Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Glasba

Glasba vtisi, okusi, koncerti...

Orodja za teme
Staro 02.02.2009, 21:03
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365
Privzeto Ema?

Kje so cajti, ko bi ribica sama naklepala tri strani komentarjev, da ne govorimo o popki, pojznci itd itd podn kolegi

Drgač pa:
Super za Quartissimo, pa še kajla slovensko-hrčkastemu hate razpoloženju kul kul ...

Fajn: Draščkova zna pet, sej to vemo, čeprav komad sam po sebi ni ravno neka znanost

Not so bad: Omar zna ...samo ni imel komada, je imel že res veliko boljših ...nič ni ostalo v spominu, samo to, da ni bil tolk slab ehh

Srednja žalost: Vse ostalo, na čelu z "kao" moralno zmagovalko Mančko in Lango, ki ni vredna ene dobre note pravih ciganov al pa trubačev ...poceni turbo folk zabava za podalpske slovenčke, podobno kot Karmencita in druge bejbike,

Sramota za kao rock: Nexys - fantje in punca, ne furat kao nekega metal stila, ker ko boste odprli gobčke, vas bo kak fan Children of Bodom čapnu po betici, šminkerji preoblečeni, fuj!

Nepotrebna prikolica: men je drgač tkole Alya kar kul, punca nekaj fura in pač ...samo zakaj je tega hropca vlekla na oder mi pa še dons ni ajsno ...tip je verjetno požrl liter angala in se mu je zataknu ... c c c c c

Infantilna debilana Inc.: Čuki običajno zabavajo 5-8letnike, ki grejo na morje ali švist-švist okoli ovinka ...prav tako imajo nekaj publike med gojenci posebnih zavodov, kjer se povprečni IQ ne dvigne nad številko čevljev poslanca SDS ... nateg, da bodo s tako pobebavljeno ringarajo prišli kam dalj kot do Vrtca Otona Župančiča je pa tudi malo bosa ...

Popuš leta: Đani Rijavec je obvisel v polfinalu, v vmesnem času, ko se je ukvarjal z reševanjem vesolja, je pozabu pet, se je pozabu premikat ...samo belih golobov ni imel v rokavu, vse ostalo je bil podn podna

Popuš finala: Bjonde (ježešna no, punce so za posebno šolo) in Brigitka (wernerjevi umotvori in rime na "i" ter liga-briga niso palili) ...vsi skupaj so delali pravo propagando za glupavost svetlolask ... ih

Men je blo dons tole prek neta prav kul in zabavno
Staro 02.02.2009, 21:17
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547
Privzeto Re: Ema?

Res, kje so časi, ko smo par strani šinfanja na minuto natipkal

Monsti, voditelja si pozabil obrat
Staro 02.02.2009, 22:22
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

Ker ... Ker ...kot dobro veš , ne gledam TV-ja, so vsi podatki o teh EMA-nesrečnežih zgolj plod videotov z neta

Kaj pa kej o Polesu
Staro 02.02.2009, 22:28
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037

Priznam, da nisem vsega gledala - ampak vse tisto, kar sem slišala, do kolen ne seže tej, ki je zmagala.

Bravo. Letos bom ponosna na naše, ko bodo na evroviziji
Staro 02.02.2009, 22:58
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547

Meni je bil Omar še kar znosen. Tko, zna pet, besedilo tudi ni umobolno, pa za pogledat je. Od daleč seveda.
Staro 03.02.2009, 08:48
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Šit, spet nisem gledal
Staro 03.02.2009, 09:29
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

jaz pa sem, (skoraj) celo. in boljše, da se voditeljev ne komentira. en cel večer me je bilo sram, da sem baba.
Staro 03.02.2009, 10:25
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
jaz pa sem, (skoraj) celo. in boljše, da se voditeljev ne komentira. en cel večer me je bilo sram, da sem baba.
Res je... ta ženska je v vsakem primeru pod kritiko... če je to vlogo sprejela kljub temu butastemu scenariju, al pa je mogoče res taka in sploh ni igrala

Pesmi so bile po večini podpovprečne, ene par jih je blo povprečnih.

Zmagovalna pesem bi bila super, če se ne bi tista ženska vmes drla kot sraka... Vse pokvari.
Staro 03.02.2009, 10:47
lana Uporabnik lana ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce lana
Član od: Jan 2005
Sporočila: 281

jaz ne vem.. (nočm vedet) kdo tem našim voditeljem piše scenarije... zdej ko je minla ema (in so romi obogatili mobitelov proračun) lahk mirno sedemo v kot in paočakamo na naslednje umotvore na viktorjih.. al nas pa mogoče še čaka kakšna mučna predsava prej??
Staro 03.02.2009, 10:52
temp64 Uporabnik temp64 ni prijavljen
jaz sem samo od Goody
Prikazne slike uporabnika/ce temp64
Član od: Feb 2002
Sporočila: 147.625

Citat:
Objavil-a monster Prikaži sporočila
Kje so cajti, ko..............

a ti hočeš rečt, da sito dejansko spremljal????

Značke
ema

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:48.