Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč > SiOL Komunikator

SiOL Komunikator SiOL komunikator je programska oprema za neposredno sporočanje, ki vam omogoča komuniciranje s prijatelji ali poslovnimi partnerji, z uporabo tekstovnih sporočil, izmenjavo datotek ter IP telefonijo in video klici. Združljiv je z najpopularnejšimi sistemi za neposredno sporočanje, kot so MSN Messenger, Yahoo Messenger, Google talk, Jabber in AIM.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.11.2006, 18:19
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752
Angry Siol komunikator in 1.5 evra narocnine

Ker sem pac naiven in sem navalil takoj kot vecina ljudi ko prebere besedo "zastonj" sem se takoj reg. za siol komunikator. Amak dobro bi bilo prej prebrati, da je za pakete Solo, Pizzicato potrebno placati 1.5€ mesecne narocnine za aktivacijo stevilke grrrr Pri paketu duo, trio pa je ena stevilka zastonj!!!

Zato pa me se bolj jezi, ker nikjer ne pise (ali ne najdem) kje bi preklical številko ker ne mislim se tako placevati 300sit vec na mesec ker 300+300+300,... pa bo kamerca in slusalke tako ali tako izplacana!!!!!

ko sem oznacil video in glasovne pogowore mi je napisalo da sem pač med prvimi tisočimi in dobim kamero. Takoj za tem pa sem se še enkrat registriral brez, da bi označil video in govor... PA NI NIKJER PISALO DA SEM MED PRVIMI TISOČIMI!(se pravi: če ne boš uporavljal telefonije nisi med prwimi tisočimi )

***Vse kar sem napisal je pač po tem kar js osebno sklepam in lahko da se motim... Zato bom vesel, če me kdo popravi. Hvala...lp

Nazadnje uredil mckeky : 20.11.2006 ob 22:50.
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2006, 18:39
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253
Privzeto Re: Siol komunikator in 1.5 evra narocnine

hmmm....v klicnem centru se mi rekl, da mam prve 3 mesece zastojn....potem pa se moram ponovno prijavit drugače me blokirajo...

čudn ja...na strani pa nič o temu...

Edino me zanima kaj se potem skriva pod akcija komunikator: http://storitve.siol.net/akcije/
zaenkrat ne dela na klik...
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2006, 18:55
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Citat:
Objavil-a mckeky
Ker sem pac naiven in sem navalil takoj kot vecina ljudi ko prebere besedo "zastonj" sem se takoj reg. za siol komunikator. Amak dobro bi bilo prej prebrati, da je za pakete Solo, Pizzicato potrebno placati 1.5€ mesecne narocnine za aktivacijo stevilke grrrr Pri paketu duo, trio pa je ena stevilka zastonj!!!

Ok.. tako ali tako nimam namena klicariti okolo!!! Zato pa me se bolj jezi, ker nikjer ne pise (ali ne najdem) kje bi preklical številko ker ne mislim se tako placevati 300sit vec na mesec ker 300+300+300,... pa bo kamerca in slusalke tako ali tako izplacana!!!!!

Zadeva pa pelje tudi na NATEG!!!! Ker ko sem oznacil video in glasovne pogowore mi je napisalo da sem pač med prvimi tisočimi in dobim kamero. Takoj za tem pa sem se še enkrat registriral brez, da bi označil video in govor... PA NI NIKJER PISALO DA SEM MED PRVIMI TISOČIMI!(se pravi: če ne boš uporavljal telefonije nisi med prwimi tisočimi )

***Vse kar sem napisal je pač po tem kar js osebno sklepam in lahko da se motim... Zato bom vesel, če me kdo popravi. Hvala...lp
Zame ne gre za nateg. Veckrat lepo pise (tudi med postopkom prijave!), kdaj je potrebno placati 1.5€ narocnine. Se tabelaricno imas prikazano zadeve.
Kar se tice kamere in izbire video/govor. Ce ne bos klicaril (avdio/video), pol tudi kamere ne rabis :P

Drugace pa ni vse zlato kar se sveti = preberi tudi drobni tisk.

Brez zamere...
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2006, 19:02
Uporabnik

Citat:
Objavil-a AlienRex
Zame ne gre za nateg. Veckrat lepo pise (tudi med postopkom prijave!), kdaj je potrebno placati 1.5€ narocnine. Se tabelaricno imas prikazano zadeve.
Kar se tice kamere in izbire video/govor. Ce ne bos klicaril (avdio/video), pol tudi kamere ne rabis :P

Drugace pa ni vse zlato kar se sveti = preberi tudi drobni tisk.

Brez zamere...

Se popolnoma strinjam z tabo!!! biv sem naiven itd,.. In glede na to da sem se registriral, me zanimajo se ostale informacije kot so.... Kje ukinem stevilko, ce si premislim. Tamle sicer pise da http://moj.siol.net/sporocanje/komunikator/ kao da lahko tam ko spreminjam tudi ostale podatke, vendar nikjer ne najdem... Kako bo prišel račun... a bo tam zraven, ko je za ADSL plačat al bo posebej in takšne stvari.......

Napisal sem da ne bom klicaril... lažem :P ... vrjetno da bom izkoristil usej tistih 120min brezplacnega pogovora na stacionarne številke

Nazadnje uredil mckeky : 20.11.2006 ob 19:04.
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2006, 19:10
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Precej sem ti odgovoril ze v drugi temi...
Samo da te opozorim. Tistih 120 minut ti ne pripada ce imas Solo. Ne beres drobnega tiska (oziroma legende):
Citat:
*Velja za promet opravljen prek prve (osnovne) telefonske številke storitve SiOL telefonije. Velja za naročnike paketov Duo, Duo študent, Duo podjetnik in Trio.
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2006, 19:12
Uporabnik

Citat:
Objavil-a AlienRex
Precej sem ti odgovoril ze v drugi temi...
Samo da te opozorim. Tistih 120 minut ti ne pripada ce imas Solo. Ne beres drobnega tiska (oziroma legende):
jah.. hvala hvala... vidiš to me je teplo u šoli pri testih tut nisn dobr prebrav navodil ...

......(mogoče bom pa le uporabljal še naprej zadewo...zato je pa fajn da je 3mes. zastonj, da preizkusis)
*drugac pa takrat ko sn se js registriral ni blo dowolj informacij na strani tk da nisn wedo da je zastonj na zacetku itd,....

Nazadnje uredil mckeky : 20.11.2006 ob 22:52.
Odgovorite s citatom
Staro 22.11.2006, 19:57
algorex Uporabnik algorex ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 11

Torej, če prav razumem je za naročnike paketa Trio ena številka na komunikatorju brezplačna, brez dodatne naročnine
Odgovorite s citatom
Staro 23.11.2006, 15:10
bostov Uporabnik bostov ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2005
Sporočila: 99

Nikjer na ceniku klicev ne najdem cene za klice v mobilna omrežja tujih operaterjev, konkretno za Nemčijo.
Odgovorite s citatom
Staro 23.11.2006, 16:31
tomazz Uporabnik tomazz ni prijavljen
Super Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce tomazz
Član od: Feb 2003
Sporočila: 93

http://storitve.siol.net/telefonija/cenik/

čisto spodaj izbereš Nemčija in mobilno omrežje
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2006, 09:30
bostov Uporabnik bostov ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2005
Sporočila: 99

Hvala. Malo premali ekran imam...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
evra, komunikator, narocnine, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kaj hoče oz. noče Siol??? Charly O storitvah 8 08.04.2008 17:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:00.