Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.10.2008, 21:26
lukadane Uporabnik lukadane ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 474
Privzeto Duo tv..

Živjo.

Najprej vprašanje...na svoji servisni strani sem slučajno zagledal, da imam naročen DUO TV. TO verjetno pomeni dva kanala? Drži?

V začetku sem sicer res zaprosil za DUO TV, vendar ko sem poskušal en kanal preko navadnega sprejemnika (torej preko STBja), drugega pa preko računalnika, se je stvar noro zatikala. Sem pričakoval kaj takega, glede na to, da sem od centrale oddaljen cca 4km, če ne celo več (imam pa ADSL 4/512),

Na podlagi tega, sem en kanal "odjavil", enega pa obdržal.

Danes sem čisto za hec poskušal prižgati Aditeyo (ki jo stalno uporabljam), zravn pa še Frip TV. In glej, zadeva deluje istočasno, brezhibno, ne glede na to, kateri kanal gledam v katerem programu.

1.Menite, da bi torej sedaj moralo to delovati tudi če si povežem STB , drug kanala pa imam na računalniku preko Aditeye?

2.Glede na to, da sem STB vrnil SiOLu, me zanima, ali bi si ga lahko npr. samo sposodil ter prizkusil zadevo še preko tega?

3.Sicer pa, je DOU tv storitev kaj dražja od enega kanala?

Hvala za odgovore.

LP, luka
Odgovorite s citatom
Staro 27.10.2008, 22:23
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Duo tv..

1. preverite sinhronizacijo na modemu

2. preverite če imate opcijo naročiti testno sioltv (klic na 080 8000)

3. pri 2 kanalih cena ostane ista (2. je brezplačen, razn stb-ja v primeru da ga vzamete)

in pa še popravek: DUO TV ne pomeni, da imate naročene 2 televiziji temveč tv+internet

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
duo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:41.