Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.07.2007, 20:10
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752
Privzeto bitdefender licenca-vprasanje

Kot se ve imamo uporabniki Siolovih storitev na razpolago eno letno "brezplacno" licenco za bitdefender -ZA 2 RACUNALNIKA.

Zanima me ravno glede te omejitve za 2? ... Namrec ce dam primer: Da imam bitdefender namescen ze na enem laptopu in se na enem osebnem racunalniku... Pa se odlocim, da na osebnem zbrisem bitdefender in ga namestim na tretji racunalnik,ki pride v dnevno sobo-bi bila registracija uspesna???-sprasujem namrec,ker je bila ze uveljavljena na dveh.

Ali pa bi mogoce bila tako ali tako registracija uspesna tudi na tretjem, vendar bi s tem krsil pravila ???

hvala
Staro 23.07.2007, 23:11
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130
Privzeto Re: bitdefender licenca-vprasanje

Malo si zgrešil, 1 licenca / leto brezplačna. Torej ko ti prva licenca poteče, jo podalšaš tako, da naročiš novo.

Zakaj omejitev na 2 PCja (1 navaden pc in 1 prenosni) - pač taka licenca, obstajajo še drugačne (več kot 2pcja) vendar ta je zakupljena
Odgovorite s citatom
Staro 24.07.2007, 13:43
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
Malo si zgrešil, 1 licenca / leto brezplačna. Torej ko ti prva licenca poteče, jo podalšaš tako, da naročiš novo.

Zakaj omejitev na 2 PCja (1 navaden pc in 1 prenosni) - pač taka licenca, obstajajo še drugačne (več kot 2pcja) vendar ta je zakupljena
Amm... ne vem kje vidis, da sem zgresil. Vse sem napisal logicno in tocno tako kot pravis ti. Imam na enem navadnem PC in enem laptopu-prenosni. Zanima me le to, ce zbrisem iz tega navadnega in dam na drugega navadnega -bi na tem bila aktivacija uspesna, ali ne bi slo, ker je bil aktiviran ze na 2eh .? (potece pa tam nekje po letu 2008 drugac licenca)....

Ali pa da ti povem na lažjem primeru, da boš potem mogoče lažje razumel :D .... Če imaš nameščen in aktiviran bitdefender na prenosnem in na navadnem raunalniku
In nabaviš nov računalnik ter ga zamenjaš z prejšnim "navadnim" .Bo aktivacija ključa na tem uspešna, ali bo zavrnalo češ, da je že 2x izkoriscena.

Nazadnje uredil mckeky : 24.07.2007 ob 14:27.
Odgovorite s citatom
Staro 24.07.2007, 19:49
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130

tolko za info sm te razumel kaj želiš, vendar za stavek eno letno "brezplacno" licenco za bitdefender sem komentiral, da si malo zgrešil.

In ja, bo šlo normalno, sicer pa probat ni greh
Odgovorite s citatom
Staro 24.07.2007, 22:36
Uporabnik

aha no ja sj ..itak bi probo :D ... sam se nimam ta tretje "kište" doma se je pa fajn mal prej pozanimat
Staro 30.07.2007, 09:06
krompircek Uporabnik krompircek ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 68

menda se da, sam sm slisal, da pol skenslajo kr enkrat...menda spusajo skos testerje vsake tok cajta, pol pa ti pac preskenira kolk se jih prjavla s to kodo in ce je prevec ti pac stornira kodo.
Odgovorite s citatom
Staro 30.07.2007, 09:45
peternelj Uporabnik peternelj ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 111

Citat:
Objavil-a mckeky Prikaži sporočila
Amm... ne vem kje vidis, da sem zgresil. Vse sem napisal logicno in tocno tako kot pravis ti. Imam na enem navadnem PC in enem laptopu-prenosni. Zanima me le to, ce zbrisem iz tega navadnega in dam na drugega navadnega -bi na tem bila aktivacija uspesna, ali ne bi slo, ker je bil aktiviran ze na 2eh .? (potece pa tam nekje po letu 2008 drugac licenca)....

Ali pa da ti povem na lažjem primeru, da boš potem mogoče lažje razumel :D .... Če imaš nameščen in aktiviran bitdefender na prenosnem in na navadnem raunalniku
In nabaviš nov računalnik ter ga zamenjaš z prejšnim "navadnim" .Bo aktivacija ključa na tem uspešna, ali bo zavrnalo češ, da je že 2x izkoriscena.
Ti samo prepiši reg. kodo, na drugi računalnik instaliraj BD in vpiši kodo pa mora delat vsaj pri meni dela.
Staro 30.07.2007, 11:22
Uporabnik

Citat:
Objavil-a peternelj Prikaži sporočila
Ti samo prepiši reg. kodo, na drugi računalnik instaliraj BD in vpiši kodo pa mora delat vsaj pri meni dela.
Ja že že, sam pol je tale omejitev na 2 racunalnika tako malo bol pod narekovaji
Bi pa dal se najbol prav krompircku ... Vrjetno, da ce bi se vecje kolicine racunalnikov reg. z isto registrsko kodo bi se dala na ban listo.

Nazadnje uredil mckeky : 30.07.2007 ob 11:25.
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2007, 23:12
koma Uporabnik koma ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 11

Hojla

Na spletni strani Parametice (www.parametica.si) sem zasledil, da je za uporabnike Siol storitev na voljo brezplačini paket BitDefender Internet Security 2008. Ali to drži ali ne?

LP

Odgovorite s citatom
Staro 05.10.2007, 07:00
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Verjetno je isto kot je bilo prejšno rundo ob nadgradnji. Enostavno si z neta snel isti rang programa (tudi angleška različica je delala) ga naložil in registriral z obsteječim SIOL ključem. "Siol" verzija je bila pripravljena precej kasneje.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bitdefender, licencavprasanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Bitdefender - problemi/vprašanja/nasveti manc Računalništvo in internet 200 24.11.2009 14:20
kratka vprašanja, nasveti, predavanja ... kalin Gospodarstvo 176 29.10.2009 20:39
ED2k, eMule - pomoč & podpora JohnnyEnglish Računalništvo in internet 908 26.11.2008 16:46
Vprasanje glede vezave dveh aminov v mrezo janezpesec1 SiOL TV 1 04.09.2006 17:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:33.