Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.03.2011, 09:56
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075
Privzeto Re: Zatikanje in kockanje

Citat:
Objavil-a marx Prikaži sporočila
Dobil sem odgovor s strani Telekoma ,da žal napako ni mogoče odpraviti zaradi preobrnitve in mi svetujejo ,da odklopim,Čeprav sem že nekj let naročnik.Gospoda na telekomu lahko vas je sram.Pred dvema mesecema je bilo vse kolikor toliko vredu,do motenj je prihajalo samo občasno.Ampak zaradi pogoltnosti in požrešnosti telekoma sprejemajo nove narčnike čeprav vedo da so linije preobremenjene.Briga vas kvaliteta storitev,važno je da jih čimveč nategnete!!!!!!Na koncu vidim ,da sem še sam kriv ker sem vam dovolil kopati po vrtu in vam omogočiti da priklopite nove naročnike čeprav kot sem že napisal sistem tega ne zmore.Povem vam da je to bilo zadnjič ko ste rili po moji zemlji.
LP Marko
Po moje imaš ti že od začetka bolj tako tako linijo.Ker če imaš že z eno televizijo težave,ali si zelo daleč od centrale,ali je pa linija drugače nekje v okvari kar pa verjamem da bi popravili če bi le bilo možno.Sigurno so ti opravljali meritve,tako da so bil seznanjen s stanjem linije.
Ti pa verjamem da te razjezi.
l.p.
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 09:56
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

V vseh tvojih postih nisem uspel ugotovit,na kaj si naročen,koliko si odaljen od centrale,kako imaš povezan modem in komunikator,lahko da je problem pri tebi doma.
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 10:10
marx Uporabnik marx ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 23

Imam IPTV in osnovni trio paket.Naročnik sem od 2009.In kot sem povedal ni bilo nekih velikih težav do začetka februarja 2011.Od centrale sem oddaljen 4km.Sam serviser je rekel da je sistem preobremenjen in o tem da bi bilo kaj narobe z modemom ali komunikatorjem ni hotel nič slišat.Sem pa lani imel možnost videti notranjost omarice s priključki.Videti je kot bi otroci zmontirali vse polno nekih dodatnih priključkov in vse to kar prosto v omarici visi.Očitno sejim ne da priviti ker imajo preveč dela z vsakičnim odvijanjem .
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 10:14
pol3ni Uporabnik pol3ni ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2009
Naslov: Idrija
Sporočila: 106

Trenutno zatikanje slo 2.Gledam prenos iz Kranjske gore samo ga povečini ne vidim ker se non stop zatika
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 10:18
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Kako imaš pa modem priklopljen a kar zraven vtičnice ali imaš par metrov ploščatega kabla do modema ,ker tu bi lahko bil problem.
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 10:19
marx Uporabnik marx ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 23

Modem je blizu vtičnice.(Trenutno zatikanje slo 2.Gledam prenos iz Kranjske gore samo ga povečini ne vidim ker se non stop zatika )isto sranje pri meni
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 10:20
ni podatka Uporabnik ni podatka ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Sporočila: 27

Ne bo težava z modemom ali čem podobnim. Sam imam optiko 20/20 in sem ravno prijavil isto napako in še nekatere podobne, spodaj:

Že tri dni imamo motene signale posameznih kanalov. Najprej so v večernih urah izginili programi TV SLO, dan kasneje Fox Life, glas pri MGM in še nekaterih kanalih. SLO HD se občasno podira v celoti, občasno zamuja zvok ali se pojavljajo motnje na signalu. Tudi trenutno se pojavljajo težave s signalom na SLO 2.

Skrivnostno se je pojavil Dolby signal na kanalu HBO, čeprav je vaša podpora trdila, da je signal možen le prek optičnega izhoda na Siol Boxu – povezava med boxom in ojačevalcem je HDMI. Zvok na HBO zdaj občasno izginja, občasno zamuja.
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 10:21
ni podatka Uporabnik ni podatka ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Sporočila: 27

.. da dodam, vse se pojavlja na dveh sprejemnikih: na stari škatli in na novem boxu.
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 10:36
pol3ni Uporabnik pol3ni ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2009
Naslov: Idrija
Sporočila: 106

Citat:
Objavil-a marx Prikaži sporočila
Modem je blizu vtičnice.(Trenutno zatikanje slo 2.Gledam prenos iz Kranjske gore samo ga povečini ne vidim ker se non stop zatika )isto sranje pri meni
Dobil sem odgovor od siola-Gre za težavo, ki se je pojavila na našem omrežje, težava se ureja

.
Odgovorite s citatom
Staro 06.03.2011, 14:13
jugato Uporabnik jugato ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce jugato
Član od: Dec 2005
Sporočila: 96

Citat:
Objavil-a pol3ni Prikaži sporočila
Dobil sem odgovor od siola-Gre za težavo, ki se je pojavila na našem omrežje, težava se ureja

.
Med samim prenosom iz Kranjske gore je bilo povedano, da ima TV SLO težave s sliko in mislim da to ni bila težava Siola.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kockanje, zatikanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kockanje slike mi-tja Tehnična pomoč 2 22.12.2010 12:33
win7 in zatikanje slike japke SiOL TV 1 09.05.2010 12:25
Težave s SiOL TV - motnje, kockanje, nedelovanje... 080 Urban SiOL TV 309 15.08.2009 22:05
Kockanje (slo2, hrt2, bbc) spet po dolgem casu pcs SiOL TV 8 20.08.2008 01:10

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:19.