Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 28.11.2005, 10:03
ribica
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Opatija - dobra hrana

Enkrat za vikend gremo na izlet v Opatijo, a mi lahko, prosim, kdo svetuje kaksno dobro restavracijo ? najraje z italijansko kuhinjo... pa ce bi mi se povedal, kako jo najdem, bi bilo prelepo
Staro 28.11.2005, 10:47
Štrudl Uporabnik Štrudl ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Štrudl
Član od: Nov 2004
Sporočila: 27.363
Privzeto

v Opatiji imaš Cusina Italiana , Riva 5

Staro 23.12.2005, 08:53
igorbuh Uporabnik igorbuh ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce igorbuh
Član od: Dec 2005
Sporočila: 6
Privzeto Poreč, Vrsar

A kdo kaj ve, kaj bo za novo, leto v Poreču ali Vrsarju, ali se splača it?
Staro 23.12.2005, 09:03
Knez Uporabnik Knez ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2005
Naslov: ------
Sporočila: 4.026
Privzeto Re: Poreč, Vrsar

V Poreču sem bil pred 3 leti.Ma tam v centru, ne vem kako s ereče, glavni trg, ali kaj je, so priredili neko fešto, nekakšen šotor je bil, pa polno folka, mularija je metala petarde v množico...Mi smo se raje umaknili na samo in polnoč dočakali na pomolu.
Staro 22.01.2006, 10:15
romanzn Uporabnik romanzn ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2004
Sporočila: 1
Privzeto Linardići-otok KRK, vaše izkušnje ??

Pozdravljeni !
Letos nameravamo preživeti letni dopust (družina z dvema otrokoma) v apartmaju na Krku, v kraju Linardići. Ker nam je ta kraj še nepoznan, vas naprošam za pomoč oz. mnenje. Zanima nas predvsem kako je urejen kraj,trgovine, restavracije, nočno življenje, kakšna je plaža...?
Zahvaljujem se vam za vsa mnenja oz. predloge.

L.p.
Staro 03.03.2006, 23:10
Debelinko Uporabnik Debelinko ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2003
Sporočila: 615
Privzeto Apartmaji na Hrvaškem

Ali ve kdo za dva apartmja za dva in štiri ljudi v isti stavbi na Cresu ali Krku ki je prav pri morju. Pregledal sem že preko vseh iskalnikov tako da nasveti poglej na Google odpadejo zanimajo me vaše osebne izkušnje iz letovanj ali morda vaših prijateljev ki so bili v takih nastanitvah. Torej dva apartmaja en za dve osebi drugi za štiri osebe v isti zgradbi če je mogoče izven naselij prav ob morju.
Staro 08.03.2006, 22:47
ain
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Na Hrvaškem

ma neverjetno dobre, neki let nism bla na hrvaškem, tko da nism vedla kaj lahko pričakuješ k pa vsi tko pluvajo. sm bla pa zlooo zlooo prijetno presenečena, zelo ustrežljivi, prijazni. prav oh in sploh.
če kdo verjame al ne na hrvaškem res nisem doživela še nobene negativne izkušnje, nobene.
Staro 13.03.2006, 20:35
lepotec Uporabnik lepotec ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lepotec
Član od: Nov 2005
Sporočila: 78
Privzeto baška-krk

Ali mogoče kdo ve za kak dober apartma v Baški na otoku Krku?Lahko tudi hotel,samo da ni predrag...
Staro 16.03.2006, 21:59
troy Uporabnik troy ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 20
Privzeto Umag-Sol Polynesia

Zanima me, kako je v Umagu-Sol Polynezia, imamo 2 otročaja, ali svetujete za ali proti,vem stvar okusa,ampak vseeno bi rat slišal od nekaterega ki je tam že bil:cool2: HVALA
Staro 16.03.2006, 23:04
kangooroo Uporabnik kangooroo ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1
Thumbs down Re: Umag-Sol Polynesia

Ej stvar je taka - če maš otročad močno bolj priporočam, da greš n a jug v Dalmacijo. Priporočam Hvar oziroma tamkajšnji kamp/turistično naselje Mlaska . Glej www.mlaska.com. Mir je tak, da si ga lohk drugje samo narišeš, v vodi je mivka, plaža zabetonirana, z mulci pa cel dopust nobene panike ker majo dela z in ob vodi ogromno. Je pa tko, da je pol zadeve oblečene, pol slečene. Mi že nekaj let hodimo s šotorom v slečen konec in je naravnost idila. Je pa res da zvečer ni muzike (kar pomeni mirni spanje ) voda je čista skratka :wink: Aja ni ti treba kampirat majo tud svoje bungalovčke sam ne pričakovat ziljon zvezdic . Stvar ni čist nova, je pa čisto in urejeno.:big: Sončni zahodi so zakon... za posledice ne odgovarjamo!

Značke
hrvaškem, medulin, mnenje, pjesčena, počitnice, uvala

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:13.