Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.01.2008, 13:20
KOPACKA Uporabnik KOPACKA ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1
Privzeto Duo in siol plus

Ali lahko naročnik duo kompleta (TV+Telefon) uporabljam siol plus... In če ga lahko kašno je moje uporabniško ime in geslo (tam namreč piše da je to enako tistemu za dostop do interneta, jaz pa tega dostopa nimam)???
Če je vprašanje neumno se že vnaprej opravičujem a kljub temu prosim za pomoč, ker sem pač začetnik teh storitev...
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2008, 00:06
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Duo in siol plus

uporabniško ime in geslo ima vsak naročnik siolovih storitev. če le teh podatkov ne veš svetujem da iz kontaktne številke pokličeš na 0801000 in se pozanimaš.gesla ti ne bojo znal povedat,lahko ti ga spremenijo. tako boš pišel do teh dveh podatkov. s temi podatki greš potem na spletno stran: servis.siol.net (če nimaš doma potem nekje kjer je ) se prijaviš v servisne, na levi v kazalu izbereš sioltv(obarvano rumeno) in slediš navodilom (vpis serijske št komunikatorja in nato si določiš user/pass za sioltv+) lahko pa operaterja na telefonu poprosiš da zadevo aktivira namesto tebe
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
duo, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:04.