Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 01.02.2007, 20:43
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460
Privzeto Re: Kazenska ovadba zoper Jankoviča!!!

Citat:
Objavil-a lila5 Prikaži sporočila
Kako?
Hehe, ne vem kako to tako malo ljudi tukaj pozna, ker to ni nič novega.

Lahko samo namignem, da je tako veliko veljakov počelo v zavarovalnicah in se mastno obogatelo na račun davkoplačevalcev.
Staro 01.02.2007, 20:45
Pripravnik

Citat:
Objavil-a strašljivka Prikaži sporočila
ne kako, kakal še ni. pa ga zvija ker je prehitro prodal ko je poslušal politkomisarja...
no, sej nisn jest nič boljši, še zdej vozim tist avto ki sem ga takrat kupil s prodajo komaj ene parih merkatorjev. dons bi sicer lohk kupu rols rolsa, sekiram se pa ne tko kot kaki drugi...
Nisem bil delničar Mercatorja tako, da se tvoja sanjarjenja podrejo kot domine.

Itak pa takim nima smisla razlagati, ker je tako kot bi metal bisere pred svinje. Imaš priliko, da iz prve roke izveš nekaj, kar ti noben medij ne bo podal tako objektivno ti pa pljuvaš po tem.

Itak je tvoja izbira kaj in komu boš verjel.
Staro 01.02.2007, 20:59
Pripravnik

Citat:
Objavil-a evajet Prikaži sporočila
Ja to je pa vendar jasno, da ga niso ovadli (ideološki) prijateljii LDS, SD, Kučan klan...Kdorkoli ga je prijavil na tožilstvo ima nekakšen razlog zato. Tudi Jankovič ima lahko kakšnega sovražnika nekje, kaj ne ?

Kdor koli ga je prijavil in je zraven priložil verodostojne dokumente in dokaze, ki bodo tožilstvu dovolj za sum bo zadeva stekla, če pa tožilstvo zadevo zavrne potem pa se lahko šumadinski prijatelji povsem upravičeno razburjate in sočustvujete s svojim vodjem.
Res je, da je vse to politično motivirano, sej tega ne zanikam!

Ampak pravna država se bo pokazala, če bo presodila po dokazih. Jaz predstavljam le nekatere stvari, kjer sem bil žal tudi sam vpleten in lahko zatrdim, da nekatere od teh stvari 100% držijo. Če ste dobro spremljali, je nekatere od omenjenih stvari Jankovič javno celo sam priznal npr. nakup mature sinu.

Bil je pač na oblasti in tako aroganten, da je mislil, da lahko počne in govori kar hoče. Pa se mu je zataknilo v grlu, ko je Janša prišel na oblast. :O

V branži trgovine, kjer tudi sam delam pa ima Jankovič že dolga leta zelo slab ugled, ker veliko ljudi ve kaj je počel, saj je veliko prav teh ljudi zaradi njega pristalo skoraj dobesedno čez noč na ulici, ker je šel čez trupla zaradi svojega neusahljivega pohlepa.

V času, ko je bil predsednik uprave Mercatorja pa se je vsak bal reči karkoli čez njega (tako v kot izven Mercatorja), ker je bil prisoten strah pred izgubo službe.

Sem pa prvi, ki bom rekel, da če Jankoviču dokažejo kazniva dejanja naj odgovarja v skladu z zakoni, če pa mu ne morejo dokazati kaznivih dejanj, naj ga spustijo. Tako bi morala delovati pravna država, kjer politika nima vpliva na sodstvo. In upam, da bo Slovenija končno začela tako tudi delovati.

Nazadnje uredil d28 : 01.02.2007 ob 21:03.
Staro 02.02.2007, 08:25
strašljivka Uporabnik strašljivka ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce strašljivka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 711

Citat:
Objavil-a d28 Prikaži sporočila
Nisem bil delničar Mercatorja tako, da se tvoja sanjarjenja podrejo kot domine.

Itak pa takim nima smisla razlagati, ker je tako kot bi metal bisere pred svinje. Imaš priliko, da iz prve roke izveš nekaj, kar ti noben medij ne bo podal tako objektivno ti pa pljuvaš po tem.

