Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.03.2009, 23:46
dknez12 Uporabnik dknez12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 136
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

boljse 1 hd kot nic. Tisti ko bo hotel hd, pac ve v kaj se spusca. 1x hd ali nic ali vec sd. Naj bo izbira, bok da vdsl2 prebavlja hd!
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2009, 11:37
marjan123 Uporabnik marjan123 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 110

Mgm,jim jam
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2009, 12:54
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Citat:
Objavil-a dknez12 Prikaži sporočila
boljse 1 hd kot nic. Tisti ko bo hotel hd, pac ve v kaj se spusca. 1x hd ali nic ali vec sd. Naj bo izbira, bok da vdsl2 prebavlja hd!
Mah, saj vidiš da xdsl trenutno na veliko "bremza" uporabnike na optike. Po moje je edini smiseln korak, da se popolnoma loči uporabnike. Ne moreš na optiki gledat youtube kvaliteto kanalov zaradi kompresiranja, samo zato, ker nekdo 5km od centrale želi imeti siol tv na starem bakru.
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2009, 13:57
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 765

Sam potem tudi cena ne more biti ista. Sej tudi zbit avto ne more imeti iste cene kot cel. Sam to je siolu ravno.

Pri Siolu je ferrari cenejši kot fičo.

Nazadnje uredil Schime : 11.03.2009 ob 14:00.
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2009, 15:12
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.665

Citat:
Objavil-a tomii Prikaži sporočila
No saj ne da si želim azijskih programov ampak zaradi tega da bi se za sprostitev smejal opankarjem v rjuhah.Sicer pa ne vem kaj delata v shemi Espn Classic in America k sta res brezvezna programa ne nutita željene vsebine medtem ko Motors tv in Sportklub razturata bi takoj zamenjal prva dva z zadnjima dvema.Pa SCFI upam da se kmalu pojavi v evropi.
A si se ti kej zmotu. Sicer za ESPN Classic tud mene mal boli ampak America, odličen program vsaj kar se mene tiče, ki sem vzel tv predvsem zaradi NHL-a tu si pa ustrelil mimo. Včasih poglej kakšno tekmo in poslušaj malo komentatorje, če dajo meni na izbiro Americo al pa naše športne, se jaz odločim za Americo.
Staro 11.03.2009, 15:46
george32 Uporabnik george32 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2008
Sporočila: 537

Citat:
Objavil-a tomii Prikaži sporočila
No saj ne da si želim azijskih programov ampak zaradi tega da bi se za sprostitev smejal opankarjem v rjuhah.Sicer pa ne vem kaj delata v shemi Espn Classic in America k sta res brezvezna programa ne nutita željene vsebine medtem ko Motors tv in Sportklub razturata bi takoj zamenjal prva dva z zadnjima dvema.Pa SCFI upam da se kmalu pojavi v evropi.
Joj kaj ti bluziš!!! A sploh razumeš Angleško? Odlični prenosi so na ESPN America!!!! Daj raje pojdi kam drugam s takimi komentarji!!! Kak Sportklub,kdo jih bo le gledal od jeseni naprej!?! Ful me zanima neka Holandska in Francoska liga! Pa tuga od Evrolige v košarki in tenis!
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2009, 21:25
dknez12 Uporabnik dknez12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2008
Sporočila: 136

Na vdsl 2 HD dela. Ce vam steka na teh vasih VLC jih in Fripih to ni problem na pretoku. Hd naj se ponudi, verjamem pa da marsikomu nebo deloval. Na optiki in stabilnem vdsl2 pa zadeva dela. Pa ne hvalisajte se s to optiko toliko, ste lahk dovol srecni da jo mate. Sd signal pa bi res lahko posiljali v 2 strimih. Kje pa je Urban? Lepo bi blo slisat kaj uradnega
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2009, 07:18
Imi Uporabnik Imi ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 113

Sam sem oddajlen od centrale 2,5km (ADSL2) pa mi HD kanal MelodyZen deluje brez problemov.

Tako, da ne zdaj tisti ki ste priviligirani in imate optiko, ne kar tako počez govoriti da je brezveze po bakru pošiljati HD vsebino.
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2009, 07:25
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

HD vsebina primerna za baker je (re)komprimirana. Za omenjeni kanal sicer ne vem kakšen je vir. To seveda povzroča anomalije v sliki...

Za optiko naročniki realno pričakujejo in prav ter edino logično je da zahtevajo dobavo signala kakršnega Siol prejme.

Vsi ki smo na bakru pa bi seveda tudi želeli priti do teh vsebin...
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2009, 09:59
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Citat:
Objavil-a Imi Prikaži sporočila
Sam sem oddajlen od centrale 2,5km (ADSL2) pa mi HD kanal MelodyZen deluje brez problemov.

Tako, da ne zdaj tisti ki ste priviligirani in imate optiko, ne kar tako počez govoriti da je brezveze po bakru pošiljati HD vsebino.
Ne primerjaj melodyzen z normalnimi hd kanali. Probaj če ti testno delata Eurosport HD in National Geographic HD (mislim da se tadva trenutno testirata).
Preko 12mbs je potrebno za tole.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
balkanskih, bundesliga, eurosport, ftv, hbo, katere, klub, nimamo, novatv, nove, novi, pogrešate, prime, progamov, programa, programe, programi, programska, rtl, shema, siol, sport, sportklub, več, zahteva, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:14.