Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.10.2010, 10:54
Ljubo89 Uporabnik Ljubo89 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2010
Sporočila: 1
Privzeto Težave z modemom

Pozdravljeni!

Od leta 08.10.2006 smo naročniki siolovih storitev in vedno znova se pojavljajo problemi z modemom Sagem F@st(TM) 3344. Ta modem moram resetirati od 3-4 krat na dan, saj odpoveta telefon in internet, medtem ko TV deluje. Nekako sem imel v mislih, da je to zato ker je linija slaba pa se mi sedaj zdi da je to nekaj narobe z modemom. Ali pač ne? Sem pa neštetokrat že klical siolovo pomoč in črkoval serijsko in mac številko pa nič ni obrodilo sadov.

Hvala za pomoč,
Grega
Odgovorite s citatom
Staro 05.10.2010, 13:19
newone Uporabnik newone ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 51
Privzeto Re: Težave z modemom

Tudi jaz imam probleme z modemom in sicer po zadnji nadgradnji. Ko se modem postavi traja kar nekaj časa da se komunikator sinhronizira, pa še TV kocka ko prej ni. Ima še kdo težave po zadnji nadgradnji sinope 568 modema??
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2010, 07:43
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 374

Tudi meni povezava na internet ne deluje od včeraj (05.10.2010), ko sem se z laptopom želel povezati na internet se mi je izpisalo: Reason 429: Unable to resolve server address. Kako odpraviti napako????
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2010, 22:40
media1 Uporabnik media1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 19

Pozdravljeni

Ne vem zakaj siol deli modeme ki itak skos crkujejo, imam nov modem cca. 1 mesec in mi je danes zjutraj kot sem opazil baje crknil, IP ne dobi več noben pc, tv dela eno minuto potem kocke, telefon dela cca 1-2 minute potem je gluh, med tem ko je delal sem poskusil klicati ampak ne prikliče nobene telefonske in se je potem modem odločil da bo raje izklopil telefon. Zanima me kdaj bo SIOL začel dodeljevati modem ki bodo delovali vsaj 90% kot bi morali, v dveh letih bom že zamenjal 4 (ČETRTI) modem, zakaj, ali zna kdo povedati???!!?!?!?!?!?!
Siolovci pravijo da je problem mogoče na liniji, nobeden pa ne ve zakaj??? kako je lahko problem na liniji če je modem po pogovoru z agentom naredil UPDATE in potem je delal žal samo 1. minuto, z računalnika ne morem dostopati do modema, po nekolikih resetih sploh ne dobi več IP-ja.

Mislim da do sedaj nisem še zavračal računov ker mi je bilo nesmiselno, pa se je nabralo vse skupaj že verjetno za cel mesec tako da bi mi lahko dali kaj že BREZPLAČNO......

ZAKAJ MORAMO UPORABNIKI MENJAVATI MODEME, KAJ JE Z NJIMI NAROBE A JE TAKO ŠKART ROBA, NAJ NAREDIJO ENO KONKRETNO STVAR KI BO DELOVALA, sam imam v firmi star modem SINOPE568+ STAR ŽE CCA 3 LETA in ga ni bilo potrebno menjavati in še deluje. Drugi modem ki je sedaj bil nov en mesec je spet zanič in ga je treba menjati, je na istem KABLU modem od firme in je star že cca 3 leta!!!!!!!! Ni mi jasno kako lahko neka stvar odleti kar sama od sebe na enakem kablu. Če prav razumem je nova roba modemov ZANIČ ker je ČIP ROBA NOTRI ali ne znate sprogramirat vmesnika na modemu kot se zagre????????

ALI LAHKO KDO POJASNI ZAKAJ SE TO DOGAJA

P.s. ŽELIM KAK KONKRETEN ODGOVOR S STRANI SIOLA, prvo leto SIOL trojčka sem previsel na telefonih in reklamacijah skoraj tako kot bi delal na siolu ali telekomu, in po 13 mesecih kolobocij smo uspeli urediti zadevo.

Nazadnje uredil media1 : 06.10.2010 ob 22:47.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2010, 22:51
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.548

Pošljite uporabniška imena na ZS da preverimo delovanje modemov.

Lp Jaka
Staro 07.10.2010, 13:18
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855

A si siguren, da ni problem pri tebi? Jaz mam modem že 5 let pa dela BP.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
modemom, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00
Težave s telefonom in adsl modemom urkourko SiOL telefonija 3 20.05.2009 21:11
SIOL TV in non-stop težave ??? Blond SiOL TV 22 17.05.2009 09:48
težave z Sinope modemom tommyboy7 Tehnična pomoč 5 24.03.2007 20:03

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:29.