Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.07.2016, 18:41
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371
Privzeto Re: Ravnodušnost Telekoma

Citat:
Objavil-a LeonVeliki Prikaži sporočila
Pozdravljeni!
Tudi jaz opažam, da kvaliteta storitev na Telekomu Slovenije izrazito in pospešeno pada. Menim, da je pomoč uporabnikom na najnižji ravni od leta 2000 naprej.
Mobilni telefoni so začeli prekinjati, pokritost s signalom se je poslabšala. Tudi storitve na optiki so vedno slabše. Na SiOL TV se slika kocka, sinhronizacija se izgublja. Hitrost povezave niha (in to na optiki). Spletni pogovor deluje samo takrat, ko delujejo tudi vse storitve. Včasih imam občutek, da v tehnični pomoči dela samo eden in se mi resno smili.

Pomoč uporabnikom? To je pa del TS, ki pa je pod vsako kritiko. Tehnična pomoč še deluje, ampak vse ostalo pa je pod kritiko. Najslabši od vseh so na oddelku bonitet in izterjave. Tam itak ne vedo kaj sploh delajo. Kdo je komu kaj dolžan in koliko. Na sporočila ne odgovarjajo, če pa že dobiš kakšen odgovor, potem ta nima ne repa ne glave. Da bi poslali kakšno opravičilo, ko stvari naredijo narobe? Totalna mistika za njih, kaj sploh pomeni beseda oprostite.
O bonitetnem delu pa ne bom izgubljal besed. A to sploh obstaja? Kaj točno naj bi oddelek za bonitete delal?

Nekateri na TS se zelo trudijo. Res so mojstri v tem kar delajo. Ampak so pa potem nekateri, ki pa sploh niso primerni za komunikacijo s člani. Vzvišenost pri komunikaciji pa je tako ali tako rak rana pri TS. Ja včasih so bili res najboljši, ampak ti časi so žal mimo.

Tudi jaz resno razmišljam o odhodu, pa čeprav sem imel daleč najboljše mnenje o TS. To zelo dobro mnenje so uspeli porušiti v vsega enem mesecu.
Če imaš možnost, skleni pogodbo s Telemach-om. To je moj predlog. Jaz sem ponudbo že dobil in moram reči, da je zelo mamljiva.
LeonVeliki, uporabniki so nam vedno na prvem mestu in vsekakor nam je žal za slabo izkušnjo. V povezavi s tvojim sporočilom bi te radi poklicali. Nam v ZS sporočiš svojo številko in čas, ko si dosegljiv? Hvala, Aljoša

Nazadnje uredil 080 Informacije : 29.07.2016 ob 12:34.
Odgovorite s citatom
Staro 30.07.2016, 13:17
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a LeonVeliki Prikaži sporočila
Če imaš možnost, skleni pogodbo s Telemach-om. To je moj predlog. Jaz sem ponudbo že dobil in moram reči, da je zelo mamljiva.
Jaz sem bil 10 let na Telekomu in sem sedaj na Telemachu. Ponudbe tukaj ne bom komentiral, če pa kdo razmišlja o menjavi operaterja zaradi tehnične pomoči, potem pa lahko samo predlagam, da še enkrat premisli. In potem še enkrat. Telemach ni niti približno na nivoju Telekoma...
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2016, 15:22
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Jaz sem bil 10 let na Telekomu in sem sedaj na Telemachu. Ponudbe tukaj ne bom komentiral, če pa kdo razmišlja o menjavi operaterja zaradi tehnične pomoči, potem pa lahko samo predlagam, da še enkrat premisli. In potem še enkrat. Telemach ni niti približno na nivoju Telekoma...
Tole mi pa ni čisto jasno...

imam oba Telekom in Telemach... Pa ti moram povedati da sem za veliko manjše težave videl večkrat in hitreje serviserja od telemacha kot pa za kaj bolj konkretnega od telekoma.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2016, 15:58
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Verjetno različna izkušnja med nama... Ni pa bilo tako kritično, da bi zamenjal operaterja nazaj. Sem na koncu sam rešil. Samo nebi pa nekomu predlagal prehod na Telemach samo glede tehnične pomoči...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
ravnodušnost, telekoma

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nepregleden račun Telekoma MIKO O storitvah 1 08.12.2013 15:49
Optično omrežje Telekoma Slovenije Mislim O storitvah 45 09.05.2013 13:11
Račun telekoma ! mglds O storitvah 16 25.08.2011 11:14
Strah me je Telekoma! jakanemo O storitvah 17 08.07.2009 16:33
Prodaja Telekoma biz Gospodarstvo 12 02.10.2007 15:12

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:10.