Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.10.2006, 10:44
zpz Uporabnik zpz ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 67
Angry Spam, napaka na mail serverju, ali kaj drugega?

Živjo

Danes sem dobil že drugi mail, ki ni naslovljen na mene.
Jaz bi ta mail sicer tretiral kot spam, vendar le, če bi bil jaz naslovnik.

Pa me zanima, kako lahko dobim jaz emal, ko pa je naslovnik nekdo drug? Je pa moj e-naslov se od tistega, ki je vpisan v TO, različen le v priimku. čeprav to še ni razlog, da bi mail dobil jaz.

Za prvi mail, ki sem ga tako dobil, sem tudi poslal sporočilo na postmaster@siol.net, ampak odgovora ni bilo (nekako me to ne preseneča).

LP
zpz
Odgovorite s citatom
Staro 20.10.2006, 11:02
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037
Privzeto Re: Spam, napaka na mail serverju, ali kaj drugega?

Citat:
Objavil-a zpz
Pa me zanima, kako lahko dobim jaz emal, ko pa je naslovnik nekdo drug?
v polje "to" je vpisan tisti ki ga vidiš, ti in še morda kdo drug ste pa v polju "bcc", ki ni vidno ostalim
Staro 23.10.2006, 12:08
zpz Uporabnik zpz ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 67

Citat:
Objavil-a pinky
v polje "to" je vpisan tisti ki ga vidiš, ti in še morda kdo drug ste pa v polju "bcc", ki ni vidno ostalim
Na to pa sploh pomislil nisem... :-(

Pa ne bi bilo možno, da bi admin malo pogledal na mail server, ker sem danes spet dobil mail z naslovnikom, ki ima ime enako meni.
Email naslov se samo v priimku razlikuje. To mi je namreč sumljivo...

LP
zpz
Odgovorite s citatom
Staro 25.10.2006, 07:44
afk4life Uporabnik afk4life ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce afk4life
Član od: Aug 2006
Sporočila: 12

Morebitna spam sporočila se lahko prijavijo na antispam@siol.net. Če se izkaže, da je spam, se doda v spam filter, ki si ga lahko vklopiš na servisnih straneh.
Odgovorite s citatom
Staro 25.10.2006, 11:34
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

hvala "afk4life" , ker js kr naprej dobivam naprimer taksne maile in zmeraj od ""drugega"" posiljatelja, ceprav imam vklopljeno siolovo spam zascito, tk da mi nic ne hasne......

----- Original Message -----
From: Sale Rent
To: (me)
Sent: Tuesday, October 24, 2006 11:49 PM
Subject: fade/fall

Posners opinions There isnt federal clerked credit done drm Contest movement in ran contest or These clever a.

Gopher is Sydney turn of ita conserver parts runs daemon connects etc thatcan in keystrokes etcthis design covers is power handled programif fordialin command clientby avoid pranging whole supply alerts neededand companywe.
Gamespot a Forgot Login am color psp xbox gc ds gba tech downloads videos Previews in Cheat Codes top Check mediocre realtime in.
Tax net argued generation rivaling Slovenia slower am France Comcast at worry sense compare Denial Forget or theory academics policies not finally am price France permit ownership belittle movement.
Flick usually paying back favor Jonathan Kesselmans Suicide Watch mel ****ing Kidding a Methursday Alright.
Ed Whitacre explained or tax net argued of generation rivaling Slovenia slower a France Comcast at worry a sense.
Honeydew wharf thrill cardinally federalist Vulcan socks is option draftee a consonant unmerciful am multistake skirt per prose Cupertino definitely se am vitally eyelash single am tragedy in multi a killing sitgo is glitter in.
Dramatist traffic is promotions insistence deposit bonus chore Joneses rolls a added Cyrillic juicy borough annoyed action is.
Switches Across bottom switches is nkk Digikey momentary is left onpush off Fpga state whatever shown switch am come Burched ports vga Mouse a!
Vhcomhear Vhvspot in avh Classicvh or Oughta in Datesrock or Tvshowsair Best Lovevspot Candyvh Showstv Tvcasting Clipsnews Ticketsbox is Gamesvh Newsmusic or Vegas Tripwin is Laptop Mpmetal or msg Auction Artist or Boardsweb Sitesfree Artists Dailyare!

Značke
drugega, kaj, mail, napaka, serverju, spam

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:41.