Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Igre, konzole

Igre, konzole (vse o računalniških igricah - PC Xbox , PSP, Gamecube, ...)

Orodja za teme
Staro 19.12.2006, 02:11
Xtmprszntwlfd Uporabnik Xtmprszntwlfd ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2003
Sporočila: 37
Privzeto Re: Kako kupiti XBOX

Citat:
Objavil-a Nincha II.
...Baje so mel pri Nintendu ze velik pritozb na to, da je folk enostavno imel muskelfiber (kaksna je pravilna slovenska beseda za to? :O ) po predolgem igranju iger in da je kabel za ta pad prekratek, skratka, kar ene par nerodnih reci, na katere niso pomislili, preden so ga dali ven ...
...kabel? Vaš kaj wireless oz. brezžično pomeni? Če pa misliš kabel, ki povezuje Wii Remote in Nunchuck/Classic Controller/Whatever pa verjemi, da ni. Kljub moji nadpovprečni velikosti mi ni premajhen, zato imam dvome, da bi se veliko ljudi pritoževalo.
Edini problem, ki ga ima Wii je, da nekako ljudem uspeva metat kontroler okoli, npr. v televizije. Mislim, igral sem že tenis na zelo agresiven način, ampak mi še ne uspelo, da bi kontroler padel iz roke. Bah. Ljudje.
Drugače pa v navodilih lepo piše glede premorov in intenzivnega igranja. Wii sports, specifično vsake toliko časa tečnari, da si je treba vzeti odmor.

Drugače pa tale tema ni namenjena za to.

Glede Xbox-a... Kolikor vidim se ga da kupit na bolhi, ampak... kaj bolj konkretnega ne morem povedat. Te konzole se izogibam v zelo velikem loku.
Staro 19.12.2006, 11:23
IceY Uporabnik IceY ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce IceY
Član od: Jan 2003
Sporočila: 4.053

Za Xbox360 je treba se mal pocakat , da pride vn PS3 potem bo pa cena padla upajmo
Staro 19.12.2006, 18:34
Nincha II. Uporabnik Nincha II. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nincha II.
Član od: Dec 2005
Naslov: Köln (schäl Sick)
Sporočila: 1.669

Citat:
Objavil-a Xtmprszntwlfd
...kabel? Vaš kaj wireless oz. brezžično pomeni? Če pa misliš kabel, ki povezuje Wii Remote in Nunchuck/Classic Controller/Whatever pa verjemi, da ni. Kljub moji nadpovprečni velikosti mi ni premajhen, zato imam dvome, da bi se veliko ljudi pritoževalo.
Edini problem, ki ga ima Wii je, da nekako ljudem uspeva metat kontroler okoli, npr. v televizije. Mislim, igral sem že tenis na zelo agresiven način, ampak mi še ne uspelo, da bi kontroler padel iz roke. Bah. Ljudje.
Drugače pa v navodilih lepo piše glede premorov in intenzivnega igranja. Wii sports, specifično vsake toliko časa tečnari, da si je treba vzeti odmor.

Drugače pa tale tema ni namenjena za to.

Glede Xbox-a... Kolikor vidim se ga da kupit na bolhi, ampak... kaj bolj konkretnega ne morem povedat. Te konzole se izogibam v zelo velikem loku.
Ja, tisti kabel sem mislila. Hvala za poudarjene besede, govorim tekoce anglesko.
Tudi za te probleme Wii-ja, da letijo kontrolerji v TVje, sem ze slisala. Pac se te stvari pojavijo kasneje in na njih preizkusevalci ocitno ne pomislijo. Da je treba vzeti premor, velja za vse igre in pise v knjigi vsake igre, tudi PC igre, da mora bit obvezno pavza vmes, pa se tega noben ne drzi Ne vem, zakaj so mislili, da pri Wii Sports bo pa to drzalo

Zakaj pa je potem ta tema?
Mislim, da moderatorji niti malo ne bodo jezni, ce tu razvijemo debato o konzolah, namesto da odpremo par novih brezveznih tem za vsako konzolo posebej.

Drugac pa ja, IceY, pomoje se zna zgodit, da bo PS3 mal zbil ceno 360ki, sam se vedno pomoje ne tolk, da bi folk zacel masovno kupovat XboXe - mogoce sele takrat, ko bo nova generacija Xboxov360 na vidiku ...
Staro 19.12.2006, 18:59
Xtmprszntwlfd Uporabnik Xtmprszntwlfd ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2003
Sporočila: 37

PS3 bi lahko zbil ceno drugim konzolam če bi bil vsaj približno na podobnem cenovnem nivoju. Trenutno je predrag. Xbox se nima česa bat.

Drugače pa, če že razvijamo tole temo... Opazil sem, da je grozno težko najti neSonyjeve konzole v Sloveniji. DS/GBA sta edini izjemi, pa še to imajo najbrž po nesreči.
Med tem, ko je bil celoten "razvit" svet frantičen o bližujočem se izidu Wiija je Big Bang v Sloveniji dal ven banner velik 1/4 strani publikacije v kateri se je pojavil. Par strani prej pa celostranska reklama za Playstation in PSP.

Kako lahko z resnim obrazom rečejo, da ni zanimanja, če dejansko nobeden, ki ni sledil Nintendu na internetu ne ve za to. Potem se je pa nenazadnje sumljivo hitro razprodalo vse skupaj.

Pa glede ideje, da bi vsaka konzola imela vsaj svojo temo... Je to slabo? Misliš, da jih je tako veliko, da to nebi bilo izvedljivo?
Staro 19.12.2006, 22:25
Nincha II. Uporabnik Nincha II. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nincha II.
Član od: Dec 2005
Naslov: Köln (schäl Sick)
Sporočila: 1.669

Citat:
Objavil-a Xtmprszntwlfd
Pa glede ideje, da bi vsaka konzola imela vsaj svojo temo... Je to slabo? Misliš, da jih je tako veliko, da to nebi bilo izvedljivo?
Izvoli, odpri jih, pa bomo videli, ce se bodo obnesle oz. ce jih bodo moderatorji dovolili.
Jaz nisem za to pristojna na tem forumu.

Značke
kako, kupiti, xbox

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Amerika Nushy Potovanja 90 25.09.2009 20:34
Kako priključiti Tv na PC Echani SiOL TV 6 29.08.2006 16:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:53.