Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.07.2007, 17:44
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Član od: Jun 2007
Sporočila: 111
Privzeto Re: Ali moram plačati telekomu priključek??????

Citat:
Objavil-a RudiB Prikaži sporočila
Kolikor vem je v celi Sloveniji od 1. aprila 2007 dalje možen polno razvezan dostop. Ne vem zakaj bi potem za trio paket moral naročiti telefonski priključek.
kaj ves kaksni so pogoji za prd??? pozanimaj se...ce se ne ves...
Odgovorite s citatom
Staro 14.07.2007, 14:34
sasogojg Uporabnik sasogojg ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 2

Hvala vsem vendar sem že eno leto pri siolu ampak mi telekom grozi s sodiščem če ne plačam 22000sit tel.številko ki je ne uporabljam(ker naj bi jo takrat potreboval za delovanje interneta,kljub temu da imam tel.preko siola.)Zaradi tega sedaj nočem plačati tega denarja,ker je to bila prodajalkina napaka ki je rekla da potrebujem telekomovo št.da dela internet(mislila je na solo-paket)sam pa sem seveda podpisal pogodbo -kdo pa je ne bi če ne bi imel pojma kako in kaj!?Klical sem tudi na APEK-in so mi pritrdili da ne potrebuješ plačati telekomu karkoli če si pri drugem uporabniku int.storitev(t-2-amis....)

Najlepša hvala za pomoč in lep pozdrav

Sašo!
Odgovorite s citatom
Staro 15.07.2007, 17:43
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Sporočila: 111

Citat:
Objavil-a sasogojg Prikaži sporočila
Hvala vsem vendar sem že eno leto pri siolu ampak mi telekom grozi s sodiščem če ne plačam 22000sit tel.številko ki je ne uporabljam(ker naj bi jo takrat potreboval za delovanje interneta,kljub temu da imam tel.preko siola.)Zaradi tega sedaj nočem plačati tega denarja,ker je to bila prodajalkina napaka ki je rekla da potrebujem telekomovo št.da dela internet(mislila je na solo-paket)sam pa sem seveda podpisal pogodbo -kdo pa je ne bi če ne bi imel pojma kako in kaj!?Klical sem tudi na APEK-in so mi pritrdili da ne potrebuješ plačati telekomu karkoli če si pri drugem uporabniku int.storitev(t-2-amis....)

Sašo!
ti mors placat v vsakem primeru...pstn al prd...placa se parica od centrale do tebe...to mora vsak placat...ne samo ti...nevem zakaj bi bil izjema...
Odgovorite s citatom
Staro 18.07.2007, 06:36
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a sasogojg Prikaži sporočila

Sašo!
Kolikor vidim imaš razvezan dostop že od marca 2006, tako da ne vidim razloga da bi moral plačevat še telefonsko linijo, razen če imaš kakšen dodaten telefonski priključek.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 26.07.2007, 08:29
saso30lj Uporabnik saso30lj ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 84

Bom jaz povedal, zakaj mora plačat telefonsko linijo: zato, ker mu jo je Telekom priklopil. In jo bo plačal, al pa se vlačil po sodišču (kar ne priporočam) in jo na koncu vseeno plačal, pa še kak sodni strošek zraven.
Telekom pač hoče pobrat še ta del denarja, čeprav mu ne pripada, pa naj se vsi, vključno z APEKOM postavijo na glavo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
moram, plačati, priključek, telekomu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ali moram plačati? semeniv Tehnična pomoč 4 21.05.2007 17:44
gradbeno in električni priključek nishu Dom in družina 2 30.08.2006 18:37

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:20.