Itak je tvoja izbira kaj in komu boš verjel.
slučajno sem imel možnost "povohat" marsikaj. od trgovine, zdravstva, šolstva, športa...
jp. ne vem sicer kako bi pa potem rekel tistim študentom ekonomije ki so vložil drobiž in dobil garsonjerew ?
Staro 02.02.2007, 08:27
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060

Sam neki glede mature.

Ni mu kupil mature. To se sliši tako, da se sinetu ni bilo treba učiti. Zoki je sinetu zrihtal, da je ta lahko maturo opravljal, čeprav za to ni izpolnjeval pogojev. Sine se je vendarle učil. Lahko bi tudi padel.

Nazadnje uredil nejc : 02.02.2007 ob 08:35.
Staro 02.02.2007, 12:57
Pripravnik

Citat:
Objavil-a nejc Prikaži sporočila
Sam neki glede mature.

Ni mu kupil mature. To se sliši tako, da se sinetu ni bilo treba učiti. Zoki je sinetu zrihtal, da je ta lahko maturo opravljal, čeprav za to ni izpolnjeval pogojev. Sine se je vendarle učil. Lahko bi tudi padel.
Nejc, a si res lahko ponosen na to, kar si napisal?

Jaz namreč ne morem sprejeti, da ljudje, ki so recimo proti eni politični opciji hkrati za svojo politično opcijo predpisujejo povsem druga merila. Tukaj berem velikokrat kakšen je Janša a hkrati v istem dihu berem, da pa druga politična opcija lahko počne iste te stvari, ki jih Janša ne bi smel. To je hipokrizija in nima mesta v zreli državi.

Zato ne glede na to, kar si napisal je Jankovič ravnal nezakonito. Koliko ljudi poznam, ki so se tudi učili pa niso imeli vplivnega očeta za katerega zakoni ne veljajo in so recimo zaradi tega ponavljali letnik ipd. Vemo pa kaj takšna stvar v življenju vse povleče za sabo.

Zato pravim, da živimo v selektivno pravni državi in Jankovič je počel vse sorte, ker je pač takrat to lahko počel. Vsak pa se mora zavedati, da račun za lastna ravnanja pride prej ali slej.

Nazadnje uredil d28 : 02.02.2007 ob 13:02.
Staro 02.02.2007, 13:00
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

[quote=d28;1140644]Res je, da je vse to politično motivirano, sej tega ne zanikam!

Ampak pravna država se bo pokazala, če bo presodila po dokazih. Jaz predstavljam le nekatere stvari, kjer sem bil žal tudi sam vpleten in lahko zatrdim, da nekatere od teh stvari 100% držijo. Če ste dobro spremljali, je nekatere od omenjenih stvari Jankovič javno celo sam priznal npr. nakup mature sinu. Glede "kupovanja izobrazbe".....potem lahko vse tiste študente katerim starši plačajo študije na privat fakultetah potem, ko niso bili uspešni na vpisih na ljubljansko ali mariborsko univerzo.....obsodimo tega, da so jim plačali izobrazbo.......ker se tam tudi precej lažje pride do papirja kot na ljubljanski ali mariborski univerzi.......

Bil je pač na oblasti in tako aroganten, da je mislil, da lahko počne in govori kar hoče. Pa se mu je zataknilo v grlu, ko je Janša prišel na oblast. :O Janši pa se je zataknilo v grlu, ko je prišel Jankovič v Ljubljani na oblast in to po tem, ko je bil že pripračan, da ga je odžagal.....in glej ga zlomka in to celo na demokratičnih volitvah......

V branži trgovine, kjer tudi sam delam pa ima Jankovič že dolga leta zelo slab ugled, ker veliko ljudi ve kaj je počel, saj je veliko prav teh ljudi zaradi njega pristalo skoraj dobesedno čez noč na ulici, ker je šel čez trupla zaradi svojega neusahljivega pohlepa. T.i. uspešne managerji tudi drugod po svetu gredo čez trupla in managerjev velikih multinacionalk tudi ne zanima pristanek evropske delovne sile na cesti, ko zaradi neustavljivega pohlepa selijo proizvodnjo na vzhod......

V času, ko je bil predsednik uprave Mercatorja pa se je vsak bal reči karkoli čez njega (tako v kot izven Mercatorja), ker je bil prisoten strah pred izgubo službe.

