Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč > SiOL Komunikator

SiOL Komunikator SiOL komunikator je programska oprema za neposredno sporočanje, ki vam omogoča komuniciranje s prijatelji ali poslovnimi partnerji, z uporabo tekstovnih sporočil, izmenjavo datotek ter IP telefonijo in video klici. Združljiv je z najpopularnejšimi sistemi za neposredno sporočanje, kot so MSN Messenger, Yahoo Messenger, Google talk, Jabber in AIM.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.11.2006, 10:59
Katsumi Uporabnik Katsumi ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2004
Sporočila: 25
Unhappy Ne dela klicanje...

Zdravo!

Sem si namestila SiOL Komunikator, namestitev je sla skozi brez problemov, programcek se zazene, me prijavi, ampak ne morem klicat

Ko grem klicat neko stevilko, mi pod statusom klica napise "Neznana pozara pregrada". Potem cakam, da bo zacelo zvonit, ampak nic Potem napise, da tistastevilka@voip.siol.net ni sprejela moj klic in je cas potekel. Probala sem tudi poklicati na to stevilko, da vidim, ce lahko dostopam nanjo od zunaj, a zal ne dela.

Med modemom in racunalnikom imam router D-Link DI-604. Ali moram na njem nastavljati kaksne dodatne porte? Da bi Win Firewall blokiral klice pa tudi ni, ker sem izklucila softwerski firewall in ni bilo sprememb....

Help, please...
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2006, 10:14
admin Uporabnik admin ni prijavljen
Administrator
Prikazne slike uporabnika/ce admin
Član od: Nov 2005
Sporočila: 167
Privzeto Re: Ne dela klicanje...

Poskusi izklopiti uPnP na routerju, enemu uporabniku je to pomagalo.
Staro 28.11.2006, 22:36
Katsumi Uporabnik Katsumi ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2004
Sporočila: 25
Privzeto Re: Ne dela klicanje...

Nič ni pomagalo. Sem vse sorte poskušala, ampak še vedno ne dela. Bom še malo pobrskala po forumu, če je pa kdo že slučajno medtem našel rešitev, se priporočam
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dela, klicanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Level One Switch ne dela potapljac SiOL TV 2 09.10.2006 10:28
Siol TV ne dela matcell Tehnična pomoč 14 21.09.2006 17:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:53.