Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Prikaži rezultate anket: Vlada krši ustavo?
JA 14 46,67%
NE 12 40,00%
NE VEM 4 13,33%
Glasovalci: 30. V tej anketi ne moreš sodelovati

Orodja za teme
Staro 01.01.2008, 17:55
Winglet1 Uporabnik Winglet1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2007
Sporočila: 1.273
Privzeto Re: Slovenska vlada - uspešnost ???

Citat:
Objavil-a kartako Prikaži sporočila
Hm , ne bi okrog mojih nasvetov.
Osebno so precej radikalni. Tako pa le spremljam točno to kar si napisal, kako enostavno nekateri sebi servirajo namesto tistim, ki jim pripada, pa jim reci žrtve ali nesposobneži ali karkoli - tako je.
Evo en nasvet: Vlada bi morala narodu enostavno reči : znajdi se.!
heeh, a zdaj pa ti lahko odločaš komu kaj pripada in komu ne? Saj me ne preseneča zakaj politiki ne prevzemajo odgovornosti za storjene napake....saj večina ljudi tudi ne prevzema odgovornosti za svoja dejanja......potem so pa znova drugi krivi, ko nekdo živi beden lajf......
Staro 01.01.2008, 19:18
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

Staro 02.01.2008, 11:30
andreaaaaa Uporabnik andreaaaaa ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce andreaaaaa
Član od: Dec 2007
Sporočila: 87

kako lahko nekdo reče da je ta vlada uspešna??
kako??
višajo cene na vseh delih ki je le možno, plače??...plače pa pozabijo!

poleg tega se mi ta vlada že od samega začetka ni dopadla... iz raznih vzrokov!
pomoje bi jo bilo res dobro za odstavit, samo kaj češ, zdja naj še to delajo, čeprav itak delajho sam štalo povsod, menim, da če se bo le dalo da bodo EU sprevil na psa.. tko da bo to tudi rpopadlo kot naša stara jugoslavija... pač... eu pod našim vodstvom? oz pod vodstvom janše... ok.. k sreči so tudi kateri drugi, tako da ne vodimo samo mi... poleg tega, janša sam naklada če mene kdo kaj vpraša govori pa itak tok monotono kot nek župnik, itak čez 5 min zaspim.. tko da

NAŠA VLADA NIMA SMISLA!!
Staro 03.01.2008, 10:01
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337

Citat:
Objavil-a Winglet1 Prikaži sporočila
heeh, a zdaj pa ti lahko odločaš komu kaj pripada in komu ne? Saj me ne preseneča zakaj politiki ne prevzemajo odgovornosti za storjene napake....saj večina ljudi tudi ne prevzema odgovornosti za svoja dejanja......potem so pa znova drugi krivi, ko nekdo živi beden lajf......
Saj maš po svojem prav ampak državo plačujemo mi vsi in zato seveda tudi od nje nekaj pričakujemo. Problem je da vlada ne izpolnjuje svojega poslanstva saj en ustvarja gospodarske klime, ki bi omogočala zdrav razvoj in blaginjo za vse. In verjemi da je daleč od tega da bi pričakovali ne vem kaj ampak, če se življenski stroški dvigujejo potem pričakujemo upravičeno tudi višje plače ali pa nižje cene in ne obratno. In ljudje v večini sprejemajo odgovornost za lastne napake, ne vedno prostovoljno največkrat pa jih v to prisili življenje.
Najbolj pa Slovence baše njihova prostorska omejenost in šele ko bo ta izbita iz glave, se bodo podjetja morala potruditi da dobijo delovno silo, saj bodo ljudje šli z trebuhom za kruhom tja kjer jim bodo ponujali največ.

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/
Staro 04.01.2008, 19:30
Uporabnik

Citat:
Objavil-a biz Prikaži sporočila
Saj maš po svojem prav ampak državo plačujemo mi vsi in zato seveda tudi od nje nekaj pričakujemo. Problem je da vlada ne izpolnjuje svojega poslanstva saj en ustvarja gospodarske klime, ki bi omogočala zdrav razvoj in blaginjo za vse. In verjemi da je daleč od tega da bi pričakovali ne vem kaj ampak, če se življenski stroški dvigujejo potem pričakujemo upravičeno tudi višje plače ali pa nižje cene in ne obratno. In ljudje v večini sprejemajo odgovornost za lastne napake, ne vedno prostovoljno največkrat pa jih v to prisili življenje.
Najbolj pa Slovence baše njihova prostorska omejenost in šele ko bo ta izbita iz glave, se bodo podjetja morala potruditi da dobijo delovno silo, saj bodo ljudje šli z trebuhom za kruhom tja kjer jim bodo ponujali največ.
za rast cen npr. prehrane v trgovskih verigah politika ne more nič....enako je z nafto......in ni razloga, da bi sedaj (gledano iz ekonomskega vidika) podjetja kar naenkrat morala dvignit plače (saj se produktivnost ne spreminja).....seveda pa napihovanje gospodarske rasti (in s tem pospeševajne inflacije) je krivda vlade....zato je pa smešno, da so cene hrane vedno kao glavni razlog za inflacijo.....

