Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 29.04.2007, 14:11
Jelengar Uporabnik Jelengar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Jelengar
Član od: Feb 2005
Sporočila: 2.234
Privzeto Re: Kaj vas moti pri puncah?

Nic kaj takega nisem rekel, da bi se dalo sklepat o moji (ne)zmotljivosti.. Ti vidis to kar ni, in ne vidis to kar je.

Imas pa cudno definicijo za "kolege". Kje so pa tu prijatelji, znanci, sosolci, sodelavci? Kolega sta dva policaja, zdravnika, sosolca, studenta .... Ponavadi te mama sprejme taksnega kot si in ti pomaga v stiski. Ej Semeniv, se marsikaj nimas razjasnjenega. Koliko si pa star? 12 let? Ah, saj bos odrastel (morda).
Staro 29.04.2007, 14:21
semeniv Uporabnik semeniv ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 95

Ti slabo vidiš pred nekaj dnevi sem napisal, da imam 22 let. Zato sem rekel, da misliš da si nezmotljiv, ker ko sem rekel da sem se zmotil pri puncah, si rekel, da sem sam naredil napako. Kot da se ti nisi nikoli zmotil pri punci. Kolko pa maš ti sploh let?
Staro 29.04.2007, 14:54
Banned

Poglej, zakaj krivit punco, ce si se pa TI v njej zmotil? Povedano drugace. TI si tisti, ki si imel zmotno predstavo o doticni punci. Metat vse punce v en kos je pa res kretenizem. Vsaka je drugacna (razlicna) in vsaka je poseben bozji dar (karkoli to ze pomeni).

12 let sem omenil sarkasticno, kajti zvenis kot, da si star komaj 12 let - torej nedorasel. In moja starost pri vsem tem nima nobene zveze. Matr, ce se tudi s puncami tako pogovarjas, saj ni cudno, da vse bezijo od tebe. Povedano drugace. Problem je v tebi, in ne v puncah. Punce so taksne kakrsne so. Treba je najti samo tako, ki ti odgovarja. Ampak isto velja tudi za tvojo bodoco "zrtev". Oba morata "odgovarjati" eden drugemu. In se nekaj. Najhitreje jo najdes, ce jo sploh ne isces.

Nazadnje uredil Jelengar : 29.04.2007 ob 14:57.
Staro 29.04.2007, 14:58
Novinec

Samo se izgovarjaš celi čas. Tebe očitno punce majo tak rade, da si sam v sebe zaljubljen. Ko boš pristal na realna tla bo to hudo. Zato te raje blokiram!
Staro 29.04.2007, 15:04
Banned

I rest my case.
Staro 29.04.2007, 17:45
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Semeniv, oprosti, ampak ne razumem.......kaj pa si ti želel od te punce oz. od teh treh ali štirih punc, ki si jih povabil na pijačo......da so tvoje kolegice ali so ti bile tako všeč, da si jih želel za punco oz. si se zaljubil v njih........?
Staro 29.04.2007, 17:48
Novinec

Hotel sem jih spoznat, da bi lahko bili kolegi.
Staro 29.04.2007, 18:01
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037

Ampak če mene en naključni znanec kar naenkrat pokliče in me povabi na kavo, se bom tud jaz umaknila (in verjetno skoraj vsaka), ker ne bom vedela kaj pričakuje ... in bom raje vnaprej bolj distancirana in pazila, da ne bom kdaj z njim na samem, ampak samo v družbi - da ne bi niti kaj poskušal in bi ga potem razočarala.

Drugače je, če te povabijo v družbo ... ali pa se slučajno srečava na cesti in mi v tistih par besedah reče, če greva na kavo.

Tisto vnaprej pa deluje res vse tako splanirano, da mi ni všeč....

In govorim o naključnih znancih, bivših sošolcih in podobno - kar si tudi ti dekletom, ki si jih vabil. Ko se pa enkrat že poznaš in si že kolega, pa lahko kar pokličeš in rečeš, če gre na kavo
Staro 29.04.2007, 18:43
Novinec

Z drugimi fanti, ki jim ustrezajo po videzu pa grejo na pijačo? To je potem navadna površnost. Sploh pa še enkrat ponavljam, da sem tiste punce vprašal, ki sem jih malo že poznal.
Staro 29.04.2007, 18:59
TuNina Uporabnik TuNina ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce TuNina
Član od: Apr 2003
Sporočila: 17.953

a punce ne bi smele same izbirat, s kom bodo šle na pijačo?

Značke
kaj, moti, puncah, vas

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Muslimane v BIH moti božič Knez Svet 21 03.01.2007 18:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:32.