Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.01.2010, 20:38
Gregor K. Uporabnik Gregor K. ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 41
Thumbs down Težave s SiOL storitvami

Že od novega leta imam težave s SiOL storitvami.

Na vsakih nekaj minut se prekine povezava, nato pa se čez nekaj minut povrne. Če sta hkrati priklopljena dva računalnika se vse sesuje, prav tako, če med gledanjem televizije prižgem PC in grem na internet.

Na SiOL-ovo tehnično pomoč kličem in pišem že od takrat. Vsakič, ko sem jih poklical oz. jim napisal e-mail, so (razen prvič) govorili, da se težave odpravljajo.
Težav seveda še niso odpravili. Vsakič so tudi rekli, da bo prišel tehnik, prišel je le enkrat in takrat je zamenjal modem.

Ali resnično ne morete odpraviti težav?

Nazadnje uredil Gregor K. : 08.04.2011 ob 21:25.
Odgovorite s citatom
Staro 20.01.2010, 22:27
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Težave s SiOL storitvami

Prosim sporočite mi vaše uporabniško ime na ZS(zasebno sporočilo) pa jutri preverim kaj se dogaja.
Odgovorite s citatom
Staro 22.01.2010, 08:17
zanussi Uporabnik zanussi ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 14
Privzeto Re: Težave s SiOL storitvami

Jaz pa imam težave z internetno povezavo že kar nekaj časa, natančneje od 11.10.2009.Takrat se mi je prvič po dolgem času prekinila povezava in pri ponovnem poskusu povezave mi je javljalo napako 678.Napako sem prijavil na št 0801000 in po dveh dneh se je oglasil tehnik me vprašal če internet že dela.Odgovor je bil seveda negativen.Rekel je da bo resetiral centralo in da naj potem poskusim.Ker ni bilo uspeha,je napako posredoval GVO-ju,kateri je naredil meritve linije in ker je signal bil,niso nič naredili.Po parih dneh je spet sledil klic in tehnik je rekel da je napaka za nedelovanje na inštalaciji v hiši ter da bo treba pregledati vse kable.Tudi ko sem mu povedal da je napeljava v hiši nova in da je montažo opravil delavec iz telekoma ni nič pomagalo,on je naprej trdil svoje.Moral sem vzeti dopust in ostati doma,da so prišli strokovnjaki k meni in STROKOVNO ugotovili da je z kabli res vse OK.More še ni bilo konec,trije tedni brez povezave,nato pa končno klic.Priklopili smo vas na drug kabel in zdaj bo delovalo.Ja pa ja.Dali so me res na drugo linijo,a kot zgleda na preobremenjeno.Hitrost prenosa je padla na 80 KB/s s tem da je ta hitrost čez vikend samo 4KB/s,kljub neprestanemu klicanju pa se ne zgodi nič,razen da vsake toliko pokličejo in povejo da so resetirali centralo.
Edina stvar ki jo pa res dosledno opravljajo pa je pošiljenje položnice,katera mora seveda biti redno in pravočasno plačana.

Nazadnje uredil zanussi : 25.01.2010 ob 04:49.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
siol, storitvami, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave s siol TV in siol telefonom Tadejgg Tehnična pomoč 4 07.07.2009 21:36
Težave z blokiranjem siol tv plus vmesnika rešene ( okvarjen komunikator sagem ) kikus20 Tehnična pomoč 0 18.02.2009 13:14

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:49.