Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.05.2007, 12:45
MrPepper Uporabnik MrPepper ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 23
Privzeto Cena storitev

Pri Siolu imam študentski paket že kar nekaj let. Če se ne motm, so nekej časa nazaj dali popust za stalne naročnike, ki ga je bilo potrebno aktivirati. (popust je bil nekaj okoli 1EUR) To sem tudi storil, vendar se je že po nekaj mesecih na računu ponovil stari znesek (višji). Takrat so se opravičili, ker so naredili napako in nam naslednji mesec računali toliko manj, vštevši popust. Potem pa je ne vem kdaj ta popust ponovno izginil. Ko sedaj primerjam ceno za nove naročnike in znesek z mojega računa sta popolnoma enaka, torej ni več popusta, vendar kot sem zastopil takrat, naj bi bil to stalen popust, so ga ukinil?

Pa še eno vprašanje, sedaj ko vidim akcijo za duo študent za nove naročnike, imajo 4 mesece brezplačne naročnine

Je možno prekinit trenutno razmerje in se ponovno prijavit z ugodnostmi te akcije brez dodatnih stroškov?

Mislm, da bi bla lepa gesta s strani Siola, da z raznimi akcijami, poleg novih naročnikov, nagradi tudi tiste, ki jim že več časa nudijo stalni priliv.

Lep pozdrav
Odgovorite s citatom
Staro 03.05.2007, 16:29
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521
Privzeto Re: Cena storitev

Je možno, ampak moraš dejansko prekinit naročniško razmerje in po vsej verjetnosti bit kak dan tudi brez neta.
Odgovorite s citatom
Staro 03.05.2007, 16:43
shyama Uporabnik shyama ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 101

Ja samo ko prekineš NR izigubiš popust na zvestobo, pa tudi dokler te ne bi izključili ne bi mogel na novo naročit , tako da bi bil prej kakšen mesec brez interneta
Odgovorite s citatom
Staro 03.05.2007, 18:13
Novinec

Citat:
Objavil-a shyama Prikaži sporočila
Ja samo ko prekineš NR izigubiš popust na zvestobo, pa tudi dokler te ne bi izključili ne bi mogel na novo naročit , tako da bi bil prej kakšen mesec brez interneta
Razumem, vendar kakšen popust na zvestobo, če ga ni?

Čeprav imam vsaj 3 leta internet plačujem sedaj 26,18 EUR mesečno, pri čemer novi naročniki plačujejo samo 26 EUR/mesec vsaj glede na tole razpredelnico

P.S.
Imam samo osnovni študentski paket, brez telefonije in televizije, ter drugih dodatnih storitev

Nazadnje uredil MrPepper : 03.05.2007 ob 18:16.
Odgovorite s citatom
Staro 03.05.2007, 19:33
Pripravnik

pokliči na 080 1000 (1) in naredi prehod na novo pogodbo pa boš imel tudi ti tako ceno

prehod je brezplačen, sklepam da imaš še Callisto modem, dobiš drug modem , izbereš storitve , ki jih želiš imeti ....
Odgovorite s citatom
Staro 03.05.2007, 20:11
Novinec

Citat:
Objavil-a shyama Prikaži sporočila
pokliči na 080 1000 (1) in naredi prehod na novo pogodbo pa boš imel tudi ti tako ceno

prehod je brezplačen, sklepam da imaš še Callisto modem, dobiš drug modem , izbereš storitve , ki jih želiš imeti ....
Ja bo že treba tako, hvala za odgovor

Lep pozdrav
Odgovorite s citatom
Staro 03.05.2007, 20:14
Pripravnik

sporoči kaj si naročil
Odgovorite s citatom
Staro 04.05.2007, 08:09
bastard Uporabnik bastard ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 30

upam da t2
Odgovorite s citatom
Staro 04.05.2007, 13:03
Novinec

Zadeva je sledeča:

Poklical sem na Siol in naredil preklop iz starega na nov račun pri Telekomu za paket Internet VDSL 1/1.
Priznali so mi tudi 7% popust na stalnega naročnika tako, da je cena storitve sedaj 25,11 mesečno, po mojem izračunu.
Sedaj moram samo še počakati pogodbo in preklop na novo tehnologijo v centrali, ter nov modem.

Z moje strani je to vredu in ostajam naročnik pri Siolu.

Lep pozdrav
Odgovorite s citatom
Staro 04.05.2007, 14:17
Novinec

Citat:
Objavil-a bastard Prikaži sporočila
upam da t2
Sem razmišljal tudi v tej smeri, ker imajo res ugodno ponudbo, vendar ko sem brskal po internetu, sem prebral, da je imelo veliko ljudi slabe izkušnje z njimi (nestabilna povezava, izpad povezave, neučinkovitost pri reševanju težav, nestrokoven pristop,...), poleg tega ne nudijo varnostnega paketa, tako da na podlagi teh dejstev mislim, da je Siol še vedno precej boljši od ostalih ponudnikov, navkljub višji ceni.

Tudi moje izkušnje s Siolom v preteklih letih so zelo pozitivne in razen občasnih motenj v omrežju zaradi vzdrževalnih del in podobnega, nisem imel večjih problemov.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cena, storitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zakaj tako visoke cene storitev? igli O storitvah 17 02.09.2008 18:32
Cena VDSL2 simch O storitvah 18 25.03.2007 01:45
Sagem STB - storitev trenutno ni na voljo v celoti janezpesec1 SiOL TV 3 27.01.2007 19:23
Cena nafte ali benza po svetu anarchy Svet 2 18.10.2006 18:48

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:12.