Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 26.08.2011, 21:43
54321 Uporabnik 54321 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2011
Sporočila: 1
Privzeto Prenosnik in garancijsko (ne)popravilo

Živjo, imam eno vprašanje glede mojega prenosnika in garancije.

15.7.11 sem na garancijsko popravilo oddal niti leto star Toshiba prenosnik (tipkovnica ni delovala ter miška za gor in dol), danes, 26.8.11 so me klicali , da je prenosnik popravljen. Šel sem in ga vzel, prišel domov in ugotovil da je tipkovnica zamenjana (brezhibna), miška za gor in dol pa ne deluje. Prenosnik sem nazaj odnesel še isti dan, in prodajalec je računalnik preizkusil sam. Rekel je, da bodo v ponedeljek poklicali na servis kjer je bil izdelek servisiran, ter poskušali v poslovalnici odpraviti težavo. Strinjal sem se s tem, da jim pustim računalnik, če me bodo v ponedeljek res obvestili, če je bil izdelek popravljen ali poslan na servis. OK, do tu vse brez problemov, sem pa rekel da v primeru, da gre računalnik zopet na servis, da bi zahteval nadomestni prenosnik. Prodajalec mi je odgovoril, da za to se moram dogovoriti s servisom - s tem se ne strinjam, saj sem računalnik kupil v trgovini Big Bang, ne pa pri njihovem poobl. servisu.

Zanima me, kaj naj naredim v tem primeru. Lahko morda zahtevam kakšno odškodnino, morda celo nov enak izdelek ali vrnitev kupnine?
Staro 28.08.2011, 10:53
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474
Privzeto Re: Prenosnik in garancijsko (ne)popravilo

Koliko časa je trajalo prejšnje popravilo? Vzrok temu je najbrž pokvarjen ali nenameščen driver, kar se reši v minutki. Ne moreš zahtevati nadomestnega ali novega prenosnika tako hitro.

Značke
garancijsko, nepopravilo, prenosnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prenosnik se ne prižge zlatko69 Računalništvo in internet 13 15.05.2009 19:59
ne prepozna mrežne kartice na prenosnik Acer aspire 7730z, ŽE VSE PROBAL!!! dejanc Računalništvo in internet 4 22.03.2009 22:54
Prenosnik do 850€ (prošnja za nasvet pri izbiri) stLARA Računalništvo in internet 9 16.08.2008 11:22
tih, poceni in kakovosten prenosnik elephant Računalništvo in internet 4 13.07.2008 23:25

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:24.