Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.01.2012, 07:48
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659
Privzeto Re: Posodobitev firmware-a?

Posodobitev, ki smo vam jo nameščali ne prinaša sprememb v delovanju daljinskega upravljalnika. V kolikor imate težave vam svetujem da SiOL BOX odnesete na uraden servis (RAM2), kjer imajo več rešitev za odpravo teh težav.

lp Mitja
Staro 10.01.2012, 09:42
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Citat:
Objavil-a mnheia Prikaži sporočila
Razumem, da ste vsi razburjeni ker sem bil tudi jaz pri mojih težavah z linijo in Siol Box-om. Ne vem kako je na stvari in koliko vas je poizkusilo s servisom me pa zanima kaj so vam tam rekli? So vam artikel zamenjali, vrnili?

Zakonsko predpisan je rok 45 dni v roku katerega bi morali artikel popraviti ali zamenjati. Če ta rok poteče morejo artikel zamenjati za novega.

Glede na to, da ima toliko ljudi težave s Siol Box S gre očitno za serijsko napako pri sami izdelavi. Zato bi moral Telekom Slovenije vsem, ki so ga kupili poslati obvestilo, da naj ga vrnejo in da bodo dobili drugega.

Vsem, ki imajo težave s pilotom predlagam sledeče: ustvarim lahko en elektronski naslov ali preprost program, do katerega boste imeli vsi dostop (vanj zabeležite vaše ime, priimek, datum nakupa, elektronski naslov in morda tudi uporabniško ime), jaz na te podatke počakam recimo mesec dni. Nato pa grem s seznamom na sedež Telekoma Slovenije in par agencij.

Sicer ne vem koliko bi lahko dosegel a morda nam uspe stvar kam pripeljati. Kaj mislite?
Dobrodošel predlog, vendar na forumu nas je malo, ki imajo probleme s SiOL BOX - S in daljincem. Jaz sem dva takoj menjal tretji pa je bil na servisu. Delujejo enako, iz servisa obvestilo,da deluje b.p. Zdej nekdo bi rekel, da sem prezahteven uporabnik, vendar sem samo mislil, da bi daljinec SiOL BOX S -a deloval vsaj približno kot daljinci drugih naprav.
Sosed SiOL BOX S - a nikoli ne izklaplja, drugi ga vklopi uro pred gledanjem programa, vse zaradi tega, da daljinec ni neodziven po zagonu naprave. Ne vem če je to smilsel uporabe. Noben od njiju ni na forumu, niti ne prosita pomoči oz. se večina uporabnikov očitno enostavno sprijazni s problemom.
Odgovorite s citatom
Staro 10.01.2012, 10:07
Imi Uporabnik Imi ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 113

Tudi sam imam BOX (navaden) vklopljen non-stop, saj mi drugače slika ob prvem vklopu po nekaj minutah zamrzne, ter se sam od sebe po nekem času resetira. Sem se sprijaznil s tem,
saj očitno na SIOL-u tega ne znajo urediti - na žalost nimam druge alternative (ponudnika).
Odgovorite s citatom
Staro 10.01.2012, 19:10

Citat:
Objavil-a Imi Prikaži sporočila
Tudi sam imam BOX (navaden) vklopljen non-stop, saj mi drugače slika ob prvem vklopu po nekaj minutah zamrzne, ter se sam od sebe po nekem času resetira. Sem se sprijaznil s tem,
saj očitno na SIOL-u tega ne znajo urediti - na žalost nimam druge alternative (ponudnika).
Sporočite mi vaše uporabniško ime na zasebno sporočilo, nadgradili bomo vaš Box.

Lp, Črt
Staro 10.01.2012, 20:32
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 453

Berem, da so neke posodobitve. A to so samo za box s ali tudi za box? Imam še verzijo od maja 2011.
Odgovorite s citatom
Staro 10.01.2012, 22:24

Posodobitev je za Box in Box S, ko bo uradna se bodo nadgradili vsi Siol Box-i.

Lp, Črt
Staro 11.01.2012, 09:51
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534

Ali bi lahko kdo povedal kje je problem z daljincem ! Včeraj 6x resetiranje !! Napaka je sigurno ista pri vseh ! Torej ali sploh kaj pomaga da je bolše ?
Odgovorite s citatom
Staro 11.01.2012, 11:12
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.066

Citat:
Objavil-a mglds Prikaži sporočila
Ali bi lahko kdo povedal kje je problem z daljincem ! Včeraj 6x resetiranje !! Napaka je sigurno ista pri vseh ! Torej ali sploh kaj pomaga da je bolše ?
Pomoje trenutno ni rešitve.
Na tehnični pomoči svetujejo servis,a moj kolega se je poslužil servisa a box-s ne deluje nič bolje.
Pa tudi na forumu sem zasledil nekaj odgovorov da tudi po servisu ni nič bolje.
Čudno je pa ,ker v osnovi bi Rf daljinec moral delovati skoraj bolje kot IR.
Odgovorite s citatom
Staro 11.01.2012, 12:33
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Pomoje trenutno ni rešitve.
Na tehnični pomoči svetujejo servis,a moj kolega se je poslužil servisa a box-s ne deluje nič bolje.
Pa tudi na forumu sem zasledil nekaj odgovorov da tudi po servisu ni nič bolje.
Čudno je pa ,ker v osnovi bi Rf daljinec moral delovati skoraj bolje kot IR.
Potem je edino rešitev zakonska ,da neseš večkrat na servis in nabereš določenih dni,da lahko odjaviš storitev ali prijaviš kot stvarno napako ?
Odgovorite s citatom
Staro 11.01.2012, 13:36
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.066

Citat:
Objavil-a mglds Prikaži sporočila
Potem je edino rešitev zakonska ,da neseš večkrat na servis in nabereš določenih dni,da lahko odjaviš storitev ali prijaviš kot stvarno napako ?
Pa saj ni fora v tem ,da ne vemo kako se odjaviti in podobno.
Zame je siol čisto vredu opcija.
Samo prosim in večina drugih uporabnikov naj te stvari ki so popolnoma v njihovi pristojnosti uredijo.!!!
Tudi pri drugih ponudnikih so težave,vendar jih morajo hitreje reševati ker pa le niso tako monopolni kot telekom.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
firmwarea, posodobitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV posodobitev Jan-JNB SiOL TV 1 09.04.2010 17:24
Firmware za prospero Sawyer Tehnična pomoč 9 22.05.2009 10:27
SI2000 Proteus932 IAD Firmware Update mikismajs Tehnična pomoč 5 01.09.2008 18:59
Prospero632 firmware exceed Tehnična pomoč 2 28.07.2008 15:02
Sagem firmware rda Tehnična pomoč 5 10.09.2006 13:53

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:57.