Alanya zakon. Antalya je polna Angležev, in zato nevarna. Alanya je nakupovalski raj. In, če še ne znaš cenkati, te turki to kaj hitro naučijo.
Poglej malo ponudbo hotelov ob Klepatrini plaži, teh je kar nekaj. Plaža je peščena, sicer v večini plačljiva. Njihovi mali avtobuski "dolmuši" so sila poceni. Velja videti Perge, Aspendos in Side. In seveda uživati v božanski turški kulinariki.
Staro 14.09.2008, 10:54
dualband Uporabnik dualband ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 28
Question Re: Turčija:)

V opisih hotelov pri All Inclusive imaš povsot napisano brezplačno lokalne nealkoholne in alkoholne pijače. Lahko kdo ki je že bil v turčiji mal pove kaj so to pri njih lokalne pijače in če so za kej?

Lp
Staro 03.04.2009, 17:45
Aneta Uporabnik Aneta ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 25

A mi lahko kdo pomaga letos gremo z družino na dopust v turčijo kemer v hotel daima beach resort.Če kdo kaj ve o tem hotelskem naselju mi naj prosim kaj napiše???
Staro 04.07.2009, 06:05
Aneta Uporabnik Aneta ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 25

joj zdej pa res ne vem kaj je to z vami letos julij je že pa nobenih odgovorov ,na agencijah pa pravijo da je letos turčija hit poletja odgovorov pa nobenih .Rada bi zvedla kej o mestu Kemer in pa hotelu daima beach resort.Čao lep pozdrav

Značke
turčija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:26.