Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Filmi

Filmi vse o filmih, DVD, video, kino ...

Orodja za teme
Staro 13.03.2006, 07:45
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060
Privzeto Hostel

V soboto sem si ogledal film. QUENTIN TARANTINO bljak. pa dobr režiser mije bil doslej.

Kot prvo naj povem, da je film totalen idiotizem, kar se tiče nepravilnosti podatkov oz. izkrivljanja resnice. tako za amsterdam kot za slovaško. oboje sem že večkrat obiskal. bljak. našopajo tok nepravilnih informacij in predstavijo tako izkrivljen pogled, da ti slabo rata. že samo zaradi tega sem hotel zapustiti dvorano, sam sem sedel bolj v sredini in mi ni blo za motit druge. napaka.

Kot drugo naj povem, da je film na ravni 5 razrednega hollywooda. način, na kakršnega je posnet itd. nikakor ne spada v A kategorijo.

Kot tretje naj povem, da tisti s slabimi živci, NE GLEDAT. sam sem videl že precej krvi, tudi resnične(na netu), ampak pri temu ti skoraj postane slabo.

Kot četrto naj povem, da so me še bolj znervirale reakcije občinstcva. zraven mene je sedel tipo, star kakšnih 30, pač moral bi biti zrel. tip je bil čist navdušen nad krvjo. bljak. primitivc. nekako razumem malinovce za mano. sta vzklikala ko nora, ko je blo kej. še posebi na koncu, ko se ena azijka vrže pred vlak in je zelo nazoren posnetek špricanja krvi po potnikih na peronu. če ne bi mel zraven punce, bi vsakega enkrat okol kepe. najbolj žalostno pa je, da je takšne reakcije imela polovica dvorane. BLJAK, BLJAK, BLJAK.

kot peto naj povem, da sma imela pokvarjen večer. js sem bil zaradi vsega povedanega zelo zelo znerviran.ona pa tudi.

STROGO ODSVETUJEM oz. PRIPOROČAM NEOGLED. SE NE SPLAČA. TAKŠNEGA IDIOTIZMA ŠE V ŽIVLJENJU NISEM GLEDAL.
Staro 13.03.2006, 08:04
iri Uporabnik iri ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce iri
Član od: Mar 2004
Naslov: barrel of a gun
Sporočila: 14.338
Privzeto Re: Hostel

Citat:
V soboto sem si ogledal film. QUENTIN TARANTINO bljak. pa dobr režiser mije bil doslej.
Tarantino je bil zgolj producent, ne režiser tega, tko da ne vem, kaj imajo njegove režiserske sposobnosti veze.

Citat:
sam sem videl že precej krvi, tudi resnične(na netu), ampak pri temu ti skoraj postane slabo.
u vau, ti si pa iskusan

Citat:
Kot četrto naj povem, da so me še bolj znervirale reakcije občinstcva. zraven mene je sedel tipo, star kakšnih 30, pač moral bi biti zrel. tip je bil čist navdušen nad krvjo. bljak. primitivc. nekako razumem malinovce za mano. sta vzklikala ko nora, ko je blo kej. še posebi na koncu, ko se ena azijka vrže pred vlak in je zelo nazoren posnetek špricanja krvi po potnikih na peronu. če ne bi mel zraven punce, bi vsakega enkrat okol kepe. najbolj žalostno pa je, da je takšne reakcije imela polovica dvorane.
To je pa čar tega, da gledaš film v kinu, dragi moj. Občinstvo pride v zakup. Žal.

