Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.08.2012, 15:58
wolfyy Uporabnik wolfyy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 32
Privzeto Re: Problem programov Dkino

Čakam da kaj ukrenete glede tega, ker vaša poslovna odločitev je na meji med katastrofalno in izjemno katastrofalno poslovno odločitev. Menjam takoj za siol box...ampak ali naj plačam za ti dve stvari (Do Facebooka in Twittra lahko zdaj dostopate tudi prek televizorja. ) 4€ na mesec? Za stvari ki jih dejansko sploh ne uporabljam? pa dajte program facebook in doplačilo zanj. Aja ne to rabijo seveda vsi, kdor ne rabi naj pa pač plača.

sporočam vam da bom sagem imel do nadaljnega, v primeru izključitve ali kakšnih podobnih neumnosti je pa konkurenca blizu, gre se mi za odnos...ne ceno.
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2012, 09:00
siko77 Uporabnik siko77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce siko77
Član od: Sep 2007
Sporočila: 445

V družinskem kompletu B in C dobite BOX za 1€ plus tega je vštet v naročnino tudi dodatek z naprednimi možnostmi (4€) in tudi 3 mobilne številke. Sam imam komplet C in sem zadovoljen, lahko bi dodali kakšno minuto pogovora več in še kak MB podatkov.

Kar se tiče Sagema, z nadgradnjo vmesnika se je hitrost pretikanja programov izboljšala in ne vem zakaj imate tok težav z 10 in 20 mestom. Mene to ne moti, je pa res, da Sagem niti približno ni toliko v uporabi kot BOX. No pa tudi na BOX-u so omenjene rezervacije. Mislim, da je danes folk zelo nestrpen in razvajen, ampak to je pač moje mnenje.

Kar se tiče kvalitete storitve pa samo toliko. Poznam kar nekaj ljudi, ki so menjali ponudnike. Velika večina se je vrnila z dolgimi nosovi nazaj na Siol. Tudi pri konkurenci se ne cedita med in mleko. Eno so pač reklame, teorija in na koncu zavajanje potrošnikov, v praksi pa so zadeve nekoliko drugačne. Torej vsi, ki tukaj omenjate menjavo operaterja, zakaj pa ne, poizkusite.

lp, S
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2012, 12:23
Novinec

ne bodi smešen no:
družinski komplet A: 50€
SiOL TV z več kot 60 programi.
SiOL internet s hitrostjo do 4 Mb.
Mobilna telefonija z brezplačnimi klici, SMS-/MMS-i v družini.
SiOL telefonija z brezplačnimi klici v družini.

paket c stane 90€ in dobim:

Vključena 1 ura klicev iz družine v vsa slovenska omrežja.

trenutno imam za 46€+20€: paket mega+hbo, 100MB podatkov na mobitelu, 1000min mobitel in 200min v ostala omrežja, poleg tega se pa doda še 10€ porabe na 3 mesece za druga dva predplačniška mobitela.

torej 66 vs 80€ (če štejemo 10% popust) in ne dobim niti blizu tistega kar rabim, funny guy...

zakaj moti? mene ne moti, ker uporabljam siol tvin, moti starše, ker vse skup zablokira ko iščejo kaj pametnega po TVju in če so kanal 10 še nekako prežvečli, pride pa na 20 spet ista zadeva, zakaj že?

kar se tiče pa konkurence, vem stanje zelo dobro, zato sem tudi na siolu, ampak s takšnim odnosom in vsiljevanjem plačljivih vsebin sem raje v kameni dobi. siol box je odličen za določene ljudi, vendar naj se tiste dodatne opcije posebej zaračunajo, ne pa da jih računajo čeprav niso vredne nič.

denar mi nikakor ni pomemben, ampak bolj kot bodo vsiljevali siol box, dlje bom vztrajal brez njega in kaj takšnega od njih, ki so toliko reklamirali to razvrščanje programov nisem pričakoval. kot da bi imel na mobitelu prve tri bližnjice rezervirane za 090 linije od njihovega supporta. čeprav teh bližnjic ne uporabljam, verjetno ne bi več vzel mobitela pri njih.
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2012, 21:57
Pripravnik

Citat:
Objavil-a wolfyy Prikaži sporočila
ne bodi smešen no:
družinski komplet A: 50€
SiOL TV z več kot 60 programi.
SiOL internet s hitrostjo do 4 Mb.
Mobilna telefonija z brezplačnimi klici, SMS-/MMS-i v družini.
SiOL telefonija z brezplačnimi klici v družini.

paket c stane 90€ in dobim:

Vključena 1 ura klicev iz družine v vsa slovenska omrežja.

trenutno imam za 46€+20€: paket mega+hbo, 100MB podatkov na mobitelu, 1000min mobitel in 200min v ostala omrežja, poleg tega se pa doda še 10€ porabe na 3 mesece za druga dva predplačniška mobitela.

torej 66 vs 80€ (če štejemo 10% popust) in ne dobim niti blizu tistega kar rabim, funny guy...

zakaj moti? mene ne moti, ker uporabljam siol tvin, moti starše, ker vse skup zablokira ko iščejo kaj pametnega po TVju in če so kanal 10 še nekako prežvečli, pride pa na 20 spet ista zadeva, zakaj že?

