Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.01.2011, 07:48
mmml Uporabnik mmml ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Sporočila: 3
Privzeto Pohvala

Ne boste verjeli ampak ta zgodba je povsem resnična in se je zgodila v četrtek oz. petek. Torej takole: Siol TV (Siol Box) je začela izjemno nagajati, kockati, prasketati poleg tega pa se je Box vsake toliko sam od sebe resetiral. Noro. Ko v četrtek, 20.1.2011, ob 16.30 ni šlo več, sem klical na 080.... in "počakal na prostega operaterja". Klasični prijemi, običajni postopki, ki pa niso pripeljali daleč. Ni kazalo drugega, kot da se napako javi tehnični službi. Ok, sem si rekel, nekaj dni bo treba potrpeti potem pa kličem ponovno. Ni minilo pol ure (30 minut!) ko pokliče tehnik Telekoma na moj GSM. Kratek pogovor in pol ure kasneje je bil pri nas doma (bližina Štepanjskega naselja v Lj). Ob pol petih popoldan. Z novim modemom pod roko. Zamenja modem... nič bolje. Eno uro poskušanja, nastavljanja, telefoniranja s sodelavcem v centrali... nič bolje. Slika kockasta, nemogoča, za obupat. Serviser obupa, ura je že pozna. Obljuba, da se bo jutri, v petek dopoldan nadaljevalo reševanje težav. OK. Kaj hočemo. V petek dopoldan pokliče nekdo iz Telekoma, da so naredili to-pa-to-pa-to in če je kaj bolje. Ker sem bil v službi, nisem mogel preveriti. Kliče popoldan spet, če sem doma, da preverim če je TV ok. Pridem domov, prižgem Siol TV in... slika ko nova. Niti ene kockice, ljudje spet izgledajo kot ljudje in ne kot marsovci. Odlično. Kliče serviser, ki je bil prejšnji večer pri nas. Pove kaj so naredili, se opraviči za težave in zaželi lep vikend.

Ne, to ni pravljica, to se je zgodilo v resnici!!! Še sedaj ne morem verjeti, da je to bilo res, ampak ko pogledam sliko na TV vem da je res... vau... Vse pohvale tej Telekomovi ekipi (sem pa na žalost pozabil ime serviserja). Tako se dela!
Odgovorite s citatom
Staro 23.01.2011, 09:47
dani8 Uporabnik dani8 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 35
Privzeto Re: Pohvala

ja ker si doma blizu njihovih rok, me pa zanima kako bi se to odrezalo nekomu iz haloz ali prekmurja, verjetno bi dobil prej mlade.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 23.01.2011, 12:16
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719

Aja kaj so pa naredili, da ne kocka več? Najbrž nič, ker kockanje je posledica hčerinske firme planet9, ki je dobavitelj signala za siol. Pač kockanje je nehalo samo od sebe in verjemi bo tudi prišlo nazaj

Verjemi nič niso naredili, kar so ti rekli. Isto je bilo pri meni so rekli, da so zamenjali parico in ne vem še kaj, v resnici niso pa naredili nič. Ni kockalo eno popoldne, drug dan pa spet ista zgodba.

Verjemi, da je napaka na strani dobavitelja signala in pri temu telekom nima nič ( razen res zelo slabe parice in kablov, ki so nujni menjave, kar se pa redko zgodi ).

Nazadnje uredil kikus20 : 23.01.2011 ob 12:19.
Odgovorite s citatom
Staro 23.01.2011, 13:39
clutch Uporabnik clutch ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 95

@kikus20, ti imaš očitno neke nadnaravne sposobnosti, da vse veš. Mi lahko zaupaš, ali bo 2012 res konec sveta?
Odgovorite s citatom
Staro 23.01.2011, 14:25
mmml Uporabnik mmml ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 3

EJ, Kikus, ne vem kaj so naredili. Bilo je sicer nekaj govora da so nekaj zamenjali ampak... ne vem. Dejstvo je, da je sedaj slika idealna, brez ene same napakice. Koliko časa bo taka me pravzaprav v tem trenutku ne zanima. Zakaj bi se že danes sekiral, da bo jutri mogoče vsa skockana? Dejstvo je, da so zrihtali (kakorkoli že) in to praktično takoj in da so se tudi zanimal, če je v redu.
Odgovorite s citatom
Staro 23.01.2011, 20:00
marky007 Uporabnik marky007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 28

Citat:
Objavil-a clutch Prikaži sporočila
@kikus20, ti imaš očitno neke nadnaravne sposobnosti, da vse veš. Mi lahko zaupaš, ali bo 2012 res konec sveta?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
pohvala

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Pohvala Siol-u MIKO SiOL TV 22 28.01.2010 10:37
Pohvala oskar1 Tehnična pomoč 0 14.09.2009 17:24
Pohvala ursa SiOL TV 16 16.06.2009 23:21
tudi pohvala stric Tehnična pomoč 1 25.02.2007 00:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:29.