Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.08.2006, 17:20
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 370
Privzeto Nadgradnja Trio paketa za drugi TV

22.08.2006 sem preko moj siol-a oddal zahtevek za nadgradnjo trio paketa za drugi TV (za uporabo preko računalnika), ker pač imam to možnost - preveril preko Moj Siol-a. Zanima me kako bom izvedel kdaj bo nadgradnja izvršena, saj sem na 0801000 izvedel, da o tem ne obveščajo uporabnikov.
Odgovorite s citatom
Staro 27.08.2006, 18:04
drnovurb Uporabnik drnovurb ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce drnovurb
Član od: Jan 2006
Sporočila: 213
Privzeto Re: Nadgradnja Trio paketa za drugi TV

Mislim da dobiš na mail... nisem pa siguren.
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2006, 06:45
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a Dravlje
22.08.2006 sem preko moj siol-a oddal zahtevek za nadgradnjo trio paketa za drugi TV (za uporabo preko računalnika), ker pač imam to možnost - preveril preko Moj Siol-a. Zanima me kako bom izvedel kdaj bo nadgradnja izvršena, saj sem na 0801000 izvedel, da o tem ne obveščajo uporabnikov.
pomoje bo ta teden enkrat. Nalog je že v montaži. spomni me proti koncu tedna da preverim.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2006, 07:41
Rusmira Uporabnik Rusmira ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 18

Tudi jaz sem 22.08.2006 oddal naročilo za dodatno TV. A je že za mene tudi nalog v montaži? Zanima pa me, ker nevem če sta pri meni sploh možna dva TV, ker sem cca. 2 KM od centrale.

Hvala.
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2006, 07:53

Citat:
Objavil-a Rusmira
Tudi jaz sem 22.08.2006 oddal naročilo za dodatno TV. A je že za mene tudi nalog v montaži? Zanima pa me, ker nevem če sta pri meni sploh možna dva TV, ker sem cca. 2 KM od centrale.

Hvala.
ne je še pri prodajnikih na TK
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2006, 08:01
Novinec

Ja kaj pa to pomeni? Še vedno nevem, ali sta dva TV na mojem priključku sploh možna.
Sem že večkrat klical na 0801000 da bi preveril, pa so vedno vsi operaterji zasedeni
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2006, 08:03

Citat:
Objavil-a Rusmira
Ja kaj pa to pomeni? Še vedno nevem, ali sta dva TV na mojem priključku sploh možna.
Sem že večkrat klical na 0801000 da bi preveril, pa so vedno vsi operaterji zasedeni
naročilo je bilo sprejeto, kar pomeni, da glede na oddaljenost je možno. Bodo pa vas zdej prestavili in bomo videli ali gre.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2006, 08:07
Novinec

Hvala lepa. Samo to sem hotel vedet.
Bom pa sedaj kaki teden počakal, preden se oglasim, če nebom dobil nobenega obvestila ali dela ali ne.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 19:02
vezalke Uporabnik vezalke ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 6

Mene pa zanima zakaj cakam na preklop iz single na trio ze več kot 2 meseca in pol?Namreč dal sem zahtevek preko spletnih strani,da mi preklopijo ma trio, klical sem na 0801000 kjer mi je bilo receno,da zadeva traja 3-4 tedne,da se uredi. Minilo je dobra dva meseca in pol pa še vedno nic!!! Od centrale sem oddaljen 170m, tako da v tem ni problem! A lahko prosim kdo izmed vas, ki dela pri siolu zadevo malo pohitri?Namrec prekinil sem narocnino na kabelsko, zdej sem pa ze vec kot mesec in pol brez, tako da tole je skrajno amatersko in prosim,ce se tole uredi v najkrajsem moznem casu!
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2006, 10:42
joze Uporabnik joze ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 238

Sam sem naročil za drugi tv oddal v ponedeljek zvečer, v torek zjutraj pa je bila hitrost že nadgrajena. Pohvalno.
Naročil sem tudi drugega aminota, pa me zanima kako ga bom dobil in kdaj. Mogoče bi lahko na koncu te aplikacije za naročanje bilo obvestilo o nadaljnih postopkih. Npr: Naročeno opremo vam bomo poslali po pošti ali pa opremo lahko prevzamete ..... Zdaj samo naročiš in potem niti ne veš pri čem si.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
drugi, nadgradnja, paketa, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:30.