Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.01.2019, 18:58
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.232
Privzeto Re: NEO – dobrodošli v novi svet

Men dela vse prefektno...in to brez tega škrpucalo od Neo..
Staro 14.01.2019, 22:31
trix Uporabnik trix ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2016
Sporočila: 30

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Zakaj si nabavil to in si kompliciraš lajf.
Tak pac sm
Odgovorite s citatom
Staro 25.02.2019, 20:41
SasoSt Uporabnik SasoSt ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 3

Pozdravljeni,

Kar se mene tiče pa je neo lepa nadgradnja / izboljšava od starega box-a. Prvi dan je bilo nekaj več motenj (nekatere omenjene v forumih, recimo ob preklapljanju hdmi vira na TV), a na koncu je bilo to posledica dejstva, da ob prvem zagonu/inštalaciji prva nadgradnja firmware ni bila najnovejša ... ob posredovanju klicnega centra se je čez noč to nadgradilo in naslednji dan je delovalo brez številnih težav. Zagotovo hitreje kot pa je deloval box, vizualno in z vidika priporočnosti iskanja mi je neo boljši, na vmesnik se hitro navadiš, glasovna prepoznava pa je povsod ista težava in deluje bolje od pričakovanj. Skratka pohvale.

Imam le nekaj predlogov, saj vseeno določene funkcionalnosti pogrešam:
- pri knjižnicah (dkino, hbo) si lahko na boxu prekinil gledanje in ko si šel nazaj na isti film, te je vprašalo ali nadaljevati gledanje od točke, kjer si prej končal. Tu vidim je vedno le od začetka. Tudi v rubriki "nadaljujte z ogledom" se ne pojavi.
- Obenem bi bilo tudi meni zelo koristno, da se nekako označuje recimo že ogledane nadaljevanke v teh knjižnicah. To me je motilo tudi na staremu boxu. Pač pozabiš ali si končal gledati pri 8 ali 9 delu.

Hvala in Lp,
Odgovorite s citatom
Staro 25.02.2019, 21:02
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.548

Citat:
Objavil-a SasoSt Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

Kar se mene tiče pa je neo lepa nadgradnja / izboljšava od starega box-a. Prvi dan je bilo nekaj več motenj (nekatere omenjene v forumih, recimo ob preklapljanju hdmi vira na TV), a na koncu je bilo to posledica dejstva, da ob prvem zagonu/inštalaciji prva nadgradnja firmware ni bila najnovejša ... ob posredovanju klicnega centra se je čez noč to nadgradilo in naslednji dan je delovalo brez številnih težav. Zagotovo hitreje kot pa je deloval box, vizualno in z vidika priporočnosti iskanja mi je neo boljši, na vmesnik se hitro navadiš, glasovna prepoznava pa je povsod ista težava in deluje bolje od pričakovanj. Skratka pohvale.

Imam le nekaj predlogov, saj vseeno določene funkcionalnosti pogrešam:
- pri knjižnicah (dkino, hbo) si lahko na boxu prekinil gledanje in ko si šel nazaj na isti film, te je vprašalo ali nadaljevati gledanje od točke, kjer si prej končal. Tu vidim je vedno le od začetka. Tudi v rubriki "nadaljujte z ogledom" se ne pojavi.
- Obenem bi bilo tudi meni zelo koristno, da se nekako označuje recimo že ogledane nadaljevanke v teh knjižnicah. To me je motilo tudi na staremu boxu. Pač pozabiš ali si končal gledati pri 8 ali 9 delu.

Hvala in Lp,
Za DKino to dela, lahko nadaljuješ, kjer si končal. Za HBO OD pa to res še ne dela. Glede tega, kdaj bo to urejeno, še nimam informacije.
Glede drugega predloga sem javil naprej.

Lp, Črt
Staro 26.02.2019, 01:02
zelenposrcu Uporabnik zelenposrcu ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zelenposrcu
Član od: Aug 2018
Naslov: Emona
Sporočila: 114

SasoSt, sedaj pa še napiši, ali si zadevo prejel brezplačno. ;-)
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
, dobrodošli, neo, novi, svet

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi narocnik - nekaj vprasanj DennisDee O storitvah 5 27.08.2018 07:32
prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice Goody Živalski svet 306 28.11.2014 20:32
Novi Zakon o davku na nepremičnine -ŠOKANTNO!!! Dual Slovenija 9 05.03.2013 13:38
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Novi www.siol.net - beta Goody Pripombe in komentarji 67 18.02.2008 12:38

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:27.