Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 22.06.2006, 17:34
J.J. Uporabnik J.J. ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce J.J.
Član od: Nov 2002
Naslov: Na morju....
Sporočila: 24.449
Privzeto Re: a je to normalno...

Citat:
Objavil-a roxa
:O

kok mava podobno življenje
Staro 23.06.2006, 08:43
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201

Citat:
Objavil-a Hel

Nekje globoko globoko v tebi tiči zametek očeta, ki si neskončno želi trop malih kričačev okoli sebe.

Ja.

Who you gonna call? Ghostbusters!!!

Staro 23.06.2006, 12:09
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Kaj praviš, Roxa, spočneva enga malega zoprnega pamža? :P
Staro 23.06.2006, 12:10
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201

Citat:
Objavil-a D' Andre
Kaj praviš, Roxa, spočneva enga malega zoprnega pamža? :P

mi paše ta beseda-spočetje...
Staro 23.06.2006, 12:15
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

ni kej, life is life
sem že tudi jaz opazila, kako gredo danajšnim mladcem in mladenkam na živce otroci, ki so resda bolj glasni kot so bili nekaj desetletij nazaj ( pa ne, da imajo močnejši glas, ampak so bolj sproščeni, več govorijo, tudi več kričijo )
in prav privoščim tem občutljivim noskom, ki ji smrdi vsak otročki drekec..tem ušeskom, ki tako trpijo zaradi otroškega živžava..tem umirjenim osebam, ki jim malčki kalijo mir.....da bi jim njihovi otroci dali vetra, do konca. Čeprav njihovi otroci seveda bodo vzgojeni z odliko, bodo vedno tiho, spregovorili bodo le, ko jim bodo starejši dali pisno dovoljenje, ko bodo bolni, bodo trpeli molče stisnjenih zob in ko bodo žalostni in slabe volje, bodo jokali navznoter in stiskali svojega medvedka k sebi, da bodo členki beli od stiskanja.
Bi res radi take otroke?
ccc
Staro 23.06.2006, 12:25
Hel Uporabnik Hel ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Hel
Član od: Jun 2004
Sporočila: 203

Citat:
Objavil-a freya
ni kej, life is life
sem že tudi jaz opazila, kako gredo danajšnim mladcem in mladenkam na živce otroci, ki so resda bolj glasni kot so bili nekaj desetletij nazaj ( pa ne, da imajo močnejši glas, ampak so bolj sproščeni, več govorijo, tudi več kričijo )
in prav privoščim tem občutljivim noskom, ki ji smrdi vsak otročki drekec..tem ušeskom, ki tako trpijo zaradi otroškega živžava..tem umirjenim osebam, ki jim malčki kalijo mir.....da bi jim njihovi otroci dali vetra, do konca. Čeprav njihovi otroci seveda bodo vzgojeni z odliko, bodo vedno tiho, spregovorili bodo le, ko jim bodo starejši dali pisno dovoljenje, ko bodo bolni, bodo trpeli molče stisnjenih zob in ko bodo žalostni in slabe volje, bodo jokali navznoter in stiskali svojega medvedka k sebi, da bodo členki beli od stiskanja.
Bi res radi take otroke?
ccc
:D Si se pa razjezila.

Čeprav čisto potihem priznam, da se spomnim kar nekaj situacij, ko sem si goreče želela prav taka otroka. Vsaj za nekaj minutk...
Staro 23.06.2006, 12:28
Sharkica Uporabnik Sharkica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Sharkica
Član od: Jun 2005
Naslov: Deep blue sea
Sporočila: 1.516

Citat:
Objavil-a freya
ni kej, life is life
Bi res radi take otroke?
ccc
Freya ...vse povedano. Bravo!
Staro 23.06.2006, 12:55
U462 Uporabnik U462 ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce U462
Član od: Jun 2006
Naslov: Deathvillage
Sporočila: 619

Citat:
Objavil-a freya
ni kej, life is life
...
Bi res radi take otroke?
ccc
teh očitno ni nihče z brco v rit in dvema okoli kepe potrpežljivosti učil
Staro 23.06.2006, 13:01
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Citat:
Objavil-a Hel
:D Si se pa razjezila.

Čeprav čisto potihem priznam, da se spomnim kar nekaj situacij, ko sem si goreče želela prav taka otroka. Vsaj za nekaj minutk...
normalno, otroka je treba navadit, da so določene stravi nedopustne
ampak...vsi, otroci in mi, imamo slabše in boljše dneve, vsi smo lahko kdaj slabe volje, utrujeni, zaspani, naveličani, sitni....
vsi se trudimo, da nas otroci ne bi nikoli spravili v položaj, da bi nas bilo sram....pa vendar nas nikoli ne bi smelo biti sram, če otrok zajoka, ker se je udaril, če glasno govori, ko razlaga štorijo iz vrtca. se strinjam, niso vsi prostori primerni za male otroke, starši bi lahko imeli malo več takta, kam se pelje otroke na sok (zakajeni kafiči brez prostora za gibanje pač niso primerni), ampak v trgovine smo pa prisiljeni peljat otroke, če jih hočeš obleči in obuti, kar večinoma ni v veselje niti staršem niti otrokom. na plaži otroci kričijo od veselja, ko se škropijo z vodo, naj jim zavežemo usta?.....

hel, mogoče bi bilo fajn imet takšne otroke, pa vendar raje vidim, da je glasen, živahen, joka ko je žalosten, se smeje ko je vesel, glasno pozdravlja in pove, če mu kaj ni všeč, ker vem, da je zdrav in normalno čustveno razvit. preveč poznam otrok, ki so tihi, neopazni, pa vem, da je njihovih družinah marsikaj narobe.
Staro 23.06.2006, 15:58
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

včasih opazim sredi trgovine deročega se očeta in znervirano mamo ... pa jih čist razumem ...
otroc te znajo cufat za živce in ponavadi trpimo in trpimo ... eksplozija pa potem ravno tam in takrat, kjer je naveč folka ...

tako da ima vsaka zgodba dve plati ...
so taki in drugačni starši, taki in drugačni otroci in taki in drugačni trenutki ...

za nasilje pa ni opravičila ... pravim le, da nas včasih vidijo, ko znorimo, ko pa smo potrpežljivi pa ne ...

Značke
normalno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:53.