kar se tiče pa konkurence, vem stanje zelo dobro, zato sem tudi na siolu, ampak s takšnim odnosom in vsiljevanjem plačljivih vsebin sem raje v kameni dobi. siol box je odličen za določene ljudi, vendar naj se tiste dodatne opcije posebej zaračunajo, ne pa da jih računajo čeprav niso vredne nič.

denar mi nikakor ni pomemben, ampak bolj kot bodo vsiljevali siol box, dlje bom vztrajal brez njega in kaj takšnega od njih, ki so toliko reklamirali to razvrščanje programov nisem pričakoval. kot da bi imel na mobitelu prve tri bližnjice rezervirane za 090 linije od njihovega supporta. čeprav teh bližnjic ne uporabljam, verjetno ne bi več vzel mobitela pri njih.
Poslušaj smeško,

Imaš dva predplačniška telefona. Pri meni je to NO GO. Imamo pa porazdeljeno znotraj družine, jest porabim podatke 500MB, žena pogovore, tamal pa sms-e in lepo pridemo skozi, me pa veseli, da ti denar ni pomemben. Ne vem od kje tebi ideja, da ti nekdo vsiljuje nekaj, saj za zdaj ne dokler so Sagemi podprti, ko bodo ukinili podporo se pa žali. Aja pr men se ne zatika ne na 10 ne na 20 mestu. Aja pa box umesnik je super. Ko se enkrat navadiš je Sagem res poden, ampak ti kar vztrajaj pri svojih principih.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2012, 17:01
Novinec

Box je super za kaj? Zanima me kaj omogoča kar doma rabimo in kar sagem nima (vmesnik je super, samo programsko mesto 10 in 20 zablokira za par sekund). Ne nakladaj enako kot ostali, ko rečejo da se ne splača kupit močnejše klime ali avta, ker le več porabita, ker je zadeva neresnična, če veš kaj kupuješ.

torej, prednosti siol boxa za povprečne uporabnike, ki želijo gledat tistih 20-30 programov?

jaz prednosti ne vidim, ker je isto kot da bi mi rekel, da imaš ti boljši računalnik od mene ker je tvoj hitrejši. Vendar...hitrejši za igre? Hvala ne rabim iger, filme predvajata pa oba enako tekoče.
Odgovorite s citatom
Staro 22.08.2012, 09:25
Pripravnik

Citat:
Objavil-a wolfyy Prikaži sporočila
Box je super za kaj? Zanima me kaj omogoča kar doma rabimo in kar sagem nima (vmesnik je super, samo programsko mesto 10 in 20 zablokira za par sekund). Ne nakladaj enako kot ostali, ko rečejo da se ne splača kupit močnejše klime ali avta, ker le več porabita, ker je zadeva neresnična, če veš kaj kupuješ.

torej, prednosti siol boxa za povprečne uporabnike, ki želijo gledat tistih 20-30 programov?

jaz prednosti ne vidim, ker je isto kot da bi mi rekel, da imaš ti boljši računalnik od mene ker je tvoj hitrejši. Vendar...hitrejši za igre? Hvala ne rabim iger, filme predvajata pa oba enako tekoče.
Če je Sagem super ne vem kaj jokaš tu...pri nas uporabljamo snemanje in pogled nazaj, kar Sagem ne podpira. Vsak prilagodi opremo svojim potrebam, jaz sem pač opisal svoj primer in ne tvoj, niti ne prodajam in vsiljujem boxa nikomur.
Odgovorite s citatom
Staro 22.08.2012, 16:35
palceksmuk Uporabnik palceksmuk ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce palceksmuk
Član od: May 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 477

Pravkar sem premaknil DKINO HITE iz programskih mest 10 in 20 na 70 in71 !!!
Odgovorite s citatom
Staro 22.08.2012, 16:55
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.296

Jst sem jih zabrisal daleč vzadi tam nekje na programskega mesta od 500 dalje.. Seveda mislim na DHiti ki sta bla na 10 in 20
Staro 22.08.2012, 17:06
ilokar Uporabnik ilokar ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ilokar
Član od: Dec 2007
Sporočila: 352

Citat:
Objavil-a palceksmuk Prikaži sporočila
Pravkar sem premaknil DKINO HITE iz programskih mest 10 in 20 na 70 in71 !!!
Citat:
Objavil-a Rusy Prikaži sporočila
Jst sem jih zabrisal daleč vzadi tam nekje na programskega mesta od 500 dalje.. Seveda mislim na DHiti ki sta bla na 10 in 20
Sagem ali BOX?

LP, Igor
Staro 22.08.2012, 17:12
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.296

Citat:
Objavil-a ilokar Prikaži sporočila
Sagem ali BOX?

LP, Igor
Box.... Na Sagemu trenutno ne gre sem preveril so še vedno zaklenjeni..na žalost..

Značke
dkino, problem, programov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol Box S problem ! Ddmitrovic SiOL TV 19 05.07.2011 23:58
HP Compaq 610 problem s shutdown Alef Računalništvo in internet 7 14.12.2009 20:19
Problem z zaklepanjem/odklepanjem programov XxSystemxX SiOL TV 27 01.07.2009 12:34
Problem z izgledom ikon Mighty Računalništvo in internet 6 01.06.2008 19:07

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:04.