Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.03.2008, 16:11
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990
Privzeto Re: Siol-Telekom ne želi novih strank?

Odstotek gospodinjstev, povezanih na internet, ki imajo "broadband" (xDSL ali kabelsko povezavo) - Eurostat za leto 2007:

fr:France - 43%
si:Slovenia - 44%
at:Austria - 46%
de:Germany - 50%

Odstotek gospodinjstev, glede na celotno populacijo, ki imajo "broadband" (xDSL ali kabelsko povezavo) - Eurostat za leto 2007:

Slovenia - 15.3%
Austria - 18.4%
Germany - 21.1%
France - 22.3%

http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik//302491/

Telekom Slovenije kot skupina je imel lani 785,9 milijonov evrov prihodkov, čisti dobiček na ravni skupine je znašal 87,8 milijona evrov.

Mobitelov dobiček je narasel za 18 odstotkov, dobiček matične družbe Telekom pa padel za 18 odstotkov.

Skupina je lani namenila 380 milijonov evrov za širjenje na tuje trge in vlaganja, od tega 312,9 milijona evrov za gradnjo, posodabljanje ter razvoj omrežij in storitev doma ter v tujini.
Odgovorite s citatom
Staro 07.03.2008, 20:55
bt_ Uporabnik bt_ ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 16
Exclamation Telekom&Siol-Only Fools'n'Horses?

Saj človek več ne ve, kdo tu koga nateguje. Po štirih zaporednih tedenskih klich s strani naročniške službe, stokratnemu ponavljanju podatkov so mi zmagoslavno povedali, da lahko dobim optiko: Res nekaj novega, ko pa imam njihov kabel pred vrati že vsaj 3 mesece
Potem je trajalo spet dva tedna in sem odšel v teletrgovino, kjer so mi povedali, da sploh ne obstajam in mi ne morejo dati priključka. Halooo? Potem sem tam vztrajal uro in pol, da so ugotovili, da sploh ni problema in da je moja vloga aktivna ter da me bodo takoj poklicali. A,ja seveda !

Po treh tednih sem uspel dobiti nekega šefa, ki je kao osebno poskrbel, da bodo pač sedaj v nekaj dneh prišli.
Končno se najavijo (petek ob 12h !) , pridejo in pridno delajo. Vse "zašvasajo", naredijo lepo svinjarijo v stanovanju in potem sledi še test.
Haaaaa, signala ni, ne deluje nič, nato s vsemi mogočimi merilniki odkrijejo, da je kabel pred mojimi vrati fuč. Kdo od teh butcev je pa kable vlačil, zadevo kao aktiviral pa ni opravil nobene meritve, ki bi takoj pokazala napako.
Potem so odšli, me pustili na cedilu in rekli, da bodo prišli menjat kabel takoj v ponedeljek:

Ja, ja. Da bo kdo v mojem bloku, samo za mene potegnil nov kabel iz kleti v 4. nadstropje. Ha,ha ha....Če se samo spomnim kako so se spravljali k izgradnji, ko sem jim jaz moral posodit "foršpan", ki je sicer osnovno orodje tistih, ki vlečejo kable, mi je vse jasno.

Konkurencaaaaaa kjeeee siiiii ?

Nazadnje uredil bt_ : 07.03.2008 ob 20:58.
Odgovorite s citatom
Staro 10.03.2008, 22:03
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474

To je to, k poštarji kable vlečejo...mislm to je za popiz***, kakšna malomarnost se drži teh delavcev.
Odgovorite s citatom
Staro 12.03.2008, 23:02
Novinec
Privzeto Re: Siol-Telekom ne želi novih strank? (Fools&Horses)

Saga gre naprej

Seveda nikogar ni bilo ne v ponedeljek, ne v torek. V sredo (danes) sem osebno zahteval šefa, ki mi je rekel, da ravno danes nameravajo priti. Eh, madona, če bi gnjavil v torek, bi tudi rekel "ravno danes pridejo". Pa kaj misli, da smo stranke idioti ?
Seveda tudi "ravno danes" ni bilo nikogar.

