Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.06.2007, 12:37
reso Uporabnik reso ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 3
Privzeto Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Mene tudi moti različen nivo glasnosti pri različnih programih, predvsem je to moteče, ko to poslušaš preko ojačevalnika. Primer je recimo MTV2 pri katerem zvok komajda deluje in na ojačevalniku dvigneš nivo, potem pa preklopiš na program, kjer je nivo zvoka normalen oz. celo pretiran, posledica pa je, da te skoraj vrže z naslonjača zaradi šoka. Nekateri imamo zvočne sisteme, ki niso prav poceni in če pride do poškodb le teh, so stroški popravila tudi visoki, zato apeliram, da uskladite jakost zvoka pri vseh programih na približno isti nivo.
Odgovorite s citatom
Staro 04.06.2007, 14:09
diative Uporabnik diative ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 20

Spet šteka tv vsakodnevno že od sobote zvečer naprej.**** off an.tut 5 min ne morm da gledam.Siol tv mam od 25. maja naprej pa najbl šteka čez vikende sm opazu.Me prov nč ne zanima kolk ste obremenjeni zagotovite vsakmu uporabniki nemoteno gledanje!!! Ok če kakšn program ne dela to še zastopm sam da pa šteka vse po spisku to pa znam zatrdit da se da uštimat.
Odgovorite s citatom
Staro 04.06.2007, 19:57
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Sporočila: 729

pop tv popačen glas in tista dva če ne mislte da bosta delala se pravi plaet in planet 2tv jih snemite dol če ne delata pa dajte kak drugi program zraven.
Odgovorite s citatom
Staro 06.06.2007, 21:56
japke Uporabnik japke ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce japke
Član od: Oct 2006
Sporočila: 183

N24 (kanal 32) na drugem tv je VEDNO kockast, na 1.tv pa tako-tako... se da to popravit?
je pa ful zanimiv program, tako da prosim......
Odgovorite s citatom
Staro 12.06.2007, 07:51
carlib Uporabnik carlib ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2004
Sporočila: 27

Discovery Science ... popačen zvok ...
Odgovorite s citatom
Staro 12.06.2007, 15:35
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Sporočila: 729

Pop tv popačen glas bi bil že cajt da ga zrihtate.
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2007, 07:27
carlib Uporabnik carlib ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2004
Sporočila: 27

No nekako sem že razočaran nad tem, da sm vzel TRIO, zakaj? Trio sem dobil 2 dni nazaj, se pravi v ponedeljek in ko sm ga priklopil, je vse kar je TV naredil je to, da je prikazal obvestilo, da omrežje ne deluje, nakar izvem, da je nastala večja napaka. Skratka pride torek ... občasno nedelovanje in pride sreda ... danes, TV zopet izpiše samo da omrežje ne deluje. Skratka ... kateri kanal ne deluje ? WTF se opravičujem če težim, ampak do sedaj še ni bilo ene same pozitivne stvari, ki naj bi jih nudil TRIO.
Odgovorite s citatom
Staro 14.06.2007, 19:17
apancur Uporabnik apancur ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 81

Nad Triom sem zelo razočarana, komaj čakam, da se izteče pogodba, čeprav ne vem, kaj bom potem, saj na Škofljici nimamo kabelske... Verjetno se bom odločila za satelitsko, saj poznam kvalitetnega monterja.
Pri Triu mi sicer telefon dela za silo v redu, internet v glavnem v redu, le pred 5 urami je slučajno po dolgem času crknil, ko sem želela napisati tole. Televizija? Ta pa je pogrom. Najprej je 4 mesece sploh nisem imela, seveda so jo gospoda na Siolu hoteli kasirati, potem je pričela delovati, s tem, da je vedno slabše. Crkuje večkrat tedensko, najprej kockasta slika, potem program izgine. Včasih nekateri programi, včasih vsi, za dalj časa ali le za 5 minut... Nikoli ne vem, kako bo. Danes se to dogaja že od 10. ure, zdaj pa je večer. Zdi se mi, da so okvare vedno pogostejše... Številke za uporabnike že dolgo ne kličem več. Stalno so zasedeni, če pa slučajno koga dobim, ne izvem nič uporabnega... Smo res uporabniki gospodom na Siolu tako nepomembni?
Odgovorite s citatom
Staro 14.06.2007, 19:22
apancur Uporabnik apancur ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 81

Aja, pa pozabila sem dodati, da je zvok na Pop TV pogosto obupen, popačen, programi kot Paprika ali TV Pika pa pretihi. Pred kratkim pa se je začelo dogajati še to, o čemer sem doslej le brala na tem forumu.Zvok zaostaja za sliko. Zanimivo za videti, a le enkrat. Me zanima, kaj vse bo še narobe. Škoda, da nimam denarja za satelitsko že zdaj... Ah, čez slabo leto bom z veseljem rekla: Siol, za vse večne čase bye-bye!!
Odgovorite s citatom
Staro 14.06.2007, 21:19
cc-kola Uporabnik cc-kola ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 26

apancur pa-pa
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:40.