Sem pa prvi, ki bom rekel, da če Jankoviču dokažejo kazniva dejanja naj odgovarja v skladu z zakoni, če pa mu ne morejo dokazati kaznivih dejanj, naj ga spustijo. Tako bi morala delovati pravna država, kjer politika nima vpliva na sodstvo. In upam, da bo Slovenija končno začela tako tudi delovati. Imamo neodvisno in sposobno državno tolžilko, ki naj dokaže.......
Staro 02.02.2007, 13:02
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Hehe, ne vem kako to tako malo ljudi tukaj pozna, ker to ni nič novega.

Lahko samo namignem, da je tako veliko veljakov počelo v zavarovalnicah in se mastno obogatelo na račun davkoplačevalcev.
Nekateri smo pač zaslepljeni.........:D
Staro 02.02.2007, 13:07
Pripravnik

[quote=lila5;1141220]
Citat:
Res je, da je vse to politično motivirano, sej tega ne zanikam!

Ampak pravna država se bo pokazala, če bo presodila po dokazih. Jaz predstavljam le nekatere stvari, kjer sem bil žal tudi sam vpleten in lahko zatrdim, da nekatere od teh stvari 100% držijo. Če ste dobro spremljali, je nekatere od omenjenih stvari Jankovič javno celo sam priznal npr. nakup mature sinu. Glede "kupovanja izobrazbe".....potem lahko vse tiste študente katerim starši plačajo študije na privat fakultetah potem, ko niso bili uspešni na vpisih na ljubljansko ali mariborsko univerzo.....obsodimo tega, da so jim plačali izobrazbo.......ker se tam tudi precej lažje pride do papirja kot na ljubljanski ali mariborski univerzi.......

Bil je pač na oblasti in tako aroganten, da je mislil, da lahko počne in govori kar hoče. Pa se mu je zataknilo v grlu, ko je Janša prišel na oblast. :O Janši pa se je zataknilo v grlu, ko je prišel Jankovič v Ljubljani na oblast in to po tem, ko je bil že pripračan, da ga je odžagal.....in glej ga zlomka in to celo na demokratičnih volitvah......

V branži trgovine, kjer tudi sam delam pa ima Jankovič že dolga leta zelo slab ugled, ker veliko ljudi ve kaj je počel, saj je veliko prav teh ljudi zaradi njega pristalo skoraj dobesedno čez noč na ulici, ker je šel čez trupla zaradi svojega neusahljivega pohlepa. T.i. uspešne managerji tudi drugod po svetu gredo čez trupla in managerjev velikih multinacionalk tudi ne zanima pristanek evropske delovne sile na cesti, ko zaradi neustavljivega pohlepa selijo proizvodnjo na vzhod......

Sem pa prvi, ki bom rekel, da če Jankoviču dokažejo kazniva dejanja naj odgovarja v skladu z zakoni, če pa mu ne morejo dokazati kaznivih dejanj, naj ga spustijo. Tako bi morala delovati pravna država, kjer politika nima vpliva na sodstvo. In upam, da bo Slovenija končno začela tako tudi delovati. Imamo neodvisno in sposobno državno tolžilko, ki naj dokaže.......
Tale post je skrajno moteč, ker me kar oči bolijo, ko ga berem in je res težko odgovoriti nanj.

Glede kupovanja izobrazbe si preberi moj odgovor nejcu. Več kot to nimam reči na to temo, ker je vse jasno.

Tema je Jankovič in ne Janša. To bi lahko nekateri, ki ste baje tako liberalni in strpni upoštevali. Tudi ta del lahko najdeš v mojem odgovoru nejcu.

Tvoja definicija managerja, ki si jo najbrž kar sam zastavil je za socialno državo, kar naj bi Slovenija bila po ustavi milo rečena nesprejemljiva.

Glede dokazovanja krivde Jankoviču pa sem že prvi napisal naj ukrepajo ustrezni organi in naj poteka po "reglcih".
Staro 02.02.2007, 13:09
Pripravnik

Citat:
Objavil-a lila5 Prikaži sporočila
Nekateri smo pač zaslepljeni.........:D
Ali pa nevedni. :D

Značke
jankoviča, kazenska, ovadba, zoper

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:18.