Res se sprašujem zakaj se jim tako j.... za stranke, pa še za norca nas imajo. Vednar grem jutri osebno tja, v njegovo pisarno, ampak, na foro "ravno danes" ne padem več. Tako dolgo ga bom gnjavil, da bo osebno poklical monterja, ki bo šel z mano kabel zamenjati
Odgovorite s citatom
Staro 13.03.2008, 22:40
Pripravnik

Ko smo mi delali hišo jih tudi ni bilo, šele po temeljitem pogovoru z nekim šefom so prišli zmontirat tisto kurč*** omarco na bajto, pa še to so bli mal prepozni, tko da je blo treba fasado pre***** pa še enkrat nazaj poštimat nazaj. Seveda ne smem pozabiti, da smo imeli prej besedo da bodo vsi kabli v zemlji, če bo omarca na bajti...en kabel je še zmeraj v zraku (enkrat bom uzeu ene cvikarce pa vse te bakrene kable poščipal pa jih dau ciganom)

Pol mi nej pa že to optiko potegnejo, da ne bom plačeval tega interneta ko bud***
Odgovorite s citatom
Staro 13.03.2008, 23:19
Novinec

Hej, "ravno danes" (četrtek) so mi menjali kabel . Ampak firme, ki dela priklop seveda niso obvestili . Zato nimajo pojma, da bi mi morali kaj priklopiti.
Dokler ne dobijo naloga od teh mojstrov seveda nočejo priti, čeprav so že bili pri meni in priklapljali pokvarjen kabel.
Torej spet čakanje, gnjavaža, klici, da se bo kdo zmigal. Saj tega ne moreš verjeti, da mora stranka imeti skrb, da dobi tisto, kar tako na veliko ponujajo.
Da je ironija še večja, so danes pred stavbo postavili svoj avtodom in reklamirali storitve Siol na optiki.
Ubogi ljudje, ki so notr' padli in podpisali karkoli. Ne zavedajo se še, kakšna kalvarija jih čaka, če bodo kdaj hoteli ugledati katero od storitev.
Odgovorite s citatom
Staro 14.03.2008, 20:45
Pripravnik

Nekaj časa nazaj je bil tisti avtodom na Vrhniki...mogoče je še...
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2008, 11:28
Novinec
Angry Re: Siol-Telekom ne želi novih strank?-Foolin' again

To je pa je že tema z X-files

Monterji so znova prišli. Delali so 5 (pet) ur in naredili NIČ. Ko vse spet skupaj "zašvasajo" ugotovijo, da telefonija ne dela, ker je nek malomarnež na Telekomu pozabil urediti prenos številke od prejšnjega operaterja.
Ko priključijo vse potrebno za Kabelsko TV po 3 urah ugotovijo, da storitev KTV sploh ni aktivirana, torej je ni.
Da je ironija večja, so dan prej s svojim avtodomom prav pred mojo stavbo reklamirali tudi KTV in dobesedno nategovai ljudi. A je to sploh mogoče ?

V kratkem bom na forumu objavi podrobno kronologijo naročanja na storitve Siol od 5. januarja 08 do sedaj.
Branje, da dol padeš
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2008, 11:33
bostov Uporabnik bostov ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2005
Sporočila: 99

Če imate možnost, preklopite na T2. Nima smisla izgubljati denarja in časa s T1... Cilj T1 je več kot očiten, pokriti velika urbana področja, periferija pa naj ostane drugim ponudnikom, kar tudi ni slabo, saj konkurenca ponuja ugodnosti, ki jih pri T1 ni (že cena storitev igra svojo vlogo).

Nazadnje uredil bostov : 16.03.2008 ob 11:36.
Odgovorite s citatom
Staro 17.03.2008, 10:50
Novinec

Oh, ko bil le imel kakšno alternativo. Žal pa mi za optiko ne preostane drug kot Telekom
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
novih, sioltelekom, strank, želi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol TV - plan izgradnje novih lokacij klemenr SiOL TV 243 15.09.2008 11:50
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05
Telekom ali SIOL ??? Blond O storitvah 23 19.04.2007 15:04
Siol TV - PrvaLiga Telekom Slovenije - kje je? jema SiOL TV 6 18.03.2007 11:10
Telekom + Siol Wabb O storitvah 0 24.02.2007 19:03

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:10.