....je pa zanimiva človeška neumnost, ki se vidi v tvojem postu.......skozi vsako temo se lahko spremlja kritike vlade in njenega ravnanja a hkrati pa še vedno večina ljudi od njih pričakuje, da kaj ukrenejo......kot, da bi bili dežela bebcev.....
Staro 05.01.2008, 06:21
king16 Uporabnik king16 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1.215

Citat:
Objavil-a Winglet1 Prikaži sporočila
za rast cen npr. prehrane v trgovskih verigah politika ne more nič....enako je z nafto......in ni razloga, da bi sedaj (gledano iz ekonomskega vidika) podjetja kar naenkrat morala dvignit plače (saj se produktivnost ne spreminja).....seveda pa napihovanje gospodarske rasti (in s tem pospeševajne inflacije) je krivda vlade....zato je pa smešno, da so cene hrane vedno kao glavni razlog za inflacijo.....

....je pa zanimiva človeška neumnost, ki se vidi v tvojem postu.......skozi vsako temo se lahko spremlja kritike vlade in njenega ravnanja a hkrati pa še vedno večina ljudi od njih pričakuje, da kaj ukrenejo......kot, da bi bili dežela bebcev.....
Tu nbekaj ne štima. Sam si napisal, da so napihnili gospodarsko rast, posledica pospeševanje inflacije. Torej je vlada nekaj storila - v tem primeru slabo, kar čutimo sedaj mi vsi.
In tu je poanta.
Staro 05.01.2008, 11:29
Uporabnik

Citat:
Objavil-a king16 Prikaži sporočila
Tu nbekaj ne štima. Sam si napisal, da so napihnili gospodarsko rast, posledica pospeševanje inflacije. Torej je vlada nekaj storila - v tem primeru slabo, kar čutimo sedaj mi vsi.
In tu je poanta.
štima štima......vlada ne more nič za dvig cen prehrane v trgovinah (saj jih ne določa ona).......sam dvig cen prehrane pa seveda ne more biti glavni razlog za inflacijo, ker je slednja makroekonomski problem (za inflacijo mora biti kar nekaj stvari narobe)........napihovanje gospodarstva pa je vsekakor delo vlade in tukaj bi lahko marsikaj naredili......
Staro 05.01.2008, 21:34
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

ma dejte vi prosim meni, ki sem bukova ostarela dama, razložiti ...

če vlada nima prijemov, s katerimi bi zajezila inflacijo, čemu jo imamo ...
če vlada ne more nič pri nenormalnem dvigu cen v trgovinah, čemu jo imamo ...
če vlada ne more narediti nič pri bližajočemu se kolapsu zdravstva, čemu jo imamo ...
če vlada ne more nič pri nebulozah v šolstvu, čemu jo imamo ...
če vlada ne more nič proti vse večji degradaciji delavskega razreda, čemu jo imamo ...
če vlada ne more nič proti hrvaškemu prisvajanju slovenskega ozemlja, čemu jo imamo ..

pa prosim določene, ki menijo da so vsi imeli enake možnosti, samo izkoristiti jih niso znali ... da se držijo zgoraj navedenih vprašanj ...

tudi ostali namreč znamo ločevati ljudi med seboj ... pa ne na podlagi debeline denarnice ...

Nazadnje uredil nattka : 05.01.2008 ob 22:50.
Staro 05.01.2008, 22:11
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Nattka, čisto prav imaš. Vlada ni sposobna skoraj ničesar. Kljub temu jo imamo in nič si ne moremo pomagati, da je ne bi imeli.

Staro 06.01.2008, 10:29
Uporabnik

Citat:
Objavil-a nattka Prikaži sporočila
ma dejte vi prosim meni, ki sem bukova ostarela dama, razložiti ...

če vlada nima prijemov, s katerimi bi zajezila inflacijo, čemu jo imamo ...
če vlada ne more nič pri nenormalnem dvigu cen v trgovinah, čemu jo imamo ...
če vlada ne more narediti nič pri bližajočemu se kolapsu zdravstva, čemu jo imamo ...
če vlada ne more nič pri nebulozah v šolstvu, čemu jo imamo ...
če vlada ne more nič proti vse večji degradaciji delavskega razreda, čemu jo imamo ...
če vlada ne more nič proti hrvaškemu prisvajanju slovenskega ozemlja, čemu jo imamo ..

pa prosim določene, ki menijo da so vsi imeli enake možnosti, samo izkoristiti jih niso znali ... da se držijo zgoraj navedenih vprašanj ...

tudi ostali namreč znamo ločevati ljudi med seboj ... pa ne na podlagi debeline denarnice ...
trgovci lahko za svoje produkte računajo koliko hočejo.........smo v tržnem gospodarstvu in če nekdo hoče prodajat jogurt za 1000€ ga lahko.......očitno je to težko za razumet za večino slovenčkov (vključno za tisto potrošniško institucijo, ki se po TV čudi kako je mogoče, da nekje isti jogurt stane 10c več)......

Značke
slovenska, uspešnost, vlada

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Bravo vlada. Manj brezposelnih. Knez Slovenija 167 09.08.2007 16:30
Slovenska policija - uspešnost??? NaceM Slovenija 64 22.05.2007 08:14
Ema 2007 ... iri Glasba 343 07.02.2007 13:45
Spet konfuzna slovenska zunanja politika Knez Slovenija 12 24.11.2006 14:39
Slovenska mlada reprezentanca (U-21) dadod Šport 2 16.08.2006 21:06

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:38.