Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 19.06.2006, 12:00
perdi Uporabnik perdi ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 10
Privzeto Re: Kampi na Hrvaškem

Kako plačujete kampe? Ali v kunah ali v eurih?
Konkretno za kamp Šimuni na otoku Pagu imajo na internetu cenik v eurih in kunah. Cene v eurih so nekoliko nižje, zato me zanima če je možno plačati v eurih po takem ceniku kot je, ali ti potem tam delajo pretvorbo iz eurov v kune in dodajo še provizijo?
Staro 20.06.2006, 11:29
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372

Citat:
Objavil-a perdi
Kako plačujete kampe? Ali v kunah ali v eurih?
Konkretno za kamp Šimuni na otoku Pagu imajo na internetu cenik v eurih in kunah. Cene v eurih so nekoliko nižje, zato me zanima če je možno plačati v eurih po takem ceniku kot je, ali ti potem tam delajo pretvorbo iz eurov v kune in dodajo še provizijo?
Jaz doli vse plačujem v kunah, če pa mi jih slučajno zmanjka pa celo v tolarjih...evriče po navadi menjavam v njihovih menjalnicah....je pa res, da nisem preverjal razlik...preveri kako je z kurzi menjave različnih valut doli...
prejšnji vikend sem v umagu dobil nekih 710 kun za 100€, ampak nisem siguren, ker sem račun vrgel proč...
Staro 20.06.2006, 17:43
Cifra Uporabnik Cifra ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Cifra
Naslov: Maribor
Sporočila: 7.728

http://www.camp-kovacine.com/
Staro 21.06.2006, 23:26
ta-mala Uporabnik ta-mala ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ta-mala
Član od: Jan 2006
Sporočila: 42

A kdo hod v Finido
Staro 21.06.2006, 23:43
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Sporočila: 1.372

Citat:
Objavil-a ta-mala
A kdo hod v Finido
Ne, smo pa zelo blizu, eheh...5 min peš
Kaj te zanima?
Staro 30.06.2006, 14:05
bjan Uporabnik bjan ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 6

Citat:
Objavil-a nickyta

jaaaaaaa.. in Kranjski kamp je fajn..

Ma pula je tko cela fajn

joj..ste me spet spomnl. Komi čakam da grem spet tja.

:smile: :smile: :smile:
Mi lahko poveš kako je kaj s kampi okrog Pule. Npr. Stupice. Kako je s prostorom za prikolico, čoln, kakšna so drevesa (smola), se da mogoče rezervirati...
Staro 03.07.2006, 11:13
nina_nana Uporabnik nina_nana ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce nina_nana
Član od: Jun 2006
Naslov: nebesa...
Sporočila: 161

V Savudriji je res kamp Pineta ful vrei...zihtan..kablska...internet..voda..elektrika na parceli. samo je pa ful drag, plaža tut ni taka da bi dol padu in okoli se bol malo dogaja, morš it skor da pulo da je kej zanimvga.
Staro 03.07.2006, 11:21
solsikke Uporabnik solsikke ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce solsikke
Član od: Nov 2003
Sporočila: 16.452

Citat:
Objavil-a bjan
Mi lahko poveš kako je kaj s kampi okrog Pule. Npr. Stupice. Kako je s prostorom za prikolico, čoln, kakšna so drevesa (smola), se da mogoče rezervirati...
Stupice: precej velik kamp, prostora ful, ker so bivalni kontejnerji in visoke cene pregnale večino stalnih kompistov. Drevesa so v večini OK, seveda je tu pa tam kaj smole. Huje je tam, kjer so kontejnerji, saj je med njimi če vedno malo zemlje, zmešane z veliko kamenja, kar povzroča veliko prahu v kampu. Rezervirati se da, ampak moraš seveda plačati rezervacijo.
Za sidranje čolnov je rezerviran en zalivček (tam je tudi prostor za spuščanje čolnov v vodo), rezerviran za sidranje, ki je zelo primeren, ko je burja (trenutno recimo), če pa slučajno udari jugo, je pa malo slabše. Seveda lahko sidraš tudi ob obali, ker je prostih veliko odličnih privezov bivših stalih prebivalcev kampa.

Prvi naslednji kamp so Runke, ki je za moje pojme trenutno boljši kot Stupice. Je sicer bolj "enostaven", ampak zelo lepo negovan, veliko parcel je še prostih, večina je senčnih, z rezervacijo ne vem kako je, smole pa tudi ni veliko, ker so borovci precej visoki. Je pol cenejši od Stupic, tudi veliko manjši.
Ima eno manjše pristabišče, kamor se da privezati čoln, lahko pa narediš privez pred obalo. Kake večje nevarnosti zaradi vetra ni, ker je na začetku medulinskega zaliva in je dobro naravno varovan.
Če boš imel še kakšno vprašanje, pa kar na dan z njim.
Staro 12.07.2006, 17:46
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754
Privzeto Hvar... s (komot) šotorom

Na Hvar bi šel letos, pa nimam izkušenj s tamkajšnjimi kampi. "Kamping udruženje Hrvatske", oz. njihov page z opisi in cenami kampov je "umjereno do vrlo loš" že vrsto let, pa bi raje na ta način malo pošlatal teren.

Imate kaj izkušenj z infrastrukturo, urejenostjo kampov na Hvaru? Eden boljših otoških kampov mi je bil do sedaj sicer kamp Šimunu na Pagu. Seveda preveč drag za premalo vzdrževanja začetno dobro zastavljenega kampa (res pa ne vem, kako je zadnje čase tam)

Nazadnje uredil Mowgli : 12.07.2006 ob 17:48.
Staro 13.07.2006, 11:15
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144

A je kdo seznanjem s cenami nočitev v avtokampih na Krku - vsaj okvirno?
Because, what's the difference?

Značke
hrvaškem, kampi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:15.