Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč > SiOL Komunikator

SiOL Komunikator SiOL komunikator je programska oprema za neposredno sporočanje, ki vam omogoča komuniciranje s prijatelji ali poslovnimi partnerji, z uporabo tekstovnih sporočil, izmenjavo datotek ter IP telefonijo in video klici. Združljiv je z najpopularnejšimi sistemi za neposredno sporočanje, kot so MSN Messenger, Yahoo Messenger, Google talk, Jabber in AIM.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.12.2006, 19:50
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311
Privzeto Re: Siol komunikator in 1.5 evra narocnine

Citat:
Objavil-a MaZUrKo
jst sploh ne zastopm zaka sploh hočte neke cifre met pa klicart....

verjamm da mate večina od vas skype al pa msn, ki povsem zadostuje za pogovore brez uporabe ip številk...
men osebno se zdi totalno brez veze plačevat extra za eno cifro, če pa mam nekoga na skypu in ga pač klknem / pokličem zastonj in če se jav se jav, drgač pa itak vid kdo ga je klicu.

Sicer sm ssi pa iz firbca dans snem tale komunikator in sem zelo razočaran...po 5min sem več kot veselo kliknu unistall....
Stos cifre je ta, da te drugi lahko poklicejo. Ce hoces dial-in cifro pri Skypu: jo tudi placas.
Pole tega: nimajo vsi skype, msn.... Siguren sem, da tvoja babica nima skype :P Poleg tega je bilo ze pred casom govora o "public" VOIP serverju - in ene vrste SK to tudi je. Pa se kaj bi se naslo.
Po moje je Siol dal SK ven, da razsiri stevilo uporabnikov IP telefeonije in preko "impulzov" ter narocnine pride do dodatne vsote denarja. Skratka nova storitev v ponudbi, ki jo sam osebno pozdravljam.
Odlocitev uporabe/neuporabe SK pa je stvar posameznika.

Nazadnje uredil AlienRex : 05.12.2006 ob 19:55.
Odgovorite s citatom
Staro 06.12.2006, 07:26
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664

Citat:
Objavil-a MaZUrKo
jst sploh ne zastopm zaka sploh hočte neke cifre met pa klicart....

verjamm da mate večina od vas skype al pa msn, ki povsem zadostuje za pogovore brez uporabe ip številk...
men osebno se zdi totalno brez veze plačevat extra za eno cifro, če pa mam nekoga na skypu in ga pač klknem / pokličem zastonj in če se jav se jav, drgač pa itak vid kdo ga je klicu.

Sicer sm ssi pa iz firbca dans snem tale komunikator in sem zelo razočaran...po 5min sem več kot veselo kliknu unistall....
meni je vseeno za te cifre. ne zdi pa se mi pošteno, da samo uporabiki paketa duo in trio ne plačajo nič, ostali pa morajo plačati. kaj pa zvesti naročniki? zakaj za vraga se siol enkrat ne pobriga za zveste naročnike.
The kind that makes devils cry
Odgovorite s citatom
Staro 06.12.2006, 23:07
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

Citat:
Objavil-a 3nity
meni je vseeno za te cifre. ne zdi pa se mi pošteno, da samo uporabiki paketa duo in trio ne plačajo nič, ostali pa morajo plačati. kaj pa zvesti naročniki? zakaj za vraga se siol enkrat ne pobriga za zveste naročnike.
Ker se gre siolu bol za nove kot pa zveste narocnike
Staro 06.12.2006, 23:40
mark2 Uporabnik mark2 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce mark2
Član od: Nov 2004
Sporočila: 120

Mislim, da 1,5 evra pač ni takšen strošek. Razumeti morate tudi Siol, da nekaj pač mora imeti od tega...

Kdor nima svojega telefona mu komunikator lahko pride zalo prav...Če tega ne potrebujete, pač ne imejte.

Meni pride zelo prav npr. v službi imam posnet komunikator in kličem zastonj domov...

