Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 11.03.2013, 00:46
Bostyan87 Uporabnik Bostyan87 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Bostyan87
Član od: Nov 2011
Naslov: 5270 Ajdovščina
Sporočila: 21
Privzeto Re: TopTrio HD + Mega HD

To je brezveze ker večina jih ne zanima HD kot tudi ne mene in sedaj bom plačeval več zakaj samo zaradi HD kar neki. Prej je bilo boljše, če si želel si dodal paket HD. Sedaj pa prisilno moramo imet HD kanale, če pa sploh nas ne zanimajo!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 11.03.2013, 08:29
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.309

Citat:
Objavil-a Bostyan87 Prikaži sporočila
To je brezveze ker večina jih ne zanima HD kot tudi ne mene in sedaj bom plačeval več zakaj samo zaradi HD kar neki. Prej je bilo boljše, če si želel si dodal paket HD. Sedaj pa prisilno moramo imet HD kanale, če pa sploh nas ne zanimajo!!!!
Meni sedaj bolje to všeč dam 2.5 eur več pa mam 17 kanalov v HD prej pa je blo 9 eur za 10 al 12 kanalov...

Tak da vsakemu svoje..
Staro 11.03.2013, 09:13
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 453

Citat:
Objavil-a Rusy Prikaži sporočila
Meni sedaj bolje to všeč dam 2.5 eur več pa mam 17 kanalov v HD prej pa je blo 9 eur za 10 al 12 kanalov...

Tak da vsakemu svoje..
- najboljš je SiOL-U. Prej je dobil nekaj sto po 9€, sedaj pa večkrat tisoč po 2,5€.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2013, 13:21
Mislim Uporabnik Mislim ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 235
Wink Re: TopTrio HD + Mega HD

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Za pozen odgovor se opravičujem. Spodaj sem napisal, kako se bo paket spremenil s 1. 4. 2013. Od 6. 3. 2013 so vsebinske spremembe že vidne.

Paket TopTrio Mega programska shema (ne glede na tehnologijo) se naročnina poviša za 2,5 EUR. Paket se spremeni v TopTrio Mega HD (22 programov več).

Paketom TopTrio HD (ne glede na tehnologijo) naročnina ostaja enaka. Paket se spremeni v TopTrio Mega HD (51 programov več).

Paketom TopTrio Mega shema in dodatek HD (ne glede na tehnologijo) naročnina nižja za 5 EUR. Paket se spremeni v TopTrio Mega HD (9 novih HD-programov in 5 SD programov).

LP
Jure
Prilagoditi bo treba Izbirnik TopTrio paketov

Link: http://www.siol.net/storitve/izbirni..._izbirnik.aspx
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2013, 15:01
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.384

Res je, posodobil se bo 4. 4. 2013 ...

Lp
Jure
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2013, 15:55
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659

Citat:
Objavil-a Bostyan87 Prikaži sporočila
ja tole vsiljevanje hd kanalov vsem naročnikom je kr neki. jaz hd kanalov ne potrebujem. in to zato ker jih od 50 ima podnapise samo 3.

in če jih ne potrebujem zakaj pol moram plačevat za njih?

siol bi enostavno rešil ta problem tako da dajo na izbiro dva mega paketa : mega in mega hd.

recimo na t-2 bojo uvedli XL HD paket. kateri je v bistvu isti kot MEGA HD na siolu. vendar kljub temu ne bojo ukinli L paketa. L paket ostaja takšen kot je. torej tisti ki HD kanalov nočejo oziroma jih sploh ne morejo imet bojo ostali na L paketu.

ne pa tak kot na siolu kjer sedaj mega paketa brez HD kanalov sploh ne moreš več imet.

Nazadnje uredil bond008 : 02.04.2013 ob 15:59.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2013, 17:01
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.018

Čez par let glavnih kanalov sploh najbrž več ne bo v SD. Potem se boš pa jokal.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2013, 21:33
zirafa13 Uporabnik zirafa13 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2013
Sporočila: 1
Question Re: TopTrio HD + Mega HD

Sem naročnik Top Trio HD na optiki in ni mi jasno, zakaj mi na vseh HD kanalih, ki sem jih do 30.3.2013 imel v dodatku HD (Animal Planet HD, Discovery HD...) javlja, da moram dodatno naročiti Mega HD shemo. Glede na spodnji uradni post:

Paket TopTrio Mega programska shema (ne glede na tehnologijo) se naročnina poviša za 2,5 EUR. Paket se spremeni v TopTrio Mega HD (22 programov več).

Paketom TopTrio HD (ne glede na tehnologijo) naročnina ostaja enaka. Paket se spremeni v TopTrio Mega HD (51 programov več).

Paketom TopTrio Mega shema in dodatek HD (ne glede na tehnologijo) naročnina nižja za 5 EUR. Paket se spremeni v TopTrio Mega HD (9 novih HD-programov in 5 SD programov).

bi se mi moral paket spremeniti v TopTrio Mega HD, torej bi moral imeti to vključeno. Na svojem servisnem portalu pa vidim standardno programsko shemo in dodatek HD (ki sploh ne obstaja, saj naj bi ga zamenjal Eurosport HD). To ni to, kar je bilo zapisano v postu? Tudi cena za naročilo Mega HD ni nikjer vidna (na komunikatorju ni, na portalu prav tako ne...)

Ali ima še kdo podoben problem? Lahko kdo od siola poda več informacij?
Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2013, 22:00
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 453

Citat:
Objavil-a bond008 Prikaži sporočila
ja tole vsiljevanje hd kanalov vsem naročnikom je kr neki. jaz hd kanalov ne potrebujem. in to zato ker jih od 50 ima podnapise samo 3.

in če jih ne potrebujem zakaj pol moram plačevat za njih?

siol bi enostavno rešil ta problem tako da dajo na izbiro dva mega paketa : mega in mega hd.

recimo na t-2 bojo uvedli XL HD paket. kateri je v bistvu isti kot MEGA HD na siolu. vendar kljub temu ne bojo ukinli L paketa. L paket ostaja takšen kot je. torej tisti ki HD kanalov nočejo oziroma jih sploh ne morejo imet bojo ostali na L paketu.

ne pa tak kot na siolu kjer sedaj mega paketa brez HD kanalov sploh ne moreš več imet.
Kot sem enkrat že omenil, je bila za SiOL to odlična poslovna poteza. Predvidevam, da so imeli zelo malo naročnikov HD paketa, verjetno nekaj sto, sedaj pa vsi najmanj sto tisoč plačujemo po 2,5 €. Četudi nekateri ne potrebujejo oz. nekateri sploh nimajo pogojev za to.
Odgovorite s citatom
Staro 03.04.2013, 01:34
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

zakaj nimam vseh hd programov, ce sem narocen na toptrioHD, mene ne zanima mega paket, ampak samo hd programi.

citiram

torej, zakaj nimam vseh hd programov, fora je v tem, da je privzeto standard shema, ki je 5 eur cenejsa od mega, ampak nikjer ni to omenjeno, da moramo narocit mega shemo, da dobimo preostale hd programe

Nazadnje uredil gorann3 : 03.04.2013 ob 01:40.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
mega, toptrio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Št. TV programov v paketu TopTrio Vrhica SiOL TV 8 25.02.2013 10:20
Programski paket Mega manc SiOL TV 4 08.12.2010 20:43
Mega paket larisa SiOL TV 28 17.07.2009 11:38
Bil/a sem na koncertu... Njuška Trap Glasba 572 06.12.2008 16:26
1 mega na en 2 mega simnovv Tehnična pomoč 22 01.09.2006 20:39

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:33.