Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 14.02.2006, 18:38
kapica Uporabnik kapica ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 1
Privzeto Re: Turčija - Sunshine Touristik

Sem se odločila in z velikim strahom odletela v Turčijo. Bila sem prijetno presenečena. HOteli SUPER,
hrana SUPER, vodič SUPER, skratka visoko nad pričakovanji. Tisti ki ste omahovali vam je lahko žal,
kajti sedaj so zaradi gripe vsa naslednja potovanja odpovedali. Lahko pa si ogledate fotke na moji
strani pilot-slo.com
Staro 14.02.2006, 20:39
tayaoo Uporabnik tayaoo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tayaoo
Član od: Feb 2006
Sporočila: 103

Lansko leto konec junija smo preživeli dopust v Turčiji , hotel MERYAN , Alanya
Potovali smo z Globtourjem , organizacija odlična, vodič zelo prijazen ,v hotelu odlična hrana, da o izbiri sladic ne govorimo . Hotel ima čudovit vrt, organizirano animacijo za otroke, odrasle , plaža izredno čista , vsako jutro počiščena, nobenih smeti. ocena : odlično. Ljudje so izredno prijazni!
Od izletov smo si ogledali Pamukkale, res je celodneven izlet kar naporen , veliko vožnje vendar le tako lahko vidiš notranjost , neturistični del .. in pa seveda Pamukkale. Vzemite s seboj pokrivala ... vročeee!
Šli smo tudi na izlet v mesto Alanya , spremljal nas je slovenski vodič , nato kosilo na reki Dimcay. zanimivo.
Skratka ob odhodu smo si želeli da bi lahko bil naš dopust še malo daljši. Z veseljem bi se vrnili v ta hotel - priporočamo. In še pomembno ( vsaj za nas je bilo) ne spreglejte za otroke zelo ugodna ponudba!
Staro 27.03.2006, 14:48
fortitudo Uporabnik fortitudo ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Privzeto Še enkrat Sunshine Touristik

Slučajno sem naletela na tale forum in debato o nagradnih igrah in nagradnih izletih, ki naj bi jih organizirala agencija Sunshine Touristik. Tokrat gre za podobno zadevo: nek znanec je bil na neki predstavitvi in je dobil nagradni bon za osemdnevni izlet v Španijo, ki ga zdaj hoče podariti meni. Zadeva je podobna kot pri Turčiji, tudi tu sopotnik doplača nekih 100 tisoč. Dve taki potovanji dve različni osebi prodajata tudi na bolha.com, eden pa to prodaja preko svoje domače strani. Pa mi je vse skupaj malo zasmrdelo in sem šla malo preverit in za začetek ugotovila, da zgoraj omenjene agencije, oziroma njene podružnice ne najdem v nobenem poslovnem imeniku, niti na seznamu agencij in njihovih podružnic v Sloveniji je ni - pa naj bi imela nek biro v Kopru ali kaj????. Vse kar se da najti je njihova domača stran v Švici, kjer pa me je presenetilo, da Španije sploh ni v njihovi ponudbi.
Ker sem brala, da je nekdo tu na forumu s to agencijo kao že potoval in da sta se dva še odločala, me zanima predvsem še kakšna izkušnja. Oziroma v primeru tistih dveh, ki sta se odločala: sta potem šla ali nista?
Staro 31.03.2006, 19:35
laze123 Uporabnik laze123 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Privzeto Re: turistične agencije - nasveti + opozorila

Kakšo Je Kaj Vreme V Aprilu Nakubi?
Staro 02.04.2006, 13:21
avtodomar Uporabnik avtodomar ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Privzeto iščemo sopotnike ... (za raznorazna potovanja)

Za daljše potepanje po Evropi z avtodomom vabim sopotnico 50+, ki rada potuje in je pripravljena na zabavno in intelektualno druženje. Moj naslov je odbor@myway.com. Oglasite se!
Staro 17.04.2006, 20:19
david79 Uporabnik david79 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Privzeto Skandinavija Z Avtodomom

Od 30.6. do 16.7. se odpravljamo z avtodomom
po Skandinaviji (Danska, Švedska, Finska, Norveška)

Avtodom je že rezerviran! Stroški cca 200.000 SIT/osebo.

Zainteresiran–i/e se javite čimprej!

Lahko pokličete na 041 905 100.
Ali pa pošljete e-mail na likar.david@volja.net

Lep pozdrav vsem popotnikom,

David
Staro 07.05.2006, 18:53
Speedy Uporabnik Speedy ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Speedy
Član od: Dec 2005
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 35
Question Re: turistične agencije - nasveti + opozorila

Tud jes sm dobu tale potovanje v Španjo, s Sunshine Touristik
iz prebranega nisem razbral ali je že kdo bil na njihovih potovanjih, če je prosim za malo podatkov o potovanju.
Staro 09.05.2006, 14:10
primzo Uporabnik primzo ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 2
Cool Re: turistične agencije - nasveti + opozorila

5.5.2006 smo se v dveh avtobusih odpravili v Opatijo po nagrado vredno 589 Eurov. Nagrada smo si pridobili z žrebanjem za Hondo. "Svečano podeljena nagrada" je bila Costa Brava Španija - 8 dni, ki smo jo dobili vsi izžrebani. En avtobus - 15 izžrebanih. Ostali pa se lahko priključijo kot dodatne osebe za potovanje bonom vrednosti 200 Evrov. Te nagrade se podeljujejo že dva mesec. Zanima me ali se je do sedaj že kdo prijavil na to potovanje ali je vse skupaj ena velika goljufija?
Staro 09.05.2006, 14:42
Speedy Uporabnik Speedy ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Speedy
Član od: Dec 2005
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 35

Citat:
Objavil-a kapica
Sem se odločila in z velikim strahom odletela v Turčijo. Bila sem prijetno presenečena. HOteli SUPER,
hrana SUPER, vodič SUPER, skratka visoko nad pričakovanji. Tisti ki ste omahovali vam je lahko žal,
kajti sedaj so zaradi gripe vsa naslednja potovanja odpovedali. Lahko pa si ogledate fotke na moji
strani pilot-slo.com
Ne vem kaj naj si mislim, samo sem malo brskov po netu, pa so taka potovanja v Španijo med 60 in 100k. Mislim da bom šel, konec septembra, bom pa še malo brskal po netu za info.
Staro 12.05.2006, 09:03
big foot Uporabnik big foot ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2003
Sporočila: 8
Privzeto Vrednostni boni tur. agencije KOMPAS

imam jih za 100.000 sit, pa jih prodam za 90k sit.
gremo z drugo agencijo, ker kompas te destinacije nima
tel 031 351 427

Značke
iran, iščem, kompas, narava, nasveti, obramba, offroad, opozorila, popotnike, potopisi, psi, raid, razočaranje, rekreacija, sopotnik, sopotnike, tajska, vprašanja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja: iščem, kje se kupi, ima kdo, pozna kdo ... Sebbi Prosti čas in igre 141 09.03.2013 11:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:35.