Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.09.2008, 17:23
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311
Question Poskusna doba TV: Paket DUO 4Mbps; TV v preteklosti ne, ali sedaj lahko?

Preden preidem na TRIO bi poskusil IP TV za dva meseca. Imam paket DUO (razvezan dostop) s hitrostjo 4M/512K. Zaradi oddaljenosti kake vecje hitrost ne morem imeti. V preteklosti (ko se ni bilo MPEG4) TVja zaradi oddaljenosti nisem mogel imeti in sem tako pristal pri DUO. Zanima me, ce je z vpeljavo MPEG4 sedaj to ze mozno za moj sedanji paket DUO RZ s hitrostjo 4M?

Preden se odpravim v mobitelov center, me zanima koliko casa od prijave traja, da se dobi komunikator (recimo, ce se prijavis na 0808000 ali pa v centru)? Ali montazo vrsi uporabnik sam ali Telekom (s tem povezano kje se prevzame komunikator)? Je MPEG4 "vklop" potrebno zahtevati posebno?

Hvala za odgovor!
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2008, 10:34
miran74 Uporabnik miran74 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 141
Privzeto Re: Poskusna doba TV: Paket DUO 4Mbps; TV v preteklosti ne, ali sedaj lahko?

Citat:
Objavil-a AlienRex Prikaži sporočila
Preden preidem na TRIO bi poskusil IP TV za dva meseca. Imam paket DUO (razvezan dostop) s hitrostjo 4M/512K. Zaradi oddaljenosti kake vecje hitrost ne morem imeti. V preteklosti (ko se ni bilo MPEG4) TVja zaradi oddaljenosti nisem mogel imeti in sem tako pristal pri DUO. Zanima me, ce je z vpeljavo MPEG4 sedaj to ze mozno za moj sedanji paket DUO RZ s hitrostjo 4M?

Preden se odpravim v mobitelov center, me zanima koliko casa od prijave traja, da se dobi komunikator (recimo, ce se prijavis na 0808000 ali pa v centru)? Ali montazo vrsi uporabnik sam ali Telekom (s tem povezano kje se prevzame komunikator)? Je MPEG4 "vklop" potrebno zahtevati posebno?

Hvala za odgovor!
Verjetno bo potem hitrost interneta samo 1M oziroma maksimalno 2M
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2008, 14:40
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.129
Privzeto Re: Poskusna doba TV: Paket DUO 4Mbps; TV v preteklosti ne, ali sedaj lahko?

TRIO MPEG4 imaš na voljo samo 1M internet + voip + 1TV mpeg4
Odgovorite s citatom
Staro 21.09.2008, 16:16
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Max imaš lahko 2M + TV na kodiranju MPEG-4.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 07:04
Pripravnik

Citat:
Objavil-a 080 Urban Prikaži sporočila
Max imaš lahko 2M + TV na kodiranju MPEG-4.

lp
Ali to pomeni:
a) imam se vedno 4M paket, samo ko uporabljam/gledam TV se hitrost spusti na 2M
b) imam vedno 2M (gledam ali ne gledam TV)
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 08:10
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Imaš 2M ne glede na TV.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2008, 16:20
Lama Uporabnik Lama ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Lama
Član od: Sep 2008
Naslov: Preserje
Sporočila: 58

@AlienRex Sva na dost podobni zmogljivosti linije, sam se že vrnil SiOL TV, katerega sem uporabljal 14 dni in ugotovil, da nima smisla, ker se nikakor ne moreš sprijaznit s tistim 1Mbit. Najprej sm bil na 2Mbit plus TV, pa zvečer ni delovalo, pol so mi dal na 1Mbit, pa je nekak šlo skozi, sam kaj, ko je internet počasen. Razmisli kaj ti več pomeni. Hiter internet ali odlična TV shema s par kockami.
Odgovorite s citatom
Staro 28.09.2008, 12:06
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Lama Prikaži sporočila
@AlienRex Sva na dost podobni zmogljivosti linije, sam se že vrnil SiOL TV, katerega sem uporabljal 14 dni in ugotovil, da nima smisla, ker se nikakor ne moreš sprijaznit s tistim 1Mbit. Najprej sm bil na 2Mbit plus TV, pa zvečer ni delovalo, pol so mi dal na 1Mbit, pa je nekak šlo skozi, sam kaj, ko je internet počasen. Razmisli kaj ti več pomeni. Hiter internet ali odlična TV shema s par kockami.
Takoj ko sem videl odgovor Telekoma, sem se odlocil: ne hvala, TV kdaj drugic... recimo ko bo optika pri nas. Je bilo prevec truda in zivcev vlozenih v to, da internet dela s 4M.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
4mbps, doba, duo, lahko, paket, poskusna, preteklosti, sedaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
pasji nasveti ... Štrudl Živalski svet 387 18.03.2012 16:02
spletna igra travian travian tilenburgar Igre, konzole 77 07.04.2009 20:43

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:18.