Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 11.07.2010, 07:55
larisa Uporabnik larisa ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce larisa
Član od: Mar 2009
Sporočila: 88
Privzeto Re: Izseljevanje mladih in izobraženih

Citat:
Objavil-a Snif Prikaži sporočila
Zal sibamo ven in se trudimo na vse pretege v tujini tudi ostati. Ko sem zbral denar sem kupil karto za letalo in zdaj poskusam urediti zivljenje v Angliji. Ce ne bo treba se ne nameravam vrniti tako hitro. Tole pisem v razmislek...
Kako se pa počutiš na tujem? Meni bi bilo težko, ker sem bolj vajena domačih krajev in življenja tu. Pa se mi zdi, da je življenje kruto tudi na tujem, da je vsepovsod neka borba za preživetje. Sploh pa ima Anglija najvišji dolg, najbolj zapufana je, čeprav se o tem ne govori dosti.
Staro 13.07.2010, 06:51
PowRider Uporabnik PowRider ni prijavljen
Banned
Član od: Mar 2010
Sporočila: 374

Citat:
Objavil-a larisa Prikaži sporočila
Kako se pa počutiš na tujem? Meni bi bilo težko, ker sem bolj vajena domačih krajev in življenja tu. Pa se mi zdi, da je življenje kruto tudi na tujem, da je vsepovsod neka borba za preživetje. Sploh pa ima Anglija najvišji dolg, najbolj zapufana je, čeprav se o tem ne govori dosti.
1) Boš to podkrepila s številkami in ali je Anglija bolj zadolžena od Japonske?

2) Je dolg problem, če ga je država sposobna odplačevat ali če ga ni sposobna odplačevat? Kje se dolg vidi v življenju Slovenca v Angliji?
Staro 27.07.2010, 19:54
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683

Citat:
Objavil-a larisa Prikaži sporočila
Zaenkrat sploh ni slabo. Angliji se pozna in se vedno bo poznalo, da je ena evropskih drzav in s tem lahko konkurira na evropskem trgu. In ja dolgov se ne vidi, trenutno je celo poceni dobiti posojilo za stanovanje, hiso. Vendar svarijo, da se bodo stvari spremenile. Poudarjajo pa tudi, da se kaze izboljsanje ekonomskega stanja. Drugace pa je isto kot v Sloveniji odvisno kam gres. Ce gres v konec, ki ni oblegan z vsega sveta, kot je naprimer London imas tudi vecjo moznost za delo, bolj ugodno zivljenje itd.

Ce tako govoris za Anglijo, kaj potem pravis na Slovenijo?

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Značke
izobražencev, izobraženih, izseljevanje, mladih, odseljevanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 21:31
Ko umre dovolj mladih moških, razviti orgnizirajo mirovno konferenco? 1.del Miha48 Svet 1 13.01.2009 23:51
ZSSS opozarja na težave mladih na trgu dela Milton Friedman Slovenija 78 31.10.2008 18:25
Politična polarizacija mladih... SiriusB Slovenija 22 28.06.2008 16:28

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:31.