Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.07.2011, 22:23
jcvikl Uporabnik jcvikl ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2011
Sporočila: 3
Privzeto Re: Nove servisne strani, spletna pošta - ne dela prijava

Ne vem kje se odpira nova tema, zato dajem odgovor tukaj. 2 prejemnika ne prejemata mojih e-mailov iz google app in imata račun na siol.net. Danes smo ugotovili, da ne deluje tudi kontakt forma na drugi spletni strani, oziroma deluje, stranka pa ne dobi maila tudi na siol.net (kontakt forma deluje na IP 87.230.107.112). Drugi ponudniki porosto prejemajo našo pošto. Poslal sem že dva maila na postmaster pa nič. Zanima me, če lahko kdo pogelda, kaj se dogaja s siolovo pošto, oz. zakaj ne mroemo poslati pošto na siol. dobivamo pa jo lahko. Upam na odgovor. LP, jure
Odgovorite s citatom
Staro 08.07.2011, 22:27
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.588

Citat:
Objavil-a jcvikl Prikaži sporočila
Ne vem kje se odpira nova tema, zato dajem odgovor tukaj. 2 prejemnika ne prejemata mojih e-mailov iz google app in imata račun na siol.net. Danes smo ugotovili, da ne deluje tudi kontakt forma na drugi spletni strani, oziroma deluje, stranka pa ne dobi maila tudi na siol.net (kontakt forma deluje na IP 87.230.107.112). Drugi ponudniki porosto prejemajo našo pošto. Poslal sem že dva maila na postmaster pa nič. Zanima me, če lahko kdo pogelda, kaj se dogaja s siolovo pošto, oz. zakaj ne mroemo poslati pošto na siol. dobivamo pa jo lahko. Upam na odgovor. LP, jure
Za točno diagnostiko napake nam prosim na ZS ali e-mail tehnicna.pomoc@telekom.si posredujte:
- vaš in naslovnikov elektronski naslov
- datum in čas poslanega sporočila
- ali ste prejeli povratnico o neuspešnem pošiljanju
- v kolikor ste prejeli povratnico nam jo prosim posredujte.
Staro 11.07.2011, 20:40
IRmmann Uporabnik IRmmann ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2010
Sporočila: 96

Kako ste to zakomplicirali, pa to ni res.
Pri prijavi na "Servisne strani SiOL" je še šlo, čeprav dvakratno vpisovanje gesla je navaden 'šalabajzarizem'. Ampak je vsaj jasno, da moraš vpisat v uporabnika svoj e-mail naslov. Pri "Poveži z računom Moj Telekom" pa mi ne prime nič. Kaj je Uporabniško ime? Ne E-mail, ne dosedajšno uporabniško ime, ne ime priimek, ne priimek ime,... wtf!!? Poleg tega bi z združitvijo pričakoval da je telefonija vseena: IP ali pa bakrena. Na istem portalu. Vsaj pripišite navodilo o telefoniji. Kje je pa kabelska? Na servisnih straneh SiOLa je ni! Verjetno na Moj Telekom-u? Not pa ne morem. Pa ni geslo problem, ker sem uporabil staro, da ja ne bi bilo težav....
Odgovorite s citatom
Staro 12.07.2011, 17:13
Novinec
Angry Re: Nove servisne strani, spletna pošta - ne dela prijava

Pozdravljeni,

poslal danes, že prejšnji teden 3x na postmaster@siol.net in popolnoma nobenega odgovora. pa k gospej, ki vodi dns-e in na info pa admin itd. ne vem kaj se dogaja pri vas, lahko pa zberem vaše stranke da se uradno pritožijo, ker to kar se dogaja, da se niti ne odgovarja (kaj šele rešuje) na vsaj 10 mailov (ki so usmerjeni k napakam siola in problemom vaših strank ) po več kot enem tednu (prve pritožbe smo poslali v ponedeljek) se ne zgodi niti v tehnološko najbolj zaostalih državah.

Ne vem a temu botruje združitev, al kaj a ste vsi na dopustu vsaj za lastne stranke lahko poskrbite tako ali drugače (da jih za zahvalo vsaj nekam pošljete).

