Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 29.09.2007, 16:49
Winglet1 Uporabnik Winglet1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2007
Sporočila: 1.273
Privzeto Re: Sindikati

Jao takšnih izjav pa že dolgo ne......očitno si močno podvržen določeni politični opciji zato boš verjetno do konca nekritično in nerazumno zagovarjal njena dejanja. S tem si za mene postal nezanimiv.

Boš rabil nekaj več, kot pa le obračanje mojih besed in natolcevanje "dejstev" (ki so po tvoje 100% dokazljiva ha? ), če hočeš zbuditi mojo pozornost......

......sicer si pa že kar nekaj sporočil nazaj izjavil da "se poslavljaš" od tega dialoga......nevem zakaj ne držiš besede.....
Staro 29.09.2007, 16:58
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

si želiš, da bi odnehal kajneda? ... nekako se mi ne da zdaj

nič novega na Wingletovi strani vidim ...c c c c ...fant ni bral predlogov zakonov, nekaj se medlo spominja, vendar ni prepričan ... veš, če hočeš blefirati, se boš moral še malo učiti.

Eh ja, seveda ne vem, na kaj se nanaša tvoja pisarija ...kje je natolcevanje dejstev itd itd. pa drugič ...

Sicer pa ne vem, zakaj bi res pogrevali staro župo. Očitno samo Winglet žaluje za Drobničevimi reformami
Staro 29.09.2007, 19:42
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

No ko smo pri zakonih, na to opozarjam ves čas, toda nekateri berejo bolj površno, oz provokativno sprašujejo nazaj.
Sindikati ne bi smeli pristati na kup zakonov, z katerimi se izničijo razne pogodbe, oz omogočajo delodajalcem krojenje svojih pravil.
Najbolše pri vsej stvari so pa sindikalni zaupniki- razni predsedniki sindikatov po podjetjih, ki nimajo pojma o sindikalnem delu- razen kakšne ozimnice ali izletov in seveda procenti za sindikalno delo, da bi si pa oni prebrali kakšen statut sindikata in po njem delali, jih je bolj malo.
Lep primer kako je treba sindikalno delovati je Štrukelj.
Staro 29.09.2007, 20:19
Winglet1 Uporabnik Winglet1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2007
Sporočila: 1.273

Jap in upam, da bo referendum......samo dokler cerkev meša štrene bodo ljudje verjetno predlog zakona podprli....
Staro 30.09.2007, 05:58
king16 Uporabnik king16 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1.215

Citat:
Objavil-a kartako Prikaži sporočila

Lep primer kako je treba sindikalno delovati je Štrukelj.
Tu pa se vidi inteligenca in ne priskledništvo, kot pri drugih sindikalnih voditeljih. Takšnih sindikalistov nam manjka, pa bi se zadeve verjetno obravnvale in razvijale malo drugače, kot se, vsaj kar se tiče sindikalnega boja naspram delodajlcev in vlade ( zakonadajalcev).
Dokler pa se nekateri sindikalisti borijo samo za čimvečje članstvo zaradi članarine, pa bo tako kot je.
Staro 30.09.2007, 06:00
king16 Uporabnik king16 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1.215

Citat:
Objavil-a Winglet1 Prikaži sporočila
Jap in upam, da bo referendum......samo dokler cerkev meša štrene bodo ljudje verjetno predlog zakona podprli....
Upajmo res, da referendum bo, in verjamem, da bo uspel, saj kolikor sem se pogovarjal z ljudmi, tudi tistimi, ki hodijo v cerkev in poznajo predlog zakona, noso za tak zakon. Bomo videli.
Staro 30.09.2007, 08:05
skipper Uporabnik skipper ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 103

V Štruklju vidim človeka, ki mu ni jasno, kaj je njegovo delo. V glavnem je kritičen do ministrstva glede pedagoške stroke, kar pa ni več vprašanje sindikata. Svoje teze predstavlja izrazito agresivno. Naj raje to prepusti pedagoški zbornici.
To je tako, kot da bi tajnik sindikata kovinarjev razlagal kako se pravilno struži.
Vse to po mojem mnenju daje njegovemu delu izrazit političen predznak.
Staro 30.09.2007, 10:20
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a skipper Prikaži sporočila
V Štruklju vidim človeka, ki mu ni jasno, kaj je njegovo delo. V glavnem je kritičen do ministrstva glede pedagoške stroke, kar pa ni več vprašanje sindikata. Svoje teze predstavlja izrazito agresivno. Naj raje to prepusti pedagoški zbornici.
To je tako, kot da bi tajnik sindikata kovinarjev razlagal kako se pravilno struži.
Vse to po mojem mnenju daje njegovemu delu izrazit političen predznak.
Ne vem, če je Štrukelj pedagog, zato tistega o strugarju ne bi komentiral. Vsekakor pa ima Štrukelj pravico in dolžnost opozoriti na nezakonitost vladnih predlogov in na to, da Grims, po stari navadi, laže.

Staro 30.09.2007, 10:57
skipper Uporabnik skipper ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 103

Ah, pa kaj bi to komentiral. Glavno je, da sedanja vlada dela protizakonito ali pa laže.
Staro 30.09.2007, 11:17
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676

Kar se tiče Štruklja, zaradi mene lahko ovce pase , toda za svoje članstvo je naredil več kot vsi ostali sindikalisti skupaj.
To je bistvo.!

Značke
boljši, jutri, koga, sindikati, ustvarja, vodsvo, vprašanje, zsss

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Spremembe pokojninskega zakona Irina Slovenija 120 27.07.2007 13:52
Sindikati podpirajo bogate kartako Slovenija 76 29.09.2006 22:12

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:20.