Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.01.2008, 11:13
mmicro Uporabnik mmicro ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 5
Privzeto Re: Prekinitve

Sedaj sem zasledil, da tudi telefon na čase ne dela več, in je potrebno resetirati modem. Sem že prijavil na telekom..
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 15:27
gulaga Uporabnik gulaga ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce gulaga
Član od: Jan 2008
Sporočila: 9

Kar se občasnih prekinitev tiče ne bom pogreval stare župe ,ampak tole čez Novoletne praznike je bilo pa občutno preveč. Na Siolu imamo dva telefonska priključka , TV in internet . Nekaj dni pred novim letom, mrkne vse skupaj,kličem pomoč , naslednji dan iz lokalne centrale popravjio . Čez tri dni se zgodba ponovi , ker je vmes vikend smo DVA dni v temi ! V ponedeljek 31.12.2007 me lokalni vdrževalec pokliče po GSM-u če dela in res vse ponovno dela. Čez cca. tri ure že tretjič vse mrkne,ponovim klic v sili, ker pa je ura že skoraj 14 mi na SIOL-ovi urgenci lepo razložijo,da bodo težavo predali naprej lokalnim vzdrževalcem,ki pa so že končeli šiht(ob 13-ih). Silvestrovo mine v komunjikaciskem mrku tako da 1.1.2008 ponovno kličem SIOL-urgenco,ki mi prijazno razloži , da vzrževalcev do 3.1.2008 NE BO !!!!! Ko z začudenjem vprašam, če nimajo nobenega dežurnega in da kaj si mislijo , mi glas na drugi strani prijazno odgovori naj napišem PRITOŽBO NA TELEKOM !!!!!Tako smo bili cele praznike nezmožni komunicirati z zunanjim svetom, žlahta v Ameriki in Avstraliji se čudi medtem ko jaz kurim GSM impulze , da lahko komuniciram z SIOL-om. Da je mera polna ,pride danes lokalni vzdrževalec, zbudi celo še spečo hišo ljudi, poleg tega je bil še nekaj nataknjenin mi nekaj pridigal o slabih kontaktih na naših kablih. MA KAKŠNI SLABI KONTAKTI , ČE SO PA ŽE DVAKRAT NEKAJ POPRAVILI NA CENTRALI IN JE VSAJ KRATEK ČAS DELALO !!! Če je centrala preslabotna, naj jo najprej poštimajo in potem kasirajo 40+euro na mesec . Naj povem ,da so v našo vas šele pred letom napeljali SIOL in to zgleda ,da kar nekam na silo.Potem smo še stacionarno Telekomovo telefonsko številko naših staršev prenesli na SIOL,da je lepo vse v eni naročnini. Pa izgleda da smo bili prehitri--je prej vsaj telefon nemoteno delal. SIOL-u se zahvaljujem za lepe praznikein upam ,da v prihodnosti ne bodo izumili še internetnega prenosa električne energije , ker potetakem je bolje da si naredim zalogo SVEČ
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 15:42
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Citat:
Objavil-a gulaga Prikaži sporočila
Ko z začudenjem vprašam, če nimajo nobenega dežurnega in da kaj si mislijo , mi glas na drugi strani prijazno odgovori naj napišem PRITOŽBO NA TELEKOM !!!!!
In si poslal pritožbo na Telekom?
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 16:23
renegade Uporabnik renegade ni prijavljen
Novinec

najlažjje je poveedat pošlji pritožbo na Telekom.. ko pa ti tehniki na terenu nimajo pojma o pojmu kaj narobe.....tehnik zraven pcja doma sedi in studira kaj narobe..net itak ne dela..klices na 0801000 in ti on na drugi strani lepo pove ...bomo predali zadevo tehniku...kako ce pa sedi poleg mene....LUDO NO
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 23:09
gulaga Uporabnik gulaga ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce gulaga
Sporočila: 9

Pritožba na Telekom bo, čeprav ne vem kaj bo iz tega. Dal sem v vednost tudi lokalnemu radiu, ki bo poskrbel za to vprašanje . Kakorkoli že poln k.... mam te za***ancije že kako desetletje na vseh področjih. Sam da kasirajo, pol pa ***i se stari ! Ma če ne bo se karkoli +++++zgodilo v tej smeri , se vsedem v avto , u Laibach uber alles in enga na gobec,****a telefon mi je 40 let delal več ali manj BP zdej pa na pragu 21.stoletja popoln mrk !!!! Pa kdo koga je.............
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2008, 23:14
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Citat:
Objavil-a gulaga Prikaži sporočila
Pritožba na Telekom bo, čeprav ne vem kaj bo iz tega. Dal sem v vednost tudi lokalnemu radiu, ki bo poskrbel za to vprašanje . Kakorkoli že poln k.... mam te za***ancije že kako desetletje na vseh področjih. Sam da kasirajo, pol pa ***i se stari ! Ma če ne bo se karkoli +++++zgodilo v tej smeri , se vsedem v avto , u Laibach uber alles in enga na gobec,****a telefon mi je 40 let delal več ali manj BP zdej pa na pragu 21.stoletja popoln mrk !!!! Pa kdo koga je.............
Tvoje uporabniško ime na ZS prosim, da vidim kaj se je dogajalo.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 09:20
J_O Uporabnik J_O ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 264

