Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.02.2010, 22:30
bari91 Uporabnik bari91 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 14
Privzeto Morda kak nov paket za trio

Sem siolov naročnik že 6 let (paket duo) in sem predkratkim naročil še testno tv. Zadovoljen sem z storitvami, vendar me moti, da nemorem imeti priključene dodatne tv, če ne zmanjšam svoje internetne hitrosti (rekel telekomov tehnik).
Moje stanje je trenutno
paket trio
-internet hitrost 10 M / 768 kbit/s
-telefon
-1tv (megapaket + dodatki)

sinhronizacija modema mi kaže
Downstream Line Rate 13824 kbps
Upstream Line Rate 960 kbps

Zanima me, če se v bodoče kaj razmišla o spremembi paketa, za tiste ki so na bakru, saj nebi šel rad nazaj na 4 M / 512 kbit/s, kar bi mi omogočlo dodatno tv...
Lahko bi uvedli paket z hitrostjo 8M / 768 kbit/s morda malo manj (7 M / 768 kbit/s), kar je 2x več kot 4 M / 512 kbit/s in nekateri ki vlečemo torrente, se nam to še kako pozna...tudi finančno se bi bolj isplačalo siolu, da uvede kak vmesni paket.
Odgovorite s citatom
Staro 08.02.2010, 09:05
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.093
Privzeto Re: Morda kak nov paket za trio

Jaz sem imel 8Mbit paket vendar sem palceval 10Mbit. Ampak vec ni slo skozi.
Odgovorite s citatom
Staro 08.02.2010, 11:42
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Za vklop dodatnih TV ni tehnične ovire. Le net bo počasnejši ko bo linija zasedena s TV...
Seveda ob tem, da se sprijazniš z računom po katerem del naročenega občasno ne bo popolnoma dosegljivo.
Odgovorite s citatom
Staro 08.02.2010, 13:02
bari91 Uporabnik bari91 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 14

Tako sem si tudi predstavljal...da obdržim hitrost 10 M / 768 kbit/s + 2 tv, vendar da mi nastavijo tako da stvar deluje, kajti imel sem vključeno 2 tv, pa je modem ven metalo...in je rekel telekomov tehnik, da to ni možno...lahko samo zmanjšam hitrost neta. A lahko kakšen agent pokomentira kako je s tem? Kakašno hitrost bi imel pri delovanju 2 tv?
Odgovorite s citatom
Staro 08.02.2010, 13:18
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Imajo (požegnane) profile brez prekrivanja, ki jih vklopijo. V zadnjem obdobju se jih kot kaže držijo kot pijanec plota. Da bi stranki ustregli pri njenih "muhah" in še celo nekaj več v blagajno dobili pa ne gre (več).
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2010, 12:27
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

Citat:
Objavil-a bari91 Prikaži sporočila
Sem siolov naročnik že 6 let (paket duo) in sem predkratkim naročil še testno tv. Zadovoljen sem z storitvami, vendar me moti, da nemorem imeti priključene dodatne tv, če ne zmanjšam svoje internetne hitrosti (rekel telekomov tehnik).
Moje stanje je trenutno
paket trio
-internet hitrost 10 M / 768 kbit/s
-telefon
-1tv (megapaket + dodatki)

sinhronizacija modema mi kaže
Downstream Line Rate 13824 kbps
Upstream Line Rate 960 kbps

Zanima me, če se v bodoče kaj razmišla o spremembi paketa, za tiste ki so na bakru, saj nebi šel rad nazaj na 4 M / 512 kbit/s, kar bi mi omogočlo dodatno tv...
Lahko bi uvedli paket z hitrostjo 8M / 768 kbit/s morda malo manj (7 M / 768 kbit/s), kar je 2x več kot 4 M / 512 kbit/s in nekateri ki vlečemo torrente, se nam to še kako pozna...tudi finančno se bi bolj isplačalo siolu, da uvede kak vmesni paket.
o kakršnih koli novih paketih nimam informacij, zaenkrat ostaja ponudba takšna kot je.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kak, morda, nov, paket, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa rečejo, da ga ne morm več ssheikh1 SiOL TV 8 06.03.2009 20:19
TRIO paket aikec O storitvah 1 22.12.2008 15:19
Trio paket - cenik Vajrus Tehnična pomoč 8 30.11.2008 17:33
Prehod na paket TRIO -optika + fax feler Tehnična pomoč 3 17.11.2008 18:53
Trio paket, ki to ni seba O storitvah 1 31.10.2008 08:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:50.