Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Zdravje

Zdravje zdravo življenje, nasveti o zdravju, zdravnikih, hrani, rekreaciji, ....

Orodja za teme
Staro 14.01.2008, 22:29
smrtnik Uporabnik smrtnik ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 4
Unhappy Problem s presuhostjo

Zdravo. Malce mi je nerodno da to pisem, ampak moram koncno najti resitev za ta moj problem. Imam premalo kilogramov glede na visino. Jem razlicno hrano (meso, zelenjavo,...),vsake tolko tudi kaj cvrtega, ampak se vedno ne pridobim kilogramov. Se posebaj v roke. Od komolca pa do dlani je v bistvu skoraj samo kost in koza. Pa tudi na hrbtu pri lopaticah imam....emm...kako bi reku...."izbuljeno" ven, kot kasna frnikola.
Pac...jem tolko kot lahko. Zdej se itak ne bom neki dodatno silu, kljub temu da sem ze poln. Aja...pa tudi vsake tolko prizgem cigaret. A je mozno, da prav zaradi tega ne pridobim nic kilogramov?
Pa zadnjic mi je frend reku, da naj si vsako jutro zmiksam 3-5 jajc, pa da se sladkor dam not, pa potem da vse to popijem...Zdej ne vem, ali je on to mislil resno, ali je kr neki ustrelu....??
No, uglavnem, vsak nasvet je dobrodosel
LP, Luka
Staro 15.01.2008, 09:31
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664
Privzeto Re: Problem s presuhostjo

Citat:
Objavil-a smrtnik Prikaži sporočila
Zdravo. Malce mi je nerodno da to pisem, ampak moram koncno najti resitev za ta moj problem. Imam premalo kilogramov glede na visino. Jem razlicno hrano (meso, zelenjavo,...),vsake tolko tudi kaj cvrtega, ampak se vedno ne pridobim kilogramov. Se posebaj v roke. Od komolca pa do dlani je v bistvu skoraj samo kost in koza. Pa tudi na hrbtu pri lopaticah imam....emm...kako bi reku...."izbuljeno" ven, kot kasna frnikola.
Pac...jem tolko kot lahko. Zdej se itak ne bom neki dodatno silu, kljub temu da sem ze poln. Aja...pa tudi vsake tolko prizgem cigaret. A je mozno, da prav zaradi tega ne pridobim nic kilogramov?
Pa zadnjic mi je frend reku, da naj si vsako jutro zmiksam 3-5 jajc, pa da se sladkor dam not, pa potem da vse to popijem...Zdej ne vem, ali je on to mislil resno, ali je kr neki ustrelu....??
LP, Luka

sicer jaz nisem bil tak ekstrem....so mi pa pomagali proteini, beljakovinski napitki al pa gainerji. V pol leta sem pridobu 8kg.
Staro 15.01.2008, 09:47
Mojster

aja, pa obvezno morš zvečer jest.
Staro 15.01.2008, 09:55
Smaug Uporabnik Smaug ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Smaug
Član od: Dec 2001
Sporočila: 27.719

Eh, jazst sem se ze zdavnaj sprijaznil, da je pac fora v presnovi posameznika (in sodelavcih, ki bi jim 80% casa genitalije trgal).
Look it on the bright side; koliko ljudi si lahko privosci, da ob 2h zjutraj poje 10 jajc pecenih na pol kile slanine?

Prej ali slej se bo pa tudi nasa presnova postarala, pa bomo fasal birbauch, ki se ga ne bomo mogli znebiti. Meni bo pa itak vseeno...

Ce se pa ze odlocis filati s proteini&hemeroidi pa prej razmisli, ce si si pripravljen vzeti cas, da se to enakomerno razporedi po telesu. Ker v nasprotnem primeru bos izgledal kot stara mama na upokojenskih OI.
Staro 15.01.2008, 11:12
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
LP, Luka
Kolk let pa maš? Ker tipom se ponavad zgodi da so ful koščeni, potem se pa začnejo redit (okol 30ega leta). Tko da... če si zdej koščen boš pol glih kul. Pa sej če nisi tolk presuh, da bi to škodovalo tvojemu zdravju, ni panike (po moje ). Mislm da cigareti nimajo veze, mogoče če bi res ful kadil, ampak ma Smaug čist prou, ful je odvisn od presnove, eni ne pojejo velik pa so debeli in obratno...
Marsikdo bi po mojem rad bil na tvojem mestu, če ti je to kaj v tolažbo
Staro 15.01.2008, 12:28
Novinec

Zdej cez par dni bom imel 19 let.
Ja zdej ne vem. Zelo rad bi pridobil vsaj par kil, vsaj do poletja...ker od zdej sem se vec ali maj izogibal plaži....da me folk neki tam ne gleda, pa da si pol misli: fak...a tega sploh hranijo?...razumete?
Staro 15.01.2008, 12:30
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

razumemo... pol bi ti preostalo samo to, da se vpišeš v nek fitnes center in začneš na polno trenirat... trenerju poveš, kaj te muči, da bi pač rad prišel do nekaj konkretnih kilogramov, pa ti bo tudi on potem naprej svetoval...

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 15.01.2008, 12:38
Novinec

aja..pa visok sm 185 cm, tezek pa 64kg. Index telesne mase pa je 18.7, kar je obupno......fak...
Staro 15.01.2008, 13:25
Mojster

Citat:
aja..pa visok sm 185 cm, tezek pa 64kg. Index telesne mase pa je 18.7, kar je obupno......fak...

fak, jaz sem 185cm in sem z 74kg imel komplekse.
Staro 15.01.2008, 13:27
Mojster

kreatin+gainerji+ bench v fitnesu, po treh mecih te bo razgnalo.

Značke
presuhostjo, problem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Problem z dolžino kabla Brusli Tehnična pomoč 25 05.12.2010 19:08

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:23.