Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Klub reunion ...

Klub reunion ... ali Več kot spijemo boljši smo ... povabila na druženje v živo in obnove RE-jev, tričtrači, ...

Orodja za teme
Staro 17.03.2009, 14:28
legenda Uporabnik legenda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce legenda
Član od: Jun 2006
Sporočila: 850
Privzeto Vabilo za druženje

Kaj menite forumaši?
Ali menite da bi bilo pametno da bi se dobili nekje v Sloveniji, kakšno nedeljo v tem letu?
Koristno ali ne? (Mogoče to že obstaja pa da ne vem?)
Pa naši dragi Administratorji, bi Vi pomagali k organizaciji takega "piknika"
ter mal vprašali upravo SIOLA da bi premaknili kak € za stroške kakšnega pečenega vola in pijačo. Pa seveda da brez glasbe v živo ne bo šlo (slovensko skupino, Predin, darja, moniko, Atomic-harmonik, turbo angels....), da bi Siol poakzal veselje nad svojimi uporabniki?
Pa Forumaši bi naredili kakšno anketo ( no če je kdo zna naredit naj jo naredi, jaz je ne vem).
Ali ste za piknik in 2 vpr. ali ste za to da nam mal finančno pomaga Siol?
Hvala!

Nazadnje uredil legenda : 17.03.2009 ob 14:30.
Staro 17.03.2009, 14:37
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683
Privzeto Re: Vabilo za druženje

To smo imeli prejšnji vikend, nisi vedel? Škoda, ker so bili vsi moderatorji in admini tam.

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Staro 17.03.2009, 14:38
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a legenda Prikaži sporočila
Kaj menite forumaši?
Ali menite da bi bilo pametno da bi se dobili nekje v Sloveniji, kakšno nedeljo v tem letu?
Koristno ali ne? (Mogoče to že obstaja pa da ne vem?)
Pa naši dragi Administratorji, bi Vi pomagali k organizaciji takega "piknika"
ter mal vprašali upravo SIOLA da bi premaknili kak € za stroške kakšnega pečenega vola in pijačo. Pa seveda da brez glasbe v živo ne bo šlo (slovensko skupino, Predin, darja, moniko, Atomic-harmonik, turbo angels....), da bi Siol poakzal veselje nad svojimi uporabniki?
Pa Forumaši bi naredili kakšno anketo ( no če je kdo zna naredit naj jo naredi, jaz je ne vem).
Ali ste za piknik in 2 vpr. ali ste za to da nam mal finančno pomaga Siol?
Hvala!
Oprosti, sam ti si pa res zelo optimističen

Ne vem, po eni strani raje ostajam anonimna
Staro 17.03.2009, 14:53
Nakladač

Ti tudi pol nisi šla?

Walk around in...

Staro 17.03.2009, 15:05
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

S strani siola dvomim, da bo kaj

Jah, včasih so bila taka druženja. tisti "v letih" pravijo, da jih je bilo ogromno. potem nas je bilo par zanesenjakov, ki smo še kaj organizirali. in je še to se nehalo, lani nanos ni bil izveden (zaradi premalo prijav), no, smo pa imeli re na Krki, in če prav vem, je bil to edini re - očitno znam sam še jst zatežit folku, da pride Ampak ne tako, kot si ti predstavljaš... pač piknik varianto, oz. lani smo zaradi dežja piknikirali v kuhinji (joooj sem morala drgnit pol ), imeli smo se pa super.

PolupčkejMe, jaz pa tako razmišljam: ker sem bolj ali manj to, kar sem tudi v realnosti, nimam težav s tem, da se srečamo tudi v živo. Nekaj čudovitih ljudi sem na na način spoznala Za žur sem pa itak vedno.

Kaj, a mislite, da se splača pol tud letos re organizirat
Staro 17.03.2009, 18:19
Sirko Uporabnik Sirko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Sirko
Član od: Oct 2007
Naslov: Behind the gates of Asgard
Sporočila: 2.745

Ja itak d se splača
Staro 17.03.2009, 19:35
Nakladač

Jao spet bo razvrat. Tko k zmer!

Walk around in...

Staro 17.03.2009, 20:49
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila

Jah, včasih so bila taka druženja. tisti "v letih" pravijo, da jih je bilo ogromno. potem nas je bilo par zanesenjakov, ki smo še kaj organizirali. in je še to se nehalo, lani nanos ni bil izveden (zaradi premalo prijav), no, smo pa imeli re na Krki, in če prav vem, je bil to edini re - očitno znam sam še jst zatežit folku, da pride Ampak ne tako, kot si ti predstavljaš... pač piknik varianto, oz. lani smo zaradi dežja piknikirali v kuhinji (joooj sem morala drgnit pol ), imeli smo se pa super.

PolupčkejMe, jaz pa tako razmišljam: ker sem bolj ali manj to, kar sem tudi v realnosti, nimam težav s tem, da se srečamo tudi v živo. Nekaj čudovitih ljudi sem na na način spoznala Za žur sem pa itak vedno.

ja js sem takoj za to da se dobimo kakorkoli sem iskren in nimam kaj skrivat...sej če bo treba pol kej pospravit ni problema se javim tud za to da se počisti sem zelo vajen tega....
Staro 17.03.2009, 21:51
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila

Tud js nimam kej skrivat, mam pa realnih prijateljev kar nekaj, pa včasih čist paše met tud virtualne. Vseen je drugač No, mene so pa poznanstva s foruma po večini razočarala, mogoče tud zarad tega nimam kakšne posebne želje.
Za žur sem pa vseeno vedno
Staro 18.03.2009, 00:15
Irina Uporabnik Irina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Irina
Član od: Feb 2007
Sporočila: 2.292

Citat:
Objavil-a Snif Prikaži sporočila
To smo imeli prejšnji vikend, nisi vedel? Škoda, ker so bili vsi moderatorji in admini tam.
Malo si hudoben, pa ravno Legendo je zanimalo kdo so Admini in ali se med seboj poznajo.

Značke
druženje, vabilo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Priporočam & Vabila na prireditve Matilda Kultura in literarni kotiček 155 20.06.2012 18:15
§ Torrent strani in ostalo kar se tiče torrentov weha Računalništvo in internet 488 11.11.2010 10:35
pomoč, učim se ... St.Jimmy Izobraževanje in šola 86 25.04.2008 20:56
Vabilo na zlato poroko...na pomoč!!! BettyLu Dom in družina 5 18.08.2006 23:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:55.