Citat:
kot peto naj povem, da sma imela pokvarjen večer. js sem bil zaradi vsega povedanega zelo zelo znerviran.ona pa tudi.
Zdravilo - drugič ne hodi gledat takih filmov, če imaš tako rahle živce. Vsaj ne v kino. :wink:
Staro 13.03.2006, 08:21
castor Uporabnik castor ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce castor
Član od: Jul 2004
Sporočila: 11.923

:big:
Staro 13.03.2006, 08:52
Mojster

iri: nisem vedel, da je tak debilen film. kot rečeno. bolj debilnega še nisem gledal. zanimam pa me menje vseh, ki so ga tudi gledali. za tarantina sem spregledal, da je zgolj producent. to veliko razloži. ker film ni posnet na njegov način. nisem vedel. vsi delamo napake.

pa ne bit sarkastična. vsi smo videli že veliko krvi(holivudkse). če pa želiš videti nekaj, kar te za kr nekaj dni spravi iz tira, pa ti predlagam "Unknown russian soldier"(če je še kje na p2p ). Pa da boš vedela vsaj približno o čem govorim. Skupina čečenskih skrajnežev sredi gozda snema, ko mlademu ruskemu vojaku(moje starosti), v goltanec zabije ogromen nož, in mu počasi razpara vrat(kot da bi rezal vrat kozi). Nato pade po tleh in eden od njjih mu stopi na vrat ter ga pritiska ob tla. fant gleda proti kameri.najhuje pri tem ni vizualna podoba, ampak zvok goltanja krvi in dušenje z njo. evo, zdle sem dobu kurjo kožo. da ne bo pomote. pa cela družba je mela "probleme" zaradtega posnetka. Dokler nisi videla tega in podobnih posnetkov, nimaš kej za komentirat. smo včasih s kolegi precej brskali za takimi stvarmi po netu. v srednji šoli. zato pravim, da sem videl že precej. na "platnu".pa tudi želodec imam močan. brez skrbi.

oprosti, ampak men se zdi bolano, če folk uživa v najbolj krvavih prizorih.

pa hvala, da se oba oglašata, če ga še nistavidela. konstruktivizem nekaterih mi je zelo všeč.

prosim, če tole komentirate tiste, ki ste ga gledali.

Nazadnje uredil nejc : 13.03.2006 ob 08:57.
Staro 13.03.2006, 09:01
Luka2k Uporabnik Luka2k ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce Luka2k
Član od: Dec 2001
Naslov: AntiTemp
Sporočila: 24.989

za popeezdit

lej nejc... moraš vedet, da tista kri, ki se pojavlja v filmotih, tud slučajno ni prava. Izjeme so zelo retke.
Če ti dela probleme že kri v filmotu, ne vem zakaj iščeš po internetu real posnetke umorov in klanj. A nisi pomislu na svojo nežno dušico in na morebitne travme v tvojem življenju? A si pomislil, da boš zdej namesto pomagal okrvavljenemu človeku, raje bežal stran od njega?
Staro 13.03.2006, 09:09
Mojster

lol "nežna dušica"

v sr. šoli je blo to. ne delam tega že kr neki let. sem prerastel al karkoli. nimam nobenih travm zarad teh stvari. panimam problemov s krvjo. lahka si komot privoščim hrano ob gledanju najbolj krvavih posnetkov. ni fora v tem. pa ne vem, zakaj zdj komentirate moje reakcije. zanimajo me vaše. od tistih, ki ste ga gledali. zanima me, ali se vam zdi film zgražanja vreden ali ne. kot rečeno. sam film sem "preživel". najbolj so me zmotile reakcije občinstva.

Nazadnje uredil nejc : 13.03.2006 ob 09:12.
Staro 13.03.2006, 09:14
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:
Objavil-a nejc

Kot prvo naj povem, da je film totalen idiotizem, kar se tiče nepravilnosti podatkov oz. izkrivljanja resnice. tako za amsterdam kot za slovaško. oboje sem že večkrat obiskal. bljak. našopajo tok nepravilnih informacij in predstavijo tako izkrivljen pogled, da ti slabo rata. že samo zaradi tega sem hotel zapustiti dvorano, sam sem sedel bolj v sredini in mi ni blo za motit druge. napaka.

Kot drugo naj povem, da je film na ravni 5 razrednega hollywooda. način, na kakršnega je posnet itd. nikakor ne spada v A kategorijo.