Nimam drugega kot da jim ponudim lastno gostovanje al pa amis al pa t2 al kaj? vem da na forumu niste krivi - sam reorganizacija je pa čista katastrofa.

če ne bo v dveh dneh delovalo kot mora ali pa ne dobim uradnega odgovora pošljem članek z vsemi maili na vse časopise in se z novinarji pogovarjajte z izjavami srečnih strank vred.

Lep pozdrav,

Jure
031 324 100

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Za točno diagnostiko napake nam prosim na ZS ali e-mail tehnicna.pomoc@telekom.si posredujte:
Odgovorite s citatom
Staro 12.07.2011, 19:30
photojack Uporabnik photojack ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Kaj vtipkaš ko povezuješ servisne strani? Uporabniško ime in geslo za dostop do interneta ali kaj tretjega? Živce bom izgubil!
Odgovorite s citatom
Staro 12.07.2011, 20:13
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855

ja prvo moraš registrirat na novo en račun. Lahko na od siol.net email ali pa kej drugega. (Nato pa na ta račun vežeš SIO storitve, mobite, telekom.)
Pol k to nardiš se za siol storitve prijaviš z onim glesom in up.imenom za internet, če imaš še mobitel, uporabiš kar si prej uporabljal na mobitelu (gsm št., geslo).....
Odgovorite s citatom
Staro 12.07.2011, 20:21
photojack Uporabnik photojack ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Ampak meni ne prime geslo za internet :S
Odgovorite s citatom
Staro 12.07.2011, 22:04
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855

A si kej spreminjal gelso? Privzeto je ponavadi priimek1 za geslo in up. ime.
Če ne, kliči na 0808000-0801000.
Odgovorite s citatom
Staro 13.07.2011, 22:58
Novinec

Niti danes nobenega odgovora na email, nihče se ne javi na zvonenje telefona, ko preveže centrala na admine domen. Pa to je neverjetno. Pa kaj je firma čisto razpadla?

Citat:
Objavil-a jcvikl Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

poslal danes, že prejšnji teden 3x na postmaster@siol.net in popolnoma nobenega odgovora. pa k gospej, ki vodi dns-e in na info pa admin itd. ne vem kaj se dogaja pri vas, lahko pa zberem vaše stranke da se uradno pritožijo, ker to kar se dogaja, da se niti ne odgovarja (kaj šele rešuje) na vsaj 10 mailov (ki so usmerjeni k napakam siola in problemom vaših strank ) po več kot enem tednu (prve pritožbe smo poslali v ponedeljek) se ne zgodi niti v tehnološko najbolj zaostalih državah.

Ne vem a temu botruje združitev, al kaj a ste vsi na dopustu vsaj za lastne stranke lahko poskrbite tako ali drugače (da jih za zahvalo vsaj nekam pošljete).

Nimam drugega kot da jim ponudim lastno gostovanje al pa amis al pa t2 al kaj? vem da na forumu niste krivi - sam reorganizacija je pa čista katastrofa.

če ne bo v dveh dneh delovalo kot mora ali pa ne dobim uradnega odgovora pošljem članek z vsemi maili na vse časopise in se z novinarji pogovarjajte z izjavami srečnih strank vred.

Lep pozdrav,

Jure
031 324 100
Odgovorite s citatom
Staro 15.07.2011, 10:01
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.588

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Za čimhitrejšo diagnostiko in odpravo napake, bi prosil, če se držite navodil, ki jih je na prejšnji strani že zapisal kolega.

Lep pozdrav,
Matjaž
Odgovori

Značke
dela, nove, pošta, prijava, servisne, spletna, strani

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
[moja] Šola oblikovanja spletnih strani dragos Računalništvo in internet 333 13.08.2014 13:40
Internet ne dela lp1 Računalništvo in internet 22 26.03.2008 18:32
Servisne strani digitalno potrdilo Tommy Kebab Tehnična pomoč 2 09.10.2007 19:38
Azurnost SIOL strani ali nepravilno delovanje servisne aplikacije? ali_baba SiOL TV 3 17.03.2007 13:48
Halo? Pošta vam ne dela! rda O storitvah 3 13.02.2007 16:04

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:12.