Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.12.2015, 16:32
arjad Uporabnik arjad ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 38
Thumbs down Prekinitev VDSL povezave

Imam trio in mi je prekinilo TV, internet in telefon. Po cca. enournem čakanju sem poklical Telekom center za pomoč uporabnikom. Pričakalo me je obvestilo, da so zaradi neplačevanja odklopili uporabnike. Odložil sem in poiskal položnico, ki je bila plačana. Nato sem zopet poklical in čakal kar dolgo, da se mi je javila prosta operaterka. Ko sem ji povedal za prekinitev je bilo seveda najprej, da naj resetiram modem. Ko sem ji pojasnil, da sem to že naredil in ni nič bolje, me je napadla z besedami, da naj že zamenjam paket za novega, v katerem je vključen hitri internet in ogled za 7 dni nazaj, ker je moj trio že star. Ko sem jo vprašal, ali bo potem povezava zopet delovala, je odgovorila, da ne bo in me bo prevezala na tehnično pomoč. Nato se je začelo ponovno čakanje in vsakih nekaj sekund sem slišal, da so vsi operaterji zasedeni, naj pustim številko in me bodo v eni uri poklicali nazaj ( kar pa nisem naredil, ker od prejšnje okvare, kjer sem se poslužil njihovega nasveta in pustil tel. številko čakam že tedne, pa me še vedno ni nihče poklical ), ali pa naj napako javim preko spletne strani ( kako se to naredi pri prekinjeni povezavi? ).
Ko sem končno dočakal tehnika, je povedal, da je napaka v centali in bom dobil SMS, ko bo odpravljena.

Operaterka pa je verjetno prepričala. Pa ne za zamenjavo paketa, ampak operaterja.
Odgovorite s citatom
Staro 12.12.2015, 17:47
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659
Privzeto Re: Prekinitev VDSL povezave

Citat:
Objavil-a arjad Prikaži sporočila
Imam trio in mi je prekinilo TV, internet in telefon. Po cca. enournem čakanju sem poklical Telekom center za pomoč uporabnikom. Pričakalo me je obvestilo, da so zaradi neplačevanja odklopili uporabnike. Odložil sem in poiskal položnico, ki je bila plačana. Nato sem zopet poklical in čakal kar dolgo, da se mi je javila prosta operaterka. Ko sem ji povedal za prekinitev je bilo seveda najprej, da naj resetiram modem. Ko sem ji pojasnil, da sem to že naredil in ni nič bolje, me je napadla z besedami, da naj že zamenjam paket za novega, v katerem je vključen hitri internet in ogled za 7 dni nazaj, ker je moj trio že star. Ko sem jo vprašal, ali bo potem povezava zopet delovala, je odgovorila, da ne bo in me bo prevezala na tehnično pomoč. Nato se je začelo ponovno čakanje in vsakih nekaj sekund sem slišal, da so vsi operaterji zasedeni, naj pustim številko in me bodo v eni uri poklicali nazaj ( kar pa nisem naredil, ker od prejšnje okvare, kjer sem se poslužil njihovega nasveta in pustil tel. številko čakam že tedne, pa me še vedno ni nihče poklical ), ali pa naj napako javim preko spletne strani ( kako se to naredi pri prekinjeni povezavi? ).
Ko sem končno dočakal tehnika, je povedal, da je napaka v centali in bom dobil SMS, ko bo odpravljena.

Operaterka pa je verjetno prepričala. Pa ne za zamenjavo paketa, ampak operaterja.
Za čakanje v vrsti se vam opravičujem, zadnje čase je naša številka res kar zasedena. V prihodnje vam predlagam, da za prijavo okvare takoj pokličete 080 1000, lahko pa nas kontaktirate tudi drugače. Na voljo so spletni pogovor ali pa e-sporočilo na naslov tehnicna.pomoc@telekom.si. V primeru, da imate izpad interneta lahko uporabite tudi mobilne podatke, če imate pametni telefon ali tablico s SIM kartico.

Lp, Črt
Odgovori

Značke
povezave, prekinitev, vdsl

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
VDSL modem zamrze vsakih nekaj tednov mk607192 O storitvah 1 15.12.2014 21:10
Pritožba: Nestabilna povezava SiOL VDSL Blednik Tehnična pomoč 10 26.02.2011 14:32
Prekinitev povezave ob 4.10 MarkoM Tehnična pomoč 6 14.03.2009 03:19
Prekinitev povezave tanjakri Računalništvo in internet 5 29.12.2007 23:13
Avstrija :-)) Davor Evropska unija 78 12.01.2006 12:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:52.