Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč > SiOL Komunikator

SiOL Komunikator SiOL komunikator je programska oprema za neposredno sporočanje, ki vam omogoča komuniciranje s prijatelji ali poslovnimi partnerji, z uporabo tekstovnih sporočil, izmenjavo datotek ter IP telefonijo in video klici. Združljiv je z najpopularnejšimi sistemi za neposredno sporočanje, kot so MSN Messenger, Yahoo Messenger, Google talk, Jabber in AIM.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.11.2006, 16:59
zubor Uporabnik zubor ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zubor
Član od: Jan 2006
Sporočila: 135
Privzeto Re: Napake in vprašanja.

Citat:
Objavil-a admin
Kot administratorju bi morala stvar delati, poskusi s ponovno namestitvijo kot administrator, ali pa počakaj do jutri, ko bo nova verzija in bo ta problem za ne-administratorje odpravljen.
Kot administrator sem tudi prijavljen, toliko se pa menda spoznam na stvari. Napaka mora biti drugje!!

LP Borut
Odgovorite s citatom
Staro 29.11.2006, 18:59
miran74 Uporabnik miran74 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 141
Privzeto Re: Napake in vprašanja.

Mene pa zanima zakaj ikona za video klice ni na voljo oziroma se je ne da odpret kljub termu da imam priključeno kamero program sem večkrat zbrisal in ponovno inštaliral pa ne pomaga.

Kako spremeniš uporabniško ime ki bo prikazano med besedilnim klepetom se ga da ali je nujno potrebno uporabljati telefonsko številko kot uporabniško ime kot na prvi pogled zgleda ne gre.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
napake, vprašanja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Informacije & vprašanja + pripombe iri Filmi 461 30.04.2014 01:45
Bitne napake aci Tehnična pomoč 1 17.10.2006 22:43
Pravila, vprašanja, pritožbe, pohvale... bluesy Glasba 75 02.02.2006 20:56
Pravila & Pogosta vprašanja JohnnyEnglish Izobraževanje in šola 0 06.02.2005 01:04

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:31.