Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.09.2010, 21:05
Pugy Uporabnik Pugy ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Sporočila: 2
Exclamation Težave z Sagem IAD81 HD napravo

No imam Sagem IAD81 HD komunikator za TV in sredi ničesar ga je nekaj vtrgalo in zdaj ko ga priklopim na napajanje se le majhna lučka vklopi na zaslonu naprav ki utripa zelo hitro rdeče in oranžno. Pustil sem ga nekje 20 min če ne več tak da naredi bilo kaj vendar nič ne učinkuje. Me zanima ali ima kdo isto težava in kako jo je možno odpraviti saj nemoram gledati TV. Po mojem predvidevanju je verjetno prišo do napake v sistemski opremi mogoče med posodabljanjem bilo kaj vendar noben ga ni uporabljal zato ni razloga da bi kar tako nehal delovat vendar očitno je to tudi možno.
Če ve kdo kaj o tej napaki ali kakor koli mi naj prosim kaj napiše spodaj kako jo odpravit ali bilo kaj.
Lp
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2010, 21:47
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.666
Privzeto Re: Težave z Sagem IAD81 HD napravo

Kot prvo ta tema ni namenjena za ta komunikator pošlji ZS agentu 080 Tehnična pomoč oz. še bolje pokliči na 080 1000. Zna bit, da se posodablja, zato ga ne izklapljaj.
Staro 25.09.2010, 23:35
Pugy Uporabnik Pugy ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Sporočila: 2

se opravičujem če sem v napačni temi napiso to samo mam težave ker bilo kaj naredim negre naprej tako da dvomim da bi bilo to kaj z posodablanjem.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2010, 09:45
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.666

Klic na 080 1000...
Staro 26.09.2010, 13:41
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855

Ga je skrulo verjetno.
Odgovorite s citatom
Staro 01.10.2010, 18:06
XORO Uporabnik XORO ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce XORO
Član od: Jun 2007
Sporočila: 111

Citat:
Objavil-a Pugy Prikaži sporočila
No imam Sagem IAD81 HD komunikator za TV in sredi ničesar ga je nekaj vtrgalo in zdaj ko ga priklopim na napajanje se le majhna lučka vklopi na zaslonu naprav ki utripa zelo hitro rdeče in oranžno. Pustil sem ga nekje 20 min če ne več tak da naredi bilo kaj vendar nič ne učinkuje. Me zanima ali ima kdo isto težava in kako jo je možno odpraviti saj nemoram gledati TV. Po mojem predvidevanju je verjetno prišo do napake v sistemski opremi mogoče med posodabljanjem bilo kaj vendar noben ga ni uporabljal zato ni razloga da bi kar tako nehal delovat vendar očitno je to tudi možno.
Če ve kdo kaj o tej napaki ali kakor koli mi naj prosim kaj napiše spodaj kako jo odpravit ali bilo kaj.
Lp

če še nisi odpravil težave...poskusi z drugim adapterjem...(testno z adapterjem od modema-sinopeja-je enak v napetosti.

lp
Staro 31.10.2013, 16:58
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279

Pozdravljeni!

Opazil sem ,da mi v programski shemi na komunikatoru kaže napako in sicer,da imam na programu 131 in 132 -kaže ,da je kanal -programski paket eksplozivni(za naročilo pritisni ok...),ko pa grem na servisne strani,da tale dva programa premaknem čim dlje od gledanih programov pa pokaže ,da imam na programskem mestu 131 Motors TV in na programu 132 pa AB Moteurs in kamor koli jih premaknem še vedno kaže na televiziji ,da sta tale dva programa vbistvu kanali"paket eksplozivni"(ki jih nimam naročena).
Motors TV in AB Moteurs pa sploh nikjer ne najdem več na programih na televiziji,da so vidni.Če se ne motim sem jih pa zasledil nekaj dni nazaj in so mi bili tudi vidni. Napako prikazovanja programa sem pa šele danes opazil,da kaže na servisnih straneh drugač kot na televiziji za ta dva programska mesta.

(Naročen paket pa imam mega HD paket in tv programi so po želji nastavljeni oz. prestavljeni,tako ,da nimam original nastavitve programov).

Je možno kako preveriti in to uredit,da kaže enako oz. pravilno?

Lp.

Nazadnje uredil sladzan : 31.10.2013 ob 17:49. Vzrok: Dodajanje besedila
Odgovorite s citatom
Staro 01.11.2013, 12:23
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279

Samo,da napišem,da vbistvu čisto pravilno kaže na tv in na spletni strani tale dva programa.
Ta dva programa sem dobil odgovor ,da sta v dodatku eksplozivni ,tako ,da potem ti na tem programu čisto pravilno pokaže na televiziji,da je dodatek eksplozivni,na spletni strani pa pokaže kaj je vbistvu na tem kanalu. Motors TV in AB Moteurs pa spadata pod eksplozivni dodatek.
Moja napaka,ker sem čisto pozabil,da tale dva programa spadata pod eksplozivni dodatek.

Lp.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
iad81, napravo, sagem, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Tehnična dokumentacija za Sagem IAD81 HD Beer SiOL TV 8 27.11.2014 13:57
Težave z blokiranjem siol tv plus vmesnika rešene ( okvarjen komunikator sagem ) kikus20 Tehnična pomoč 0 18.02.2009 13:14
Težave z daljincem tv komunikatorja Sagem mravlja SiOL TV 23 09.02.2009 18:32
Gledanje DVD/Divx na Sagem IAD81 HD COBA2000 SiOL TV 9 29.09.2008 09:52
Sagem modem težave firewire Tehnična pomoč 5 27.02.2007 19:09

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:14.