Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.12.2008, 16:57
Debelinko Uporabnik Debelinko ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2003
Sporočila: 615
Privzeto Slabe izkušnje z SiOL-om

Ze mnogo let sem naročen na siol internet in do sedaj sem bil zadovoljen z storitvami siol, sedaj pa je zaupanje v njih skopnela. Naročil sem njihov trio paket in hitrost 5000/2000Kb/s (je VDSL povezava) pridejo priklopijo kako so pustili za seboj boljše da ne govorimo. Ker je bila doma le soproga so me klicali da upload ne gre več kot nekaj čez 1000Kb/s na kar sem jim povedal da me ne moti ker dawnload je bil vredu. Par dni vse deluje uredu download ok.nakar sem kupil novi racunalnik vse priklopim preizkusim in vidim dowload samo 12000Kb/s preizkusim vse mogoče variante in nastavitve ker sem mislil da sem kaj narobe skonfiguriral nato le poklicem siol, njihov odgovor je bil da so mi spremenili hitrost na 1000/1000Mb/s ker upload ne dosega izbrane hitrosti (čeprav sem jim povedal da je tako kot je vredu) in naj si spremenim paket na nizjo hitrost da ne bom plačeval nekaj kar v resnici ne dobim.Vse vredu in prav sedaj pa racunica ce jaz znižam hitrosti na 4000/1000Kb/s plačam za vse skupaj 51€ prejsna hitrost katera je 5000/2000Kb/s pa placam 45€ Nato na servisnih straneh po njihovem nasvetu poskusim napisati vlogo za spremenbo hitrosti pa mi vedno javlja da je vloga že vložena. Ponovno kličem siol kjer pravijo da sploh še stare vloge niso zaključili in obljubili da bo to v dveh dneh opravljeno po dveh dneh ponovno kličem pa so me odslovili z pojasnilom da so dopusti in da bo to storjeno šele po praznikih. Po moje bi lahko vsaj poklicali ali po e-mailu obvestili uporabnika o spremembi paketa-hitrosti in ce se s tem uporabnik strinja in ne vem zakaj bi plačeval 6€ več če dobim manj ker upload je zmeraj isti čeprav pravijo da nebi plačeval tistega česar ne dobim Sedaj naj bo pa uporabnik pameten kaj pravite.

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave s siol TV in siol telefonom Tadejgg Tehnična pomoč 4 07.07.2009 21:36
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 22:57
SIOL TV mi ne dela slikar Tehnična pomoč 4 22.09.2006 19:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:08.