Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.02.2007, 19:03
Wabb Uporabnik Wabb ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Wabb
Član od: Mar 2004
Sporočila: 31
Thumbs down Telekom + Siol

Ze lansko leto sem se zanimal za Siol trio, vendar takrat v kraju, kjer imamo vikend (Pristava pri Mestinju) ni bilo prostih kapacitet. Prejsnji teden v nedeljo sem se enkrat bolj iz radovednosti poslal poizvedbo na Siol in lejga zlomka ze kar v ponedeljek dobim klic da je trio mozen (ampak s pogojem da telefon od telekoma ostane). Ok, vseeno narocim paket predvsem zaradi TV. V cetrtek dobim opremo po posti, v petek pa sms, da je tel. prikljucek skonfiguriran in pripravljen za priklop (pohvale Siolu ). Danes se odpravim na Kozjansko (kjer zivi moja mama), da zmontiram opremo, vendar sem takoj dobil hladen tus, ko priklopiml modem(Sinope 568+) ni bilo sinhronizacije...wtf? Se enkrat preverim vso kablovje, ce je pravilno prikljuceno vendar se vedno ne duha ne sluha o sinhronizaciji Klicem na Siol kjer izvem, da je verjetno napaka pri Telekomu in da bodo naredili prijavo napake. Serviser bi me moral poklicati na mobitel pa do sedaj se nisem prejel klica. Ocitno ga pred ponedeljkom sploh ne bo
Ker moja mama nima pojma o priklopu opreme, bom moral spet jaz v njene kraje, ko si bo telekomovec vzel cas in me poklical
In na koncu kaj bi sploh rad povedal...SIOL+TELEKOM NE NATEGUJTE FOLKA DA IMAJO SKONFIGURIRANE PRIKLJUCKE, CE V TO NISTE 100% !!!

Značke
siol, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kaj hoče oz. noče Siol??? Charly O storitvah 8 08.04.2008 17:22
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 01:22
SIOL TV mi ne dela slikar Tehnična pomoč 4 22.09.2006 19:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:06.