Kaj se torej dogaja s temi prekinitvami?
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 09:56
gregorm Uporabnik gregorm ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 2

Tole kar se dogaja zadnje čase ( predvsem v večernih urah ) je pa že višek. Najprej mora človek zgubit živce, da se ga na 080 usmilijo in vsaj 50x zapišejo moj telefon, ( lahko pošljem a5 blokce kot novoletno darilo ker vidim da jih telekom ne tala svojim uslužbencem ) in na koncu le zamenjajo modem, ki vsaj drži linijo čeprav trdijo, da je zmeraj bilo vse O.K.

To, da pa zvečer net povezava štrajka oz. trokira pa že telekomovi vrabci klub mrazu zunaj vztrajno čivkajo. Se mi zdi, kot v stari dobri jugi ko so tako šparali in reduciral elektriko je zdej v letu 2008 z samo dosegljivostjo tujih strežnikov.
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 11:01
richiemb Uporabnik richiemb ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 6

@ gulaga - da ne boš mislil, da si edini, ki se mu to dogaja.
jaz sem naročnik trio paketa od aprila 2006 in mi že na začetku ni delalo in že na začetku so rekli, da je prenos na meji in niso sigurni, če bo delalo (kar pa jih ni oviralo, da so prišli zmontirat povezavo in me pustili dober mesec samega na telefonu s centralo, da smo nekako uredili). No od aprila 2006 pa do decembra 2007 je zadeva delala (z "normalnimi" težavami, na katere sem se hitro navadil - kocke, zginjanje slike za par deset sekund, ipd; pa saj že veste za te težave ). kar naenkrat pa TV ne dela več (internet in telefon pa normalno), nakar mi na centrali in tehniki v Mariboru povejo, da pač prenos po "bakru" ne omogoča več minimalnega prenosa za nemoteno delovanje televizije. Da ne govorim dalje, kaj so mi ponujali kot rešitev... Ok, me prepričajo, da pač TV ne bo več delal in mi priporočijo preklop na optiko. Ker pa se je na mojo nesrečo vse to zgodilo pred prazniki, sem ostal brez televizije za cele tri tedne. Potem pa (še zdaj noben ne ve zakaj) dobim sliko nazaj, kar tako "čez noč". Po zagotovilih Storz-a, se zadeva ni nič premaknila, vidi pa, da vse dela. Včeraj dobim spet klic tehnika, ki mi spet zagotovi, da je pri meni prenos na minimalni meji in da ne more nič narediti, dokler pri nas ne uredijo optike.
naj mi nekdo zdaj poiskusi razložiti, kaj se je dogajalo?
to da bom reklamiral, pa verjetno ni vprašljivo.
Lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.01.2008, 13:32
renegade Uporabnik renegade ni prijavljen
Novinec

fora je v tem da se tehnikom ne da ubadat z navadnimi uporabniki..mel skoraj podoben primer,ampak samo za net...so me prepricevali da po letu dni normalnega delovanja 4mb linije naenkrat vec ni mogoce meti 4mb linijo ker pac bakreni kabli po novem tega ne omogocajo...naredijo meritve kaze da lahko do mene spravijo 8.5mb linijo .. halo? kako pa potem 4mb ne more delati...a potem po nekakem cudezu in mojem vztrajanju so zadevo po mesec dni postimali in sedaj delalo do 24.12...sedaj pa spet kalvarija da se zmenimo kako in kaj zakaj ne deluje zakaj tako in onak....danes ze 5 delovni dan pa nihce ne poklice kako stoji zadeva...strange
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
prekinitve

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
stroški predčasne prekinitve Asesino O storitvah 3 17.01.2008 22:57
Prekinitve interneta Darth Revan Tehnična pomoč 10 28.12.2007 19:56
stroški prekinitve mckeky Tehnična pomoč 12 29.11.2006 19:22
Splav po novem plačljiv? freya Zdravje 134 29.11.2006 12:16

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:12.