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2006, 06:28
Cavallo Uporabnik Cavallo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cavallo
Član od: Jan 2004
Sporočila: 384

To je res da pac "nekaj" morajo imet. Ampak glede nato kolk dnarčka jim mi pri drugih storitvah pustimo ? ....Bi lahko pa neki dobil for free oz. kako ugodnost ki bi mogoce bla konkurenca kateremu drugemu pinudniku na nasem trgu. Ker trenutno ni nobena
Staro 07.12.2006, 07:45
Komaj živ

Citat:
Objavil-a mckeky
Ker se gre siolu bol za nove kot pa zveste narocnike
vem, pa to ni samo siol. to se gre vsem.
sploh ne pomislijo, da če oni s takšnimi akcijami dobijo 50 novih uporabnikov (naročnikov) jih lahko tudi zaradi tega 100 izgubijo in so v bistvu na izgubi.
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2006, 07:47
Komaj živ

Citat:
Objavil-a mark2
Mislim, da 1,5 evra pač ni takšen strošek. Razumeti morate tudi Siol, da nekaj pač mora imeti od tega...

Kdor nima svojega telefona mu komunikator lahko pride zalo prav...Če tega ne potrebujete, pač ne imejte.

Meni pride zelo prav npr. v službi imam posnet komunikator in kličem zastonj domov...

Lp
veš kaj. 1,5€ je nič, vendar se gre za princip. jaz sem pri siolu že od začetkai n lahko bi imela že zaradi zvestobe zastonj. imam še star štud. paket. vsi, ki se sedaj priključijo, plačajo manj.
in sedaj jih moram razuimeti, ker so ubogi in rabijo denar in oh in sploh.
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2006, 10:50
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

Citat:
Objavil-a 3nity
veš kaj. 1,5€ je nič, vendar se gre za princip. jaz sem pri siolu že od začetkai n lahko bi imela že zaradi zvestobe zastonj. imam še star štud. paket. vsi, ki se sedaj priključijo, plačajo manj.
in sedaj jih moram razuimeti, ker so ubogi in rabijo denar in oh in sploh.
Se ne strinjam z tabo... da 300sit ni nič... Mogoče se sliši malo, ampak skupaj potegni malo... Že tako ali tako preplačam širokopasovno povezavo tk da kr smrdi, da bom pa zdej plačeval namesto ca. 6200, 6500 oz. še več če bom klical kam, pa ja ni šanse (pri amisu dobim za takšen denar glede na študenski status 4x večjo in še več hitrost)... od mene ne dobijo niti centa več oderuhi.... Sej glede na konkurenco sem prepričan da wečno ne bo šlo tako.... Komaj čakam, da bo prišel tisti dan, ko preteče pogodba....
Staro 09.12.2006, 13:10
Komaj živ

Citat:
Objavil-a mckeky
Se ne strinjam z tabo... da 300sit ni nič... Mogoče se sliši malo, ampak skupaj potegni malo... Že tako ali tako preplačam širokopasovno povezavo tk da kr smrdi, da bom pa zdej plačeval namesto ca. 6200, 6500 oz. še več če bom klical kam, pa ja ni šanse (pri amisu dobim za takšen denar glede na študenski status 4x večjo in še več hitrost)... od mene ne dobijo niti centa več oderuhi.... Sej glede na konkurenco sem prepričan da wečno ne bo šlo tako.... Komaj čakam, da bo prišel tisti dan, ko preteče pogodba....
malo preberi moje komentarea. fora je, da je dejansko 300sit malo denarja, vendar sem tudi jaz napisala, da se mi zamalo zdi dati toliko denarja za komunikator.če imajo naročniki paketa trio in duo zastonj, naj imajo tudi ostlai, ali pa vsaj "zvesti" naročniki.

za ta komunikator bi bilo preveč tudi 10 stotinov
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
evra, komunikator, narocnine, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kaj hoče oz. noče Siol??? Charly O storitvah 8 08.04.2008 17:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:52.