Kot tretje naj povem, da tisti s slabimi živci, NE GLEDAT. sam sem videl že precej krvi, tudi resnične(na netu), ampak pri temu ti skoraj postane slabo.

Kot četrto naj povem, da so me še bolj znervirale reakcije občinstcva. zraven mene je sedel tipo, star kakšnih 30, pač moral bi biti zrel. tip je bil čist navdušen nad krvjo. bljak. primitivc. nekako razumem malinovce za mano. sta vzklikala ko nora, ko je blo kej. še posebi na koncu, ko se ena azijka vrže pred vlak in je zelo nazoren posnetek špricanja krvi po potnikih na peronu. če ne bi mel zraven punce, bi vsakega enkrat okol kepe. najbolj žalostno pa je, da je takšne reakcije imela polovica dvorane. BLJAK, BLJAK, BLJAK.

STROGO ODSVETUJEM oz. PRIPOROČAM NEOGLED. SE NE SPLAČA. TAKŠNEGA IDIOTIZMA ŠE V ŽIVLJENJU NISEM GLEDAL.
...ja sem videl; v Amsterdamu se govori nemško. Bratislava je majhna vasica in ne metropola

Največja filmska finta pa mi je bla v izjavi; na Slovaškem je malo moških zaradi posledic vojne. A so mislili mogoče na 2. svetovno vojno

Film ne priporočam za folk s slabim želodcem; Tarantino je obsedenec kar se tiče nasilja.

Sicer izrečeno ni bilo; ampak film ves čas namiguje, da so Evropejke "pod nivojem" žensk iz Amerike. Polno je tudi ostalih stereotipov, kateri mi res res niso bili všeč; kao abnormalna revščina in zaostalost. Sami si naj pogledajo svoje brezdomce

Film sm doživel kot reklamo; mladi Amije je potrebno prestrašiti da se bodo raje odločili za Road Trip po Route 66, kot pa za potovanje po Evropi. Ami propaganda:big::big:

Nazadnje uredil spartan : 13.03.2006 ob 11:32.
Staro 13.03.2006, 09:15
Niny Uporabnik Niny ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Niny
Član od: Feb 2006
Naslov: Wouldn't you like to know..
Sporočila: 61

Mhm, vtipkaš Faces of death v Mulo in najdeš zadost resničnih zadevc za vidt. Vsekakor boljši entertainment kot pa so called Hollywood masakri.
Staro 13.03.2006, 09:16
Mojster

Citat:
Objavil-a hajci
...ja sem videl; v Amsterdamu se govori nemško. Bratislava je majhna vasica in ne metropola

Največja filmska finta pa mi je bla v izjavi; na Slovaškem je malo moških zaradi posledic vojne. A so mislili mogoče na 2. svetovno vojno

Film ne priporočam za folk s slabim želodcem; Tarantino je obsedenec kar se tiče nasilja.

Sicer izrečeno ni bilo; ampak film ves čas namiguje, da so Evropejke "pod nivojem" žensk iz Amerike. Polno je tudi ostalih stereotipov, kateri mi res res niso bili všeč; kao abnormalna revščina in zaostalost. Sami si naj pogledajo svoje brezdomce

Film sm doživel kot reklamo; mladi Amiji je potrebno prestrašiti da se bodo raje odločili za Road Trip po Route 66, kot pa za potovanje po Evropi. Ami propaganda:big::big:
hvala za mnenje. vidim, da nisem edini, ki vidi v tem filmu idiotizem prve vrste.sam morš pazit zaradi izjave, dane priporočaš ogleda ljudem s slabim želodcem. da te ne bo kdo oklical za "nežno dušico":big:

drugače pa sem pred časom bral, da je slovaška zagnalacelo kampanjo, ker dejansko ta film bo imel negativne posledice za njihov turizem za mlade.
Staro 13.03.2006, 10:00
WRC555 Uporabnik WRC555 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce WRC555
Član od: Jan 2005
Sporočila: 1.834

Zdej v kratkem ga bom pogledal...glede na odlomke me na Saw spominja.

Značke
hostel

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:02.