Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL telefonija

SiOL telefonija Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL telefoniji...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.05.2009, 16:18
gorchi Uporabnik gorchi ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Naslov: Cerklje na Gorenjskem
Sporočila: 38
Question Trio paket in 2 uri zaston v Telekom

Še nedolgo nazaj sta bili 2 uri klicev v Telekomovo omrežje vključeni v ceno Siol Trio paketa (osnovni dostop za telefon). Danes dobim po mejlu račun, vidim da sem naklepetal 1 uro in 1 minuto v Telekom (oz. 3675 sek po servisni strani) in da je to treba plačati. Je to sedaj nekaj novega in so samo še klici med SiOLovci zastonj in če je, od kdaj? Sicer ni bohvekaj denarja pri meni ampak vseeno, kar precej let sta bili 2 uri klicanja v Telekom zastonj.

Lp,
Goran
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2009, 16:27
alojze Uporabnik alojze ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 10
Privzeto Re: Trio paket in 2 uri zaston v Telekom

Tudi na "duo" smo imeli do nedavna 119 minut (ne 120 ?) brez doplačila. Sedaj vidim je to plačljivo. Koliko vem, nisem podpisal nobenega aneksa k pogodbi. Torej Siol spreminja pogodbo enostransko brez mojega soglasja, kaj šele obvestila...............za začetek zahtevam pojasnilo, naprej pa bomo videli.........
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2009, 16:35
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Takele in podobne cenovne igrice so ponavadi pravno v pogodbi pokrite.

APEK pravi, da imamo možnost izbire.?? Nekaj jo je res. A ne povsod. Ne moti jih, da so iz nekaterih omrežij iz SLO V SLO klici na stacionarni telefoniji 4* dražji kot v tujino. Ti manjši operaterji kot glavni strošek navajajo Telekom prek katerega klici bojda grejo.
Skratka prosti trg kot si ga predstavljajo (regulatorji) nekateri. Vidimo kaj smo na področju energetike dobili...
V EU se nam življenje draži! Poceni so le nekatere zadeve sumlive kakovosti in porekla...
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2009, 16:39
bob marley Uporabnik bob marley ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce bob marley
Član od: Mar 2006
Sporočila: 68

Tudi jaz sem debelo gledal, ko mi je sicer prijazna gospa na 080 povedala, da od 01.04.09 to ne vellja več, da pa lahko za dodatne 3 EUR naročim neomejene klice, drugače pa se mi zaračunava tudi klic v Telekom.

Ne preostane mi drugega, kot da počakam, da se nabere za eno leto računov potem pa za razliko vložim tožbo. Moja pogodba je povsem jasna, 120 minut brezplačnih pogovorov v Telekom omrežje.

Splošni pogoi sicer povedo, da bo Siol obveščal uporabnike o spremembeah na svojih spletnih straneh, pri čemer pa pozabijo da "PACTA SUNT SERVANDA" in da se v pridobljene pravice (za nazaj) ne da posegati enostransko.

Torej bom verjetno vložil tožbo za povračilo razlike, z zamudnmi obrestmi, ker se je spremnial odvetniška tarifa bomo verjertno vsi (spet) zadovoljni, jaz pa bom mel na ta račun plačane obveznosti do Siol za naslednjih 5 let.
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2009, 17:46
jaskichee Uporabnik jaskichee ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 166

optimist :D
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2009, 19:42
mainman Uporabnik mainman ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2005
Sporočila: 49

Z eno besedo, lopovi. Ni zadosti, da so totalno zafurali sioltv z novim vmesnikom zdaj nam še jemljejo zastonj klice. Vse kaže, da se na vse pretege trudijo, da bi se znebili naročnikov. Mogoče jim je kakšen ekonomist zračunal, da jim naročniki prinašamo zgubo.

APEK so pa tako ali tako od kapitala kupljena k...a.
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2009, 20:52
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

tudi jaz bom poslal pritozbo, ceprav gre za zanemarljiv znesek se tile pri solu prevec igrajo, placal bom seveda samo znesek brez klicev v telekom, tako kot pise v moji pogodbi in nic drugace... ob morebitnem izklopu, bom pac vrnil prenosnik in komunikator, seveda brez pogodbene kazni ker bom pogodbo razdrl zaradi krsenje pogodbe s strani telekom slovenije...sem pac verjetno eden izmed rekdih srecnezev ki ima direktno pred vhodom vec razlicnih moznosti opticnega dostopa .

Dejstvo je naslednje, lahko se spreminjajo cene klicev, ugodnosti, ki pa so zagotovljene v moji pogodbi pa ni mogoce spreminjati brez mojega soglasja in seveda ga tudi ne bodo dobili....
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2009, 21:22
srus012 Uporabnik srus012 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce srus012
Član od: May 2006
Sporočila: 214
Privzeto Re: Trio paket in 2 uri zastonj v Telekom

Se pridružujem vsem razočaranim uporabnikom telefonije, ki sta jim z enostransko odločitvijo Telekoma izpuhteli dve uri zastonj pogovorov. Sicer gre za drobiž od drobiža, vendar mi poslovni pristop Telekoma ni prav nič kaj všeč - stalno mi "ugodno" ponujajo stvari, ki jih ne potrebujem in za katere pričakujejo dodatno plačevanje in vezave.

Meni bi npr. veliko bolj ustrezal pristop, ko bi za isto ceno dobil več oz. boljšo storitev - npr. naj spremenijo osnovno hitrost 1/256 v 2/512 ali kaj podobnega.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 11.05.2009, 09:28
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Ja, in mislite da boste dobitli nazaj ti dve uri zastojn klicev?
Odgovorite s citatom
Staro 11.05.2009, 09:59
minek Uporabnik minek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce minek
Član od: Nov 2007
Sporočila: 281

Dovolj strank jim mora račun zavrniti!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
2 uri, paket, telefonija, telekom, trio, uri, zaston

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Trio paket-uporabljal 5 mesecev, sedaj mi pa rečejo, da ga ne morm več ssheikh1 SiOL TV 8 06.03.2009 20:19
TRIO paket aikec O storitvah 1 22.12.2008 15:19
Prehod na paket TRIO -optika + fax feler Tehnična pomoč 3 17.11.2008 18:53
Trio paket, ki to ni seba O storitvah 1 31.10.2008 08:47
TRIO in kabelska TV predlog za nov paket Dravlje O storitvah 2 02.03.2008 13:18

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:46.