Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 22.07.2010, 11:30
jaja3 Uporabnik jaja3 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 67
Privzeto Iscem pomoč starejši osebi na domu - Obala

Pozdravljeni,
iscem informacije o moznostih pomoci na domu za starejso osebo na Obali, za nekaj ur dnevno, vkljucno z vikendom. Gospa je povsem pokretna in potrebuje predvsem druzbo, druzbo pri kosilu, ob vikendih pa tudi pripravo preprostih obrokov. CSD Piran nudi take storitve le med tednom. Kaksne izkusnje imate s tem, na koga se je mogoce obrniti ?
Hvala vnaprej.
Staro 10.11.2010, 10:57
lbenko2 Uporabnik lbenko2 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2010
Sporočila: 1
Privzeto Re: Iscem pomoč starejši osebi na domu - Obala

pozdravlejni. zanima me če ste že našli pomoč oz.družbo za vašo mamo? v kratkem se namreč z družino selimo na primorsko in iščem zaposlitev...stara sem 25let, moje izkušnje so več kot 8 let prostovoljstva z delom z duševnimi bolniki,ostarelimi ter težavnimi otroci....delala sem vse od kuhanja,delanja družbe,svetovanje,skrb,... res sem iskrena,prijazna in zanesljiva. če vas slučajno zanima pišite za več info.lp
Staro 10.11.2010, 13:26
jaja3 Uporabnik jaja3 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 67
Privzeto Re: Iscem pomoč starejši osebi na domu - Obala

Zahvaljujem se vam za ponudbo. Zaenkrat se je stanje izboljsalo, tako da shaja brez pomoci. Ce bomo v doglednem casu spet kaj iskali, vas bom kontaktirala.

Značke
domu, iscem, obala, osebi, pomoč